مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است اضافه کردن دوربین در مرز مکزیک با وجود افت در گذرگاه

(سن دیگو) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است بی سر و صدا اضافه کردن نظامی دوربین های مدار بسته در مرز ایالا

توسط PATRIS-FUN در 4 اردیبهشت 1399

(سن دیگو) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است بی سر و صدا اضافه کردن نظامی دوربین های مدار بسته در مرز ایالات متحده و مکزیک در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس هر چند مردم کمتر به نظر می رسد عبور غیر قانونی. این آخرین حرکت به عنوان عملیات در مرز ایالات متحده و مکزیک تبدیل شده اند به طور فزاینده نظامی و مرموز است.

اسناد و مدارک به دست آمده توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد وزارت دفاع به درخواست وزارت امنیت فرستاده 60 موبایل دوربین های مدار بسته و 540 اضافی نیروهای نظامی به جنوب غربی مرز این ماه است. اسناد طبقه بندی نشده اما فقط برای استفاده رسمی و بخشی از پاورپوینت اسلاید ایجاد شده در هفته گذشته به مختصر سرهنگ ژنرال Laura J. Richardson, فرمانده ارتش ایالات متحده North اولیه واحد نظارت بر عملیات نظامی در مرز.

دوربین های سرنشین دار توسط ارتش و حذف خواهد شد پس از این بیماری همه گیر به پایان رسیده است گفت: Matthew Dyman سخنگوی گمرک و حفاظت مرزی است که تحت وزارت امنیت داخلی.

درخواست برای دوربین نبود "بر اساس مرز جریان اعداد" اما در افزایش coronavirus موارد در مکزیک گفت.

"هر فرد است که اجتناب دستگیری و باعث ورود بیشتر به ایالات متحده پتانسیل حمل COVID-19 ویروس قرار می دهد و زندگی آمریکایی در معرض خطر" Dyman گفت: در یک ایمیل.

دغدغه های مردم عبور غیر قانونی اعلام کرده اند که 77 درصد از اوج خود در ماه مه با توجه به گمرک و حفاظت از مرزها. مه چهره شده اند منتشر نشده است اما انتظار می رود که حتی پایین تر است.

دوربین تنظیم شد تا روز قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا شنبه قرار دادن 60 روز توقف در صدور کارت سبز در تلاش برای محدود کردن رقابت برای شغل در اقتصاد آمریکا غرق توسط coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و با استفاده از اورژانس قدرت در طول بیماری همه گیر به پیاده سازی یک مهاجم مرز سرکوب است که شامل چرخش به دور و یا بلافاصله اخراج پناه جویان از جمله افراد زیر سن قانونی.

این کمک نظامی بیشتر به معنی گشت مرزی عوامل می تواند تمرکز بر دستگیری افرادی که عبور غیر قانونی و یا اخراج اتباع خارجی تحت ندرت استفاده می شود سلامت عمومی قانون که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت میرود و در میان همه گیر Dyman گفت.

علاوه بر این از دوربین تلفن همراه است که نصب شده در پشت کامیون ها را به مجموع 192 با توجه به اسناد و مدارک.

مرز جنوبی متخصص David شانه خالی می بیند هیچ توجیهی برای اضافه کردن دوربین ها و سربازان. او اشاره کرد که مکزیک تا کنون کسری از تعداد COVID-19 مواردی که تایید شده اند در ایالات متحده در حالی که اخراجی پرواز بازگشت از ایالات متحده آمریکا معرفی شده اند موارد در کشورهای خود.

"هیچ مدرکی وجود دارد که نشان می دهد وجود دارد انبوهی از COVID-19 بيمار به انتظارنشسته بودند تا در امتداد مرز" گفت: به واسطه یک دانشیار استاد علوم سیاسی در دانشگاه سن دیگو. "و هیچ شواهدی وجود ندارد که COVID-19 است و حتی کمک به افزایش مردم در تلاش برای عبور از مرز."

خود دولت اعداد نشان می دهد مخالف است. دغدغه در مرز ایالات متحده و مکزیک را کاهش بوده است نه در ماه.

یکشنبه, 60 افزوده تلفن همراه دوربین های مدار بسته برنامه ریزی شده به سرنشین دار و عملیاتی با توجه به اسناد و مدارک. که بعد از شش ایالت مکزیک, مرز آمریکا گزارش داد در مجموع حدود 125 تایید COVID-19 موارد با توجه به مکزیک وزیر بهداشت. با مقایسه این چهار ایالت آمریکا است که در مرز مکزیک و کالیفرنیا و آریزونا و نیومکزیکو و تگزاس — ثبت شده در مورد 55,000 عفونت یکشنبه.

مقامات پنتاگون به تازگی به عنوان اوت شد با توجه به درخواست از وزارت امنیت داخلی برای ارسال به شناسایی هواپیماهای نظامی و هواپیماهای بدون سرنشین طراحی شده برای میدان جنگ در افغانستان و عراق به مرز.

مقامات دولت کاهش یافته است می گویند که آیا این طرح برای اولین بار منتشر شده توسط عصر ایران در اوت. 9 هنوز در این کار می کند. در ماه دسامبر Richardson ارتش ایالات متحده North فرمانده دستور داد در طول تاریخ طبقه بندی نشده اسناد و روزانه جلسات در مرز ایالات متحده و مکزیک به نقل مکان به یک طبقه بندی سیستم و جلوگیری از نشت.

با نیروهای اضافی حدود 3,000 خدمت وظیفه فعال اعضا در مرز همراه با 2500 سرباز گارد ملی. محروم از اجرای قانون وظایف آنها را نگه داشته و مشخصات پایین و تا حد زیادی انجام می دهند بر روی زمین نظارت است.

مرز ماموریت مارک یکی از طولانی ترین استقرار فعال-سربازان وظیفه به مرز در تاریخ ایالات متحده — هزینه بیش از 500 میلیون دلار از اکتبر 2017. وزارت دفاع نیز مجددا اخذ نزدیک به 10 میلیارد دلار به ساختمان مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار.

"مرز ایالات متحده است که بیشترین زمان صلح و نظامی مرزی در جهان و مرز است و بیشتر نظامی امروز بیش از همیشه در کل تاریخ ما دو کشور گفت:" شرک استاد. "من فکر می کنم دولت است که به وضوح بهره برداری از یک بحران به تلاش برای پیشبرد آن نهان سیاست داخلی با هدف محدود کردن مهاجرت است."

ویژه داستان
آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال خطرناکی بیمار مجهز به مبارزه با COVID-19
"ما از همه چیز."

مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از ماهانه مرز برگه در دغدغه به عنوان یک معیار برای تعیین سیاست های خود در حال کار است که به ویژه مهم در انتخابات سال است. تعدادی از مردم با عبور از مرز به طور سنتی کاهش می یابد هنگامی که آن را داغ خارج و ماه های زمستان اغلب افزایش می یابد.

اما به عنوان COVID-19 نفر در ایالات متحده شروع به پریدن کرد به طور چشمگیری در مارس دغدغه در مرز غوطه ور بیشتر به 29,953 از 30,074 در ماه فوریه و اوج 132,856 است.

که همزمان با آمریکا اخراج بیش از 10000 مکزیک و آمریکای مرکزی پناه جویان تحت سلامت عمومی قوانین که دولت بی سر و صدا شروع به استفاده از آوریل 20 — همان روز مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد مرز جنوبی بسته شد به غیر ضروری سفر.

سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دکتر رابرت Redfield روز دوشنبه تمدید قوانین تا حد زیادی خاموش کردن سیستم پناهندگی تا زمانی که ممکن است 20. خود را به منظور توصیف یک "خطر جدی" از COVID-19 معرفی شده در ایستگاه های گشت مرزی و مبادی ورودی و همچنین بیشتر به کشور است.

حداقل 272 گمرک و حفاظت مرزی کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله 62 در کشورهای هم مرز با مکزیک.

Redfield همچنین اشاره کرد که بسیاری از مکان ها در ایالات متحده در کنار مرز هنوز تجربه گسترده جامعه انتقال این ویروس و در نتیجه همه گیر در کانادا و مکزیک باقی می ماند "یک خطر جدی به چنین مکان است." که با وجود این آمریکا با داشتن بسیاری از موارد در جهان تا کنون.

وزارت امنیت داخلی درخواست دوربین تحت قانون اقتصاد است که اجازه می دهد تا سازمان های فدرال برای سفارش کالا و خدمات از دیگر آژانس های فدرال.

کنگره با تصویب قانون در سال 1932 برای از بین بردن تداخل فعالیت های دولت فدرال است. از آن شده است مورد آزار قرار گرفته تا شرایط اضافه شده اند از جمله یک نیاز است که درخواست آژانس نشان می دهد که در آن درخواست ملاقات واجد شرایط نیاز است که یا وجود دارد و یا ناشی در سال مالی.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب