امریکا آماده بازگشایی

10 ژوئن 2020 Coronavirus مهار مستندات شده اند در روند کاسته شود تا در سراسر کشور به صورت هفته در حال حاضر.

توسط PATRIS-FUN در 22 خرداد 1399

Coronavirus مهار مستندات شده اند در روند کاسته شود تا در سراسر کشور به صورت هفته در حال حاضر. این ناشی از یک معامله بزرگ از فرسایش اما در حالی که به نظر می رسید به عنوان اینکه چیزهایی که قرار بود برای ادامه به حالت عادی بازگشت.

در حال حاضر ما می توانیم با اعتماد به نفس معقول است که امریکا نمی شد در واقع آماده به سهولت مستندات. روزانه جدید عفونت ها در بالاترین سطح خود تا کنون در بسیاری از مکان ها از جمله کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس — سه پرجمعیت ترین ایالت در کشور که در آن بیش از یک چهارم از آمریکایی ها زندگی می کنند. دیگران هنوز هم روند نزولی اما از آنجا که مردم بازگشت به قبل از بحران رفتارهای ما با اطمینان می تواند اپیدمی ادامه خواهد داد به گسترش است. این بد است.

گذشته از این سه متحده روزانه موارد نیز صعودی در کارولینای شمالی کارولینای جنوبی یوتا, آرکانزاس, پورتوریکو, اورگان و آلاسکا و بیشتر فروتنی در کشورهای دیگر. آن هم نه به سادگی افزایش تست — تقریبا در همه این کشورها نرخ آزمونهای آینده را مثبت و رو به افزايش است (یا تخت) همراه با موارد تایید شده. اگر بیشتر تست شد تولید یک توهم از افزایش موارد ما باید یک کاهش تست مثبت رای دادن.

مهم است به درک که وجود دارد یک زمان قابل توجهی تاخیر بین عفونت و بروز علائم به طور معمول بین چند روز تا دو هفته است. این بدان معناست که این موج در عفونت هستند و تا کنون عمدتا با توجه به چیزهایی که اتفاق افتاد قبل از انفجار اخیر تظاهرات علیه خشونت پلیس. وجود دارد ممکن است بطور قابل توجهی واضح تر خوشه طی هفته آینده یا بیشتر.

در حال حاضر به بیرون رفتن برای یک اعتراض جمعی در یک بار-در-یک-قرن اپیدمی خطرناک است و برخی از معترضان شده اند مراقب باشید در مورد نگه داشتن فاصله خود و یا با پوشیدن ماسک. که غیر مسئولانه است — مردم باید مراقب باشید زمانی که آنها در خارج در گروه بدون توجه به چه دلیل. از سوی دیگر, آن است که خیلی بیشتر قابل توجیه را به خیابان ها برای متوقف کردن مداوم طاعون وحشتناک خشونت پلیس از آن است که به تقاضای Pottery Barn بود بازگشایی شد.

اما از همه مهمتر دولت در پاسخ به اعتراضات نشان داد همان سهل انگاری در مورد مهار است که اکثر بخش هایی از دولت آمریکا باید evinced برای چند ماه گذشته. از همان آغاز بسیار از این بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام می شود و تقریبا هیچ چیز به واقع شامل آن گسترش یافته است. ما یک آزمون ملی, ردیابی و جداسازی سیستم ما در حال رفتن به دریافت یک مدت طولانی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور باقی می ماند. چند متحده راه اندازی تست و ردیابی سیستم اما تا کنون آنها را در مراحل اولیه استقرار و به استثنای ورمونت, هیچ کدام تا کنون ثابت شده است که قادر به مهار این ویروس برای یک دوره طولانی مدت.

تهمت و حتی نمی سعی کنید به تقویت ساده هنجارهای رفتاری. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان حداقل خواست معترضان در کشور به پوشیدن ماسک و دور نگه داشتن در تظاهرات اما تهمت هرگز پس از ذکر چنین چیزی. در مقابل او و بسیاری از کارکنان ارشد حاضر به مدل پوشیدن ماسک در و او بارها و بارها سوخت گسترده تر جناح راست شکایت پیچیده حمله مستندات به عنوان نوعی از لیبرال توطئه است.

شهری ادارات پلیس در ضمن باید همه اما نادیده گرفته مهار. به جای آنها را با خشونت جمع معترضان به گروه های لعنتی آنها را با سلاح های شیمیایی است که مردم را به سرفه ریه های خود را خارج و پر آنها را در زندان و بدون ماسک برای ساعت یا چند روز — از جمله در نیویورک که در آن ناخالص بی کفایتی اندرو کومو فرماندار و شهردار, بیل د Blasio کمک به بدترین شیوع در کشور است. در بسیاری از شهرستانها پلیس حتی با پوشیدن ماسک خود را با وجود سفارشات به انجام این کار. حاوی همه گیر به سادگی چیزی است که دولت آمریکا قادر به انجام این کار در هر سطح.

این ابتدایی شکست دولت به معنی آن است که احتمالا مهم تر از همیشه برای مردم به طور دقیق در مورد بهداشت و اجتماعی فاصله در حال حاضر. یک مطالعه اخیر تخمین زده است که coronavirus مستندات مانع از 60 میلیون عفونت — و با توجه به عفونت و مرگ و میر شاید 0.4% مورد 240,000 مرگ و میر. در حال حاضر که کسب و کار شروع به بازگشایی آن مهم و حیاتی است برای مردم را به دقت در پر مخاطره ترین مکان: فضاهای بسته و محدود که در آن بسیاری از مردم صحبت و جمع برای یک دوره طولانی.

که فقط ممکن است سر آینده نیویورک-سبک galloping شیوع است. اما ما نباید از دست دادن بینایی از آنچه در آن معنی است که رفتار شخصی است که در حال حاضر آخرین خط دفاع در برابر coronavirus. واقعیت این است که دولت آمریکا فاسد است به استخوان تقریبا در هر سطح و ناتوان از انجام ابتدایی ترین توابع. اگر و زمانی که این بحران می گذرد و این کشور نیاز به کار جدی.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب