بازگشایی کانادا-مرز ایالات متحده خواهد بود یک مدت طولانی و تدریجی روند

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عصر آغاز شد و در سال 2015 با یک وعده برای ساخت یک دیوار بین ایالات متحده و مکزیک

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عصر آغاز شد و در سال 2015 با یک وعده برای ساخت یک دیوار بین ایالات متحده و مکزیک است. پنج سال بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن دوران ممکن است در نهایت با شهروندان در بسیاری از نقاط جهان — کانادایی در خاص — اصرار بر یک دیوار مجازی بین خود و ایالات متحده است.

با ایالات متحده اضافه کردن 40,000 موارد جدید COVID-19 هر روز اتحادیه اروپا در حال خروج آمریکا از یک لیست از 15 کشور که شهروندان به زودی خواهد شد مجاز به بازدید از آن 27 عضو سازمان ملل. در کانادا وجود دارد به نظر می رسد هیچ تمایل زیادی به سرعت معکوس بی سابقه ای مرز محدودیت هایی که اعمال شده در مارس.

این سوال برای کانادایی ها چقدر دیگر دیوار مجازی را باید در جای خود — و چه مقدار از آن ممکن است صدمه زدن به آن را نگه دارید وجود دارد.

"حدس من این است که آن را به به بسته ماندن برای بیش از 12 ماه" کالین Furness متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو گفت: CBC اخبار این هفته است. "آن را سخت به تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد در ایالات متحده تا زمانی که ما یک واکسن یا تا زمانی که جمعیت شده است به اندازه کافی آلوده است که شما باید گله ایمنی است."

کانادایی ها در هیچ عجله به بازگشایی

زمانی که Leger بازاریابی خواسته کانادایی در ماه مه زمانی که آنها فکر کانادا باید بازگشایی مرز خود را با ایالات متحده 47 درصد از پاسخ دهندگان گفت: "نه قبل از پایان سال است." با بیش از 2.6 میلیون نفر در حال حاضر در ایالات متحده آن را بعید کانادایی' شور و شوق به استقبال ما آمریکایی همسایه افزایش یافته است و پس از آن.

معافیت برای "ضروری" سفر به طور قابل توجهی کاهش می یابد اختلال در اقتصاد کانادا. "کاناداییها همچنان به دریافت مواد غذایی و پزشکی و کالاهای بازرگانی و دیگر لوازم ضروری آنها نیاز به کار و زندگی و کانادا صادر کنندگان برای اکثر نشده اند دچار اختلال" گفت: Goldy Hyder, رئيس جمهور و مدیر عامل شورای کسب و کار در کانادا.

اما کاهش ترافیک در سراسر مرز هنوز هم عجول. با توجه به اطلاعات به دست آمده توسط Postmedia بین ژوئن 15 و 21 ژوئن فقط 170,998 مردم وارد کانادا در یک زمین عبور با ایالات متحده — و 104,247 از این افراد بودند رانندگان کامیون. بیش از مدت مشابه در سال 2019 بیش از 1.2 میلیون نفر سفر از طریق زمین و عبور از آمریکا به کانادا.

بر اساس تعداد کسانی که این بیماری همه گیر در حال رفتن به ترک یک علامت در کانادا صنعت گردشگری و در شهرهای مرزی مانند ویندزور و سارنیا, Ontario. Hyder و شورای کسب و کار باید به نام دولت فدرال برای گسترش آن دستمزد یارانه برای بخش گردشگری از طریق بقیه سال.

این آسیب می تواند ماندگار

اما آن را نمی توان فرض کرد که معافیت ضروری برای سفر کسب و کار و استفاده گسترده از ویدئو کنفرانس در حال جلوگیری از همه آسیب به روابط اقتصادی بین کانادایی ها و آمریکایی ها.

"مردم می گویند خوب, خوب, کامیون ها می رویم بنابراین عرضه زنجیره ای مشغول به کار هستند. اما زنجیره تامین منعکس موافقت نامه ها و قراردادهای که در گذشته ساخته شده بودند با بسیاری از چهره به چهره تعامل گفت:" بیل اندرسون مدیر مرزی موسسه در ویندسور. "اگر این توافق نامه نیست که ساخته شده در حال حاضر سوال این است که — چه در زنجیره تامین رفتن به مانند شش ماه تا یک سال از در حال حاضر؟"

آن را نیز نمی توان فرض کرد که مرزی سفر خواهد به سرعت بازگشت به قبل از COVID-19 عادی هنگامی که خطر این بیماری را تصویب کرده اندرسون اضافه شده است. ترافیک بین کانادا و ایالات متحده کاهش یافته است به طور قابل توجهی پس از 9/11 و در عین حال به طور کامل به بازگشت به سطح قبلی و زمانی که این بیماری همه گیر رسید.

فراتر از نگرانی های اقتصادی وجود دارد شخصی plights — خانواده ها هنوز هم نگه داشته جدا و مرز محدودیت. معافیت های معرفی شده در ماه ژوئن تنها به "فوری" اعضای خانواده از جمله همسران, والدین و سرپرستان.

یک بیماری همه گیر در حال اجرا شایع در ایالات متحده آمریکا

اما همه عوارض مرتبط با محدودیت های فعلی باید متعادل و برابر قابل توجهی خطرات بهداشتی از بازگشایی مرز و اقتصادی اختلال است که رخ می دهد در صورت وجود حیات COVID-19 در کانادا.

Furness گفت: پیشنهاد خود را از 12 ماه بود و نه به معنای کاملا دقیق است. "این یک ایده خشن," او گفت:. "من فقط می خواهم مردم را به رسیدن به این ایده که شاید آن را نمی خواهد در هفته آینده یا ماه آینده."

اما خود طرح است که بر اساس یک باور است که COVID-19 در حال حاضر گسترش بیش از حد در ایالات متحده را شامل می شود. "من فرض است که جن است که تا کنون از بطری که وجود ندارد حتی یک بطری دیگر," او گفت:.

در این شرایط ممکن است آن را سخت برای هر صنعت یا جامعه به استدلال می کنند که مرز باید بازگشایی شد. اما پذیرش که بازگشت به حالت عادی بعید است در آینده نزدیک می تواند تمرکز بحث بر روی چه چیزی می تواند انجام شود برای پیدا کردن یک جدید عادی است که حتی فقط کمی کمتر محدود.

Baby steps

"من فکر نمی کنم راه حل این است که بگو: بیایید انتخاب کردن یک تاریخ و گفتن OK مرز است و در حال حاضر باز است.' در واقع من می خواهم بگویم که شاید باز این اشتباه اصطلاح به استفاده از" گفت: اندرسون است که در فکر COVID-19 به عنوان یک دراز مدت مشکل است. "من فکر می کنم آنچه شما باید انجام دهید این است که سعی کنید برای پیدا کردن منطقی و امن راه برای کاهش برخی از محدودیت."

اندرسون گفت که گسترش تست (به احتمال زیاد انجام شده و دور از گذرگاه های مرزی خود) ممکن است اجازه می دهد تا برخی از مسافران به صلیب اگر آنها می تواند نشان دهد که آنها به تازگی آزمایش منفی است. اثربخشی این رویکرد البته بستگی دارد در دقت و صحت تست.

لوری Trautman مدیر مرز سیاست موسسه تحقیقاتی در غرب واشنگتن دانشگاه گفت: در حال حاضر معافیت برای اعضای خانواده می تواند گسترش شامل خانواده مانند پدربزرگ و مادربزرگ. Furness همچنین نگاه می خانواده وحدت.

"من واقعا می خواهم ما را به دوباره که با یک نظر" Furness گفت: از سیاست های فعلی در اعضای خانواده. "می گویند" این است که رفتن به در محل برای مدت زمان طولانی در حال حاضر چگونه می تواند ما را در کاهش بدترین درد و رنج؟'"

دو, دوستان, در آغوش, در طول یک دیدار در کانادا-ایالات متحده داگلاس-صلح طاق عبور از مرز در ساری, British Columbia در سهشنبه, مارس 24 2019. (بن Nelms/CBC)

در صورتی که به معنای زیادی بیشتر مردم با عبور از مرز و سپس تست می تواند مفید سیاست Furness گفت. اما او نشان می دهد که آنچه که در حال حاضر یک "ریز قطره ای" از مرز این کشور مسافران تنها باید اجازه برای تبدیل شدن به یک "کمی بزرگتر قطره" — بدون گردشگران و یا غیر ضروری سفر کسب و کار. او گفت: دانشجویان بین المللی هنوز هم باید اجازه ورود به کانادا اما او می خواهم وضوح بیشتر در مورد آنچه به منزله "ضروری" سفر می کند.

مرز محدودیت در جای خود قرار داده در ماه مارس تمدید شده است سه بار و در حال حاضر به پایان می رسد در جولای 21 — رسما, حداقل. حتی اگر این معامله این است که تنها برای یک ماه دیگر تمدید آن را به احتمال زیاد زمان را بپذیرد که تا حد زیادی بسته مرز بین کانادا و ایالات متحده است که مانند بیماری خود را برای رفتن به واقعیت ما برای آینده قابل پیش بینی و بر این اساس برنامه ریزی.

"در حال حاضر من فکر می کنم همه مسئولیت ها است که به شکل از چگونه ما در حال رفتن به زندگی می کنند با این چیزی که" اندرسون می گوید. "از آنجا که آن را نمی ممکن است از بین برود برای یک مدت زمان طولانی است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب