هنگ کنگ Disqualifies 12 معترضان از انتخابات

ثانیهong کنگ دولت منع 12 معترضان از جمله جاشوا وانگ از در حال اجرا در ماه سپتامبر انتخابات و گفت: بیشتر می تو

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

ثانیهong کنگ دولت منع 12 معترضان از جمله جاشوا وانگ از در حال اجرا در ماه سپتامبر انتخابات و گفت: بیشتر می تواند رد صلاحیت شده تایید ترس است که مسئولان امر با استفاده از یک امنیتی جدید قانون به انکار آنها را فرصتی برای دستیابی به یک قانونی اکثریت.

دولت گفت: منع نامزد نمی تطابق با الزامات مورد نیاز که شامل پشتیبانی برای امنیت ملی قوانین اعمال شده توسط چین در ماه گذشته اما نام نامزدها اخراج از شورای قانونگذاری رای دادن. برجسته فعال جاشوا وانگ موضوع Netflix, مستند, تایید دولت باطل نامزدی خود را.

"وجود دارد هیچ سوال از هر گونه سیاسی با سانسور و محدودیت آزادی بیان و یا محرومیت از حق به ایستادگی برای انتخابات به ادعای برخی از اعضای جامعه" دولت گفت: در روز شنبه در بیانیه ای.

این حرکت اعلام شد ساعت پس از هنگ کنگ پلیس بازداشت چهار فعالان دانشجویی بیش از آنلاین دیدگاه آنها گفت: نقض گسترده جدید امنیت ملی قانون اعمال شده در شهرستان توسط چین در اواخر ماه گذشته. این اولین باری مقامات مالی hub استفاده کرده اند این اقدامات برای محدود کردن بیان در اینترنت.

هنگ کنگ مخالفت کرده است امیدوار به سوار حرکت خود را پیروزی در ماه نوامبر گذشته شورای منطقه رای به اکثریت در شورای قانونگذاری انتخابات برنامه ریزی شده برای سپتامبر. اما تصویب قانون تامین اتحاد سوخت ترس در هفته های اخیر که دولت به دنبال نوار داوطلبانی که انتقاد از مقامات محلی و خود را حامیان در پکن.

دولت در بیانیه ذکر شده آنچه در آن نامیده می شود رفتار و یا اقداماتی که مدلول نامزدها نیست "واقعا رعایت" شهر mini-قانون اساسی, قانون اساسی.

در میان این اقدامات بود "ابراز اعتراض در اصل به تصویب کمیسیون امنیت ملی قانون" و همچنین درخواست یک دولت خارجی را به دخالت در هنگ کنگ سیاست و ابراز قصد به "یکسره" رای پایین دولت پیشنهادات — همه از آن چیزهایی هستند که بسیاری از نامزدهای اپوزیسیون انجام داده اند در ماه های اخیر.

حدود 56 درصد از هنگ کنگ ساکنان مخالفت با این قانون در مقایسه با 34% است که حمایت از آن با توجه به رویترز/دلار هنگ کنگ افکار عمومی موسسه تحقیقات نظرسنجی منتشر شده قبل از قانون را تصویب.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب