هیئت منصفه indicts 3 مظنون به قتل Ahmaud Arbery

یک شبکه تلویزیونی در اطراف محور سابق FBI مدیر James Comey در حال حرکت است و هوا آن تاریخ تا مدت دو ماه پس از

توسط PATRIS-FUN در 5 تیر 1399

یک شبکه تلویزیونی در اطراف محور سابق FBI مدیر James Comey در حال حرکت است و هوا آن تاریخ تا مدت دو ماه پس از شکایت از نویسنده و کارگردان — و از Comey.

ViacomCBS روز چهارشنبه اعلام کرد که اولین آن در دو بخش miniseries این Comey حکومتکه ستاره جف دانیلز به عنوان Comey و Brendan Gleeson به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Showtime قبل از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. این در اصل مجموعه ای برای تهویه در پایان نوامبر, اما آن را در حال حاضر هوا در سپتامبر. 27 سپتامبر. 28.

پی اس اشاره کرد "ادامه نوسانات در تولید عملیات با توجه به COVID-19" را به عنوان دلیلی برای این تغییر برنامه با توجه به واشنگتن پست. اما این می آید پس از نیویورک تایمز روز سه شنبه گزارش داد که Comey حکومت's, نویسنده و کارگردان بیلی ری ناراضی بود در مورد این تصمیم به درجه آن را قبل از انتخابات. در یک ایمیل به بازیگران ری نوشت که "ما همه امیدوار بودند برای دریافت این داستان در مقابل مردم آمریکا ماه قبل از انتخابات آینده" و که این یک "معقول انتظار" بر اساس تولید جدول زمانی. اما در برخی از نقطه به دلایلی که گفته شد معلوم نیست به او "تمام بحث ما پخش قبل از انتخابات ناگهان" غیر استارت.'"

Comey در بیانیه ای به زمان حال نیز با انتقاد از تاریخ نوامبر گفت: "من نمی فهمم که چرا CBS خواهد نشستن در یک فیلم مهم در مورد رویدادهای جاری و من امیدوارم که مردم آمریکا این شانس را به آن را ببینید به زودی."

این Comey حکومت مبتنی بر بالاتر وفاداریکتاب Comey منتشر شده پس از او از کار اخراج شد به عنوان مدیر FBI با مغلوب ساختن پیشی جستن. آن ارائه خواهد شد این شبکه می گوید: "مجازی روز به روز حساب از توفانی بين Comey و تهمت و شدید و پر هرج و مرج ماه اول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری — که در آن متفقین شد, دشمنان, دشمنان, دوستان شد و در حقیقت وابسته به چه سمت شما بودند." برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب