HBO من ممکن است شما را از بین ببرد این است که مواد منفجره پرتره از زندگی مختل تجاوز جنسی

Sلو رفته از تجاوز جنسی یک نگرانکننده تمایل به صاف کردن قربانی شخصیت تا زمانی که آنها تعریف شده صرفا توسط بدتر

توسط PATRIS-FUN در 10 خرداد 1399

Sلو رفته از تجاوز جنسی یک نگرانکننده تمایل به صاف کردن قربانی شخصیت تا زمانی که آنها تعریف شده صرفا توسط بدترین چیزی است که تا کنون به آنها اتفاق افتاده است. برخی از پلیس را نشان می دهد چرخه را از طریق های مختلف زخمی پارتی, زنده یا مرده در هر قسمت. اما حتی حساس ترین تصاویر از تجاوز و پیامدهای آن—مانند در غیر این صورت-عالی Netflix مستند درام باور نکردنی—در نهایت کاهش این شخصیت به نقطه در یک شبکه است. بر روی یک محور: که آیا آنها در این طیف از درمانده به قدرت? در دیگر: چگونه معتبر انجام آنها ظاهر می شود ؟ ربع آنها به زمین در تعیین این داستان نتیجه. که این قربانیان بسیاری از آنها زنان بودند قبل از حمله و کسی که آنها را تبدیل, در پی آن هستند پانوشت.

اگر آن است که در واقع آسان به را فراموش کرده ام که بازماندگان تجاوز می تواند شامل انبوه و سپس HBO را من ممکن است شما را از بین ببرد, اکران در ژوئن 7, شما را به یاد داشته باشید. نویسنده و تهیه کننده اجرایی و همکاری مدیر Michaela Coel که شکست با آلوده با انزال, مسخره و در عین حال کلی روشنگری انگلیسی, کمدی, آدامسستاره به عنوان نویسنده جوان Arabella. یک صورتی با موهای لندن, پارتی, دختر با یک بسته سرگرم کننده دوستان او ساخته شده او را با نام یک هزاره cri de coeur که گرامی با زن همسالان که او را در خیابان برای selfies. در زمان ما دیدار با او—او بی حد و حصر سفر اخیر به ایتالیا خواستار "ما دوست پسر و دوست دختر ؟" یک کم حرف محلی که به نظر نمی رسد که به او—Arabella ادبی آژانس تقاضاهای مصرانه برای یک پیش نویس کتاب او. به خانه او قصد دارد به جلو و همه nighter و آن را به پایان برساند اما تسلیم به آژیر آهنگ از drinking buddies. مقاله او موفق به ارسال روز بعد او به عنوان اتفاقی در اطراف در مه است نامنسجم به اندازه کافی به نگرانی خود را تکرار. این همه معمولی به اندازه کافی تند و زننده چند ماده باقی مانده—تا زمانی که او به طور ناگهانی رخ داد با تصویر یک مرد نفس نفس بیش از او را در حمام. "Hmm" او مورموری و اعتبارات رول در مراسم افتتاحیه.

نشانه های دیگری هم هستند که چیزی بد اتفاق افتاده است در حالی که او بیهوش شدم: شکسته صفحه نمایش گوشی های هوشمند, یک برش بر روی پیشانی مبهم حافظه از یک حادثه در یک دستگاه خودپرداز. هنوز, آن طول می کشد Arabella در حالی که به باور او را تکه تکه حافظه است. در عوض او به تماشای فیلم های یوتیوب در رمز و راز از آگاهی از جان گذشته خودش را متقاعد کند که تصاویر نگران کننده او را نگه می دارد در حال دیدن همه در تخیل او. حتی به عنوان او گزارش ممکن است تجاوز به عنف به پلیس او اصرار دارد که آن را "ممکن است در واقع واقعی است." نگاه ترحم بر یک افسر زن را در چهره او به عنوان حفاری را انکار می کند و بهانه ای برای دوستان خود' شکست به خانه امن صحبت می کند نه فقط به اعماق Arabella را ضربه اما همچنین به نیاز فوری به ارزیابی مجدد چگونه او زندگی می کنند و کسی که به او اعتماد دارد.

این است که قلمرو خطرناک است. دهه فمینیستی سازماندهی که به اوج خود رسید در MeToo جنبش معرفی شده اند مفید عباراتی مانند "قربانی سرزنش" و "فرهنگ تجاوز" را به واژگان ایجاد این تصور که برای حفاری به زندگی یک بازمانده است نشان می دهد که آنها برخی از مسئولیت برای درد و رنج خود را. فعالان این نکته اشاره دارد که هیچ دلیلی برای بررسی یک قربانی تاریخچه جنسی و یا انتخاب لباس در دادگاه و یا در رسانه ها; تنها کسی که باید شانه سرزنش برای یک تجاوز است و متجاوز. و آنها حق. در عین حال داستان مطلع این باور می veer به خوبی نیت overcorrection سرقت قربانی شخصیت زمینه به حدی است که در یک تاسف بیت از طنز فردیت خود را می شود پاک در معامله.

من ممکن است از بین بردن شما باقی می ماند در سمت راست خط بین فراهم کردن زمینه و تغییر سرزنش با گفتن یک غیر جامع داستان—که نشان می دهد چرا از Arabella بود نسبت به برخورد سخت حساب مدتها قبل از حمله بی ثبات خود را از امنیت کاذب. چند نشان می دهد 12 نیم ساعت قسمت فلش به عقب به Arabella کودکی, کشف جزئیات است که مناسب نیست راحت روایات او ایجاد شده برای خودش در مورد پدر و مادر خود را' غیر معمول رابطه و در مورد این دختر که او را متهم به سیاه و سفید, جنس نر, دوست, از تجاوز جنسی در مدرسه بالا است. در عمق خطوط داستان اختصاص داده شده خود را با بهترین دوستان است تری (Weruche Opia) مبارزه بازیگر است که طول می کشد مراقبت از Arabella اما همچنین کاهش درد و Kwame (Paapa Essiedu) یک مرد همجنسگرا در تلاش برای کمک به یک عشق و علاقه قبول خود افزایش بیشتر سوال دشوار است. مناطق خاکستری در اطراف رضایت تبدیل به یک موضوع است: تجاوز به عنف اگر یک مرد پنهانی خود را حذف کاندوم و یا اگر کسی موافق به یک عمل جنسی نیست اما یک ثانیه ؟ و چرا برخی از مردان در تحقیر آمیز حتی بیشتر GGG (به قرض مختصر از مقاله نویس Dan Savage) شرکای خوراکی پنهانی مرد, جوانان برهنه یا برگشتاندن یک زن به یک faux-خود به خود سه نفره, او احتمالا توافق کرده اند که به هر حال ؟

این درجه از پیچیدگی شده خواهد بود به اندازه کافی برای تشخیص نشان می دهد از صدها زودتر نمایندگی از سوء رفتار جنسی. قابل توجه آن رشد می کند و حتی بیشتر بلند پروازانه به عنوان آن را همچنان بدون اعتقاد بینندگان با استقرار دانشگاهی buzzwords یا مهربان سخنرانی راه برخی به همان اندازه پیچیده اکتشافات از تمایلات جنسی و تروما (نگاه کنید به: شفاف) را دارند. (چند پست-Mad Men سری را ساخته اند چنین موارد برای اپیزودیک روکش.) تماشای سه مرکزی شخصیت های بحث خود را از طریق مصائب من پیدا کردم خودم را در حیرت و شگفتی در انسان ظرفیت بی پایان به بد قضاوت کردن یکدیگر بر اساس مفروضات در مورد نژاد و جنسیت و گرایش جنسی, شغل, خانواده, پس زمینه مسئولیت شخصی و غیره. برای یک جوان سیاه نویسنده مانند آرابلا یک سیاه زن ناشر لزوما تبدیل شدن به یک مربی; یکی راست مرد سفید می تواند یک تهدید و یکی دیگر از راحتی. Coel واقع هنوز منبع دیگری از نکات دقیق وظریف که شخصیت او می شود در دام انتقام vlogging و درمانگر اشاره می کند که چگونه رسانه های اجتماعی را تشدید چنین سوء تفاهم. سپس دوباره بعضی از پسر در یک پارتی muses شاید فقط خودخواه به غوطه ور خود را در پریشانی زمانی که همه ما ممکن است مرده از تغییرات آب و هوایی در چند دهه.

من ممکن است از بین بردن شما نیست در نهایت در مورد Arabella جستجو برای حقیقت آنچه که اتفاق افتاده است به او در یکی از دلخراش شب, هر چند آن را تا پایان ارائه برخی از بسته شدن در مورد او متجاوز. این نشان می دهد که می داند چگونه ما انجام تمام خود ساخته روایت از زندگی ما در اطراف با ما متصل کردن تعصبات ابتکارات و misapprehensions ما جذب می شود و در طول سال تا زمانی که ما در نهایت مجبور به مقابله با آنها. بیش از داستان یک زن است که مورد تجاوز قرار گرفته Coel گفتن داستان چگونه یک نویسنده زندگی یک زندگی بررسی می آید به دانستن خودش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب