سناتور. میت رامنی راهپیمایی در سی ضد نژادپرستی اعتراض

"دو هفته پیش ما در Instagram آموزش هر یک از دیگر به هیچ ورز focaccia, در حال حاضر ما در حال پیاده سازی سیستم ن

توسط PATRIS-FUN در 20 خرداد 1399

"دو هفته پیش ما در Instagram آموزش هر یک از دیگر به هیچ ورز focaccia, در حال حاضر ما در حال پیاده سازی سیستم نژادپرستی" جیمی کیمل " در روز دوشنبه Kimmel Live. "من فکر می کنم که حال پیشرفت است." سیاه و سفید زندگی می کند ماده "اعتراضات آنها مانند رئیس جمهور مناسب: آنها فقط بزرگ و بزرگتر" او گفت:, و نه فقط در ایالات متحده

سناتور. میت رامنی پیوست اعتراض در روز یکشنبه و رئیس جمهور تهمت و دیگر "جمهوری خواهان دیوانه در او برای آن" کیمل شگفت زده. "کاخ سفید گزارش شده است که در مورد رئیس جمهور تعداد کم و برخی از مشاوران او در حال هل دادن او به یک وحدت گفتار به کشور آنها نیز ممکن است از او بخواهید به غوطه دادن در Shaq چرا که تهمت نمی مراقبت در مورد وحدت. او حتی نمی مراقبت در مورد تیفانی."

"در روز پنج شنبه ما را بشنود سراسر کشور سخنرانی تلویزیونی در مورد نژاد و وحدت و روز جمعه ما را بشنود عذرخواهی سخنرانی برای آنچه که او گفت:," جیمی فالون شوخی در نمایش امشب. "اگر مغلوب ساختن پیشی جستن یک ملی آدرس, از آن خواهد شد در پخش تمام شبکه های تلویزیون به علاوه شما همچنین می توانید تماشای آن را بر روی شرط بندی با یک آهنگ خنده."

تظاهرات شده اند فوق العاده موفق Trevor Noah گفت: در روزانه نشان می دهداما "مأموران اجرای قانون را ملاقات کرد این تماس برای پایان دادن به خشونت پلیس با حتی بیشتر خشونت پلیس." نمرات تصویری نشان پلیس "حمله به معترضان با تحریک آنچه" آزار مردم و "ساخت یک تلاش هماهنگ به پس از مطبوعات آزاد" هستند "این antitheses از آنچه امریکا قرار است به ایستادن برای" او گفت:. "این است که قرار است به این کشور که در آن شما باید این آزادی را به می گویند هر آنچه شما می خواهید" و "دولت است و قرار نیست به صورت فیزیکی شما برای آن." آمریکا پلیس بحران نیست "بد اپل" مشکل نوح اضافه شده و جدید "قوانین و مقررات" آن را قطع نمی.

"پلیس در حال شلاق به شدت از آنجا که آنها را ببینید که اعتراضات در حال کار وجود دارد و آن را رو به رشد تقاضا برای پلیس پاسخگویی و برای منابع پلیس منتقل می شود در جای دیگر" در اواخر شب's Seth Meyers گفت. "ما نیاز به تغییر پول ما صرف در مخازن و گاز اشک آور و باطوم و حرکت آن را به جای برنامه های جامعه مانند مسکن کمک و مراقبت های بهداشتی است."

Tooning از اخبار بحث که آیا امریکا باید حمله امریکا یک کشور شکست خورده با ریچارد Haass سابق دولت بوش رسمی و رئیس شورای روابط خارجی. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن