ایران افسردگی پرواز 752 محقق پس از او نشان می دهد تهران نگهداری حریم هوایی باز برای پنهان کردن 'قریب الوقوع' حمله

به تازگی منتشر شده ضبط صدا نشان می دهد ایران بالاترین مقامات مجاز تجاری خطوط هوایی به پرواز در داخل و خارج از

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

به تازگی منتشر شده ضبط صدا نشان می دهد ایران بالاترین مقامات مجاز تجاری خطوط هوایی به پرواز در داخل و خارج از تهران و در طول دوره شدید نظامی فعالیت در هنگام پرواز 752 به ضرب گلوله کشته شد — به دلیل بسته شدن حریم هوایی را با توجه به دور رژیم صهیونیستی طرح حمله به پایگاه های نظامی ایالات متحده در عراق است.

CBC اخبار به دست آمده از یک ضبط 91 دقیقه مکالمه که صورت گرفت در آوریل 7 بین یک قربانی از اعضای خانواده در کانادا و حسن Rezaeifar که منصوب شد سر از ایران در تحقیقات مربوط به سقوط کیف-محدود خطوط هوایی بین المللی اوکراین هواپیما. سقوط پرواز 752 کشته و 176 نفر از جمله 57 کانادایی.

ضبط که نشان می دهد تعدادی از محکم جزئیات درباره سقوط هواپیما به ایران و پاسخ نیز در بازداشت مقامات کانادا.

کمتر از 24 ساعت پس از CBC News فرستاده Rezaeifar یک کپی از ضبط و درخواست پاسخ پنج شنبه, اخبار شکست که او تا به حال شده از خود نقش نظارت بر ایران در تحقیقات مربوط به سقوط پرواز 752. خانواده ها در بریتانیا — که دارای یک سفارت در ایران — اطلاع داده شد امروز صبح که یک محقق است که در حال حاضر مسئول است.

حریم هوایی باز نگه داشته برای جلوگیری از زنگ حمله: Rezaeifar

در ضبط Rezaeifar گفت: بسته شدن حریم هوایی بیش از تهران می تواند در معرض ایران در انتظار موشک بالستیک حمله هوایی ایالات متحده آمریکا در عراق در پیش است. که حمله تلافی ایالات متحده کشتار برتر ایران نظامی رهبر ژنرال قاسم سلیمانی.

"برخی می گویند ما باید پاک حریم هوایی" Rezaeifar گفت: زبان فارسی در ضبط. "شورای امنیت ملی مسئول است.

"اما اجازه دهید می گویند ما تا به حال پاک حریم هوایی. آیا [آن را] به دور ما قریب الوقوع حمله؟"

پرواز 752 به ضرب گلوله کشته شد فقط چهار ساعت پس از اعتصاب بر پایه ایالات متحده. Rezaeifar اضافه شده است که بسته شدن حریم هوایی می تواند به معنای لغو پروازها. ایران را بدست آورده و صدها هزار دلار روزانه هزینه برای اجازه پرواز در حریم هوایی خود را.

"بیایید فرض کنیم ما تا به حال به تعویق افتاد اوکراین پرواز به مدت ده ساعت. آیا آن را نمی باید لغو همه پروازهای دیگر بعد از آن ؟ " گفت: Rezaeifar در تماس است.

محققان انتخاب کنید تا باقی مانده در محل تصادف از خطوط هوایی بین المللی اوکراین هواپیما به ضرب گلوله پس از برخاستن از ایران در فرودگاه امام خمینی (on Jan. 8, 2020. (نازنین طباطبایی/WANA از طریق بی بی سی)

توماس جونو یک استاد امور بین الملل در دانشگاه اتاوا سابق و تحلیلگر امور خاورمیانه گفت: ایران اصرار شده بررسی خواهد مستقل باشد و ضبط صوتی آن را نشان میدهد نیست.

"داشتن رهبری محقق گفت: کسانی که همه چیز در این تماس تلفنی واقعا خسارت است که داستان" گفت: جونیو. "با از بین بردن آنها در حال تلاش برای محافظت از آن نما."

مسافران استفاده می شود به عنوان سپر انسانی ،

پیام اخوان کانادایی-ایرانی و بین المللی استاد حقوق در دانشگاه مک گیل و سابق سازمان ملل متحد دادستان در لاهه نیز بررسی CBC را کپی ضبط. اخوان معتقد صوتی یک قطعه جدید از شواهد نشان بالاترین سطح از دولت ایران تصمیم به نگه داشتن هواپیما پر از مردم در آسمان در یک روز شدید نظامی فعالیت است.

"ارشد رهبری از دولت خواسته و آگاهانه نادیده گرفته این خطرات" گفت: اخوان. "این فقط یک سوال از خطای انسانی و یا اشتباه. این یک سوال کیفری بی مبالاتی.

"به آگاهانه قرار دادن نیروهای نظامی خود را در راه آسیب است به استفاده از خطوط هوایی غیر نظامی در اثر به عنوان سپر انسانی به وضوح رسالت مسئولیت کیفری."

ده ها تن از کانادایی ها و همچنین دانشجویان و دانشگاهیان تحصیل در کانادا, کشته در سقوط پرواز 752. (CBC)

سقوط محقق در تماس نزدیک با نظامی

اخوان همچنین گفت: صوتی رسالت تحقیقات تیم در یک پوشش.

در ضبط Rezaeifar — که سر از بررسی حوادث مدیره در ایران سازمان هواپیمایی کشوری در این زمان می گوید که او تلفن را برداشت پنج دقیقه پس از سقوط هواپیما شد و در تماس نزدیک با ایران نظامی است.

Rezaeifar گفت: امیر علی حاجی زاده فرمانده هوافضا نیروی سپاه (سپاه) بستری نظامی دستور داده شد به شلیک موشک به دلیل نگرانی های امنیت ملی.

"من مطلع شد در 6:30 صبح و من به نام سپاه پاسداران در 6:35 صبح و پرسید:" آیا شما یک حمله موشکی?'" Rezaeifar می گوید در ضبط. "آقای حاجی زاده توضیح داد و گفت: بله و ما تا به حال سفارشات. او گفت: وجود دارد برخی از ملاحظات امنیت ملی در کشور است."

در ژانویه 11, نظامی ایران به آن اعتراف ناخواسته شلیک هواپیما و سرزنش خطای انسانی گفت: نظامی اشتباه از jetliner برای دشمن هدف است. که اذعان آمد و پس از سه روز از انکار و پس از ماهواره شواهد نشان داد که موشک تا به حال ضربه زدن به هواپیما.

Rezaeifar پاسخ نمی دهند به CBC درخواست برای نظر. نام خود را استفاده می شود در سراسر صوتی ضبط و CBC اخبار کپی از پیام های فرستاده شده از خود Instagram account راه اندازی تلفن تماس بگیرید.

قربانی عضو خانواده 'تهدید'

جواد سلیمانی و همسر الناز Nabiy درگذشت در تخریب پرواز PS752. (عرضه شده)

جواد سلیمانی (بدون ارتباط به ژنرال قاسم سلیمانی) بود ادمونتون دانشجوی دکتری در انتهای دیگر از تماس با Rezaeifar. او گفت: Rezaeifar تحت فشار او را به حذف یک Instagram پست انتقادی از رژیم ایران است. سلیمانی شده است یک منتقد صریح از تهران پس از همسرش Elnaz Nabiy کشته در تصادف.

در آن Instagram پست سلیمانی نوشت: ایرانیان نمی خواهد در مورد جنایات این رژیم علیه مردم خود.

"لطفا آن را حذف کنید از خود Instagram," Rezaeifar می گوید سلیمانی در تماس است. "آیا شما موافق هستید که از 83 میلیون مردم ایران تنها 10 یا 12 نفر صدمه دیده شما ؟ چرا باید کسانی که 82 میلیون نفر بود توهین این پست؟"

او سپس می پرسد سلیمانی اگر او فکر می کند دولت کانادا بیشتر است "خیرخواه" به سوی او.

"شما خاص است که کل دولت کانادا خوب است و uncorrupt پرسید:" Rezaeifar.

دو روز بعد سلیمانی گفت: ایران و وزارت اطلاعات در تماس با اعضای خانواده خود در ایران برای اعمال فشار بیشتر بر روی آنها در مورد رفتار خود را در رسانه های اجتماعی.

"این مسخره" سلیمانی گفت: CBC News. "آنها فقط می خواستم به نوعی تهدید من برای جلوگیری از انتقاد از رژیم در رسانه های اجتماعی چون من تا به حال بسیاری از followers on Instagram.

"آنها سعی کردند به زور مرا به سکوت ... اما راستش من چیزی برای از دست دادن. و من به او گفتم من به او گفتم که من چیزی برای از دست دادن بنابراین شما می تواند به توقف من فقط تهدید من با مکالمه از طریق تلفن."

'نامناسب' به صورت محقق به فشار اعضای خانواده

جونیو گفت: آن را "کاملا نامناسب" و "پوچ" برای تصادف منجر محقق برای تحت فشار قرار دادن قربانی از اعضای خانواده در کانادا. او همچنین گفت: از آن تعجب آور نیست.

"من انتظار این تحقیقات به صورت مستقل و چند جدی تحلیلگران بود" جونو گفت. "این اساسا آن را تائید می کند.

"این بسیار هوشمند است. این فقط یک حرکت خوب است."

او گفت که این عمل جمهوری اسلامی ایران برای اعمال فشار روانی و فیزیکی اغلب فشار بر هر کسی مخالف رژیم در داخل و خارج کشور.

جونیو گفت که او می خواهد به دانستن میزان Rezaeifar ارتباط با سپاه پاسداران ایران و وزارت اطلاعات. او هشدار جزئیات آنچه Rezaeifar گفت: در ضبط ممکن است دقیق و ممکن است به معنای اعمال فشار بر سردار سلیمانی.

"آیا این درست است ؟" گفت: جونیو. "او مباهات? او اغراق آمیز برخی از چیزهایی که به افزایش سطح تهدید و ارعاب نسبت به اعضای خانواده? اینها همه سوالاتی است که ما نمی دانیم که پاسخ به."

Syrine Khoury مطبوعاتی وزیر به وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین ارسال یک بیانیه نوشته شده است به CBC گفت: "دخالت شهروندان کانادایی است که کاملا غیر قابل قبول است بسیار نگران کننده است و نمی تواند تحمل.

"دولت کانادا تقبیح هر گونه تلاش برای اجبار یا فشار کانادایی ها به خصوص کسانی که رنج می برند از دست دادن یک دوست," او اضافه شده است. "دولت کانادا را تشویق می کند هر کسی که احساس تهدید و نا امن و یا در معرض تماس با محلی مقامات اجرای قانون است."

صوتی کست شک در گذشته, گزارش

حامد Esmaeilion موقت سخنگوی این انجمن به نمایندگی از خانواده های کانادایی قربانیان گفت: ضبط را افزایش می دهد نگرانی های جدی در مورد دو گزارش ایران سازمان هواپیمایی کشوری در حال حاضر منتشر شده در مورد پرواز 752. Esmaeilion از دست همسرش, پریسا Eghbalian و نه خود را در سال Reera در تخریب پرواز 752.

"من نمی بینم هر یک متفاوت بین Rezaeifar و جدید محقق," او گفت:. "کائو مستقل نیست. کل سازمان است که از نزدیک کار با سپاه پاسداران است."

ایران است که انتظار می رود به یکی دیگر از انتشار گزارش سقوط قبل از رفتن به فرانسه در 20 ژوئیه برای دانلود و تجزیه و تحلیل هواپیما پرواز ضبط داده ها با توجه به نامه ارسال شده به خانواده های قربانیان در انگلستان

حامد Esmaeilion از دست همسرش, پریسا Eghbalian و نه خود را در سال Reera در سقوط پرواز 752. (عرضه شده)


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب