چین اعلام اضافی $30M در بودجه برای سازمان بهداشت جهانی

چین روز پنج شنبه گفت: این امر کمک بیشتر از 30 میلیون دلار ما را به سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که به دنبال ب

توسط PATRIS-FUN در 4 اردیبهشت 1399

چین روز پنج شنبه گفت: این امر کمک بیشتر از 30 میلیون دلار ما را به سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که به دنبال بیش از 1 میلیارد دلار به صندوق نبرد خود را در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 180,000 مردم در سراسر جهان است.

این کمک مالی با هدف حمایت از مبارزه جهانی علیه COVID-19 به ویژه در تقویت سیستم های بهداشتی در کشورهای در حال توسعه سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying گفت. او اشاره کرد که چین در حال حاضر اهدا 20 میلیون دلار به این که در آوریل 11.

"در این لحظه مهم در حمایت از چه کسی حمایت multilateralism و همبستگی جهانی" هوآ گفت در توییتر.

تعهد می آید حدود یک هفته پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده کمک های مالی خواهد بود متوقف در حالی که واشنگتن بررسی که نقش "در شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus." نقد و بررسی گفت: به احتمال زیاد به 60 تا 90 روز.

تهمت متهم ژنو سازمان مبتنی بر ترویج چینی "دروغ" در مورد این ویروس که ظهور در مرکز شهر ووهان سال گذشته است.

در روز چهارشنبه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که او امیدوار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد تجدید نظر در تصمیم خود.

"من امیدوارم که ایالات متحده معتقد است که این سرمایه گذاری مهم نه فقط به دیگران کمک کند اما آمریکا برای ایمن ماندن همچنین" Tedros گفت: در طول یک مجازی جلسه.

ایالات متحده کمک ها اختصاص کنگره

ایالات متحده کمک بیش از 400 میلیون دلار به این که در سال 2019 یا حدود 15 درصد از این سازمان بودجه.

که 2020-2021 بودجه تصویب شده توسط وزرای بهداشت ممکن است آخرین مقدار به حدود 4.85 میلیارد دلار در مجموع و نشان دهنده 9 درصد افزایش از قبلی دو سال دوره.

سازمان دیده بان | که دکتر مایک رایان رد ایالات متحده ادعا می کنند:

سازمان بهداشت جهانی دفاع می کرد دست زدن به آن از شیوع کروناویروس پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور خروج از آمریکا کمک های مالی برای این سازمان است. 2:55

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام جلب بین المللی محکومیت آینده به عنوان آن را فقط بیش از یک ماه پس از این که اعلام کرد گسترش رمان کروناویروس یک بیماری همه گیر وجود دارد و ترس آن می تواند تاثیر دیگر تلاش در بهداشت جهانی. ایالات متحده فراهم می کند چند صد میلیون دلار به این که هر سال در بودجه داوطلبانه به برنامه های خاص مانند فلج اطفال ریشه کن کردن بیماری قابل پیشگیری با واکسن اچ آی وی و هپاتیت و سل و بهداشت مادر و نوزاد.

آن را نیز راه اندازی یکی دیگر از پتانسیل مبارزه در کاپیتول هیل در واشنگتن است. کاخ سفید در زمان عادی نمی توان به طور یک جانبه تغییر مسیر بودجه که اختصاص توسط کنگره است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اعلام دموکرات مجلس نانسی پلوسی گفت که "خطرناک و غیر قانونی خواهد بود به سرعت به چالش کشیده است."

برخی از دموکرات ها و حتی گفت آنها ممکن است سعی کنید که شامل کمک های مالی برای کسانی که در آینده coronavirus امداد لایحه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im