آلمان در افغانستان سوریه, کودکان پناهنده از یونانی اردوگاه

آلمان دریافت کرده است 47 کودکان بی سرپرست به سر می برند از اردوگاه های پناهندگان در یونان عمدتا در افغانستان و

توسط PATRIS-FUN در 30 فروردین 1399

آلمان دریافت کرده است 47 کودکان بی سرپرست به سر می برند از اردوگاه های پناهندگان در یونان عمدتا در افغانستان و سوریه جوانان است. پرواز به هانوفر, این گروه دوم پس از لوکزامبورگ در زمان در 12.

هواپیما از آتن متحرك 42 تحت-14-ساله و پنج اسرائیلی در هانوفر فرودگاه به عنوان بخشی از یک متمرد تعهد 10 اتحادیه اروپا و سازمان ملل را در 1,600 افراد زیر سن قانونی بدون همراه از اردوگاه های پناهندگان در اتحادیه اروپا شریک یونان.

"آلمان چسبیده است به وعده خود گفت:" آلمان فدرال وزیر کشور Horst Seehofer که در گذشته بوده و آوازی در بازجویی های مهاجرت.

ادامه مطلب: Coronavirus بحران مانع مدیترانه نجات

"ما ارائه بتنی نشانه ای از همبستگی اروپایی گفت:" Seehofer, و اضافه کرد که او فرض دیگر شرکای اروپایی را به دنبال کت و شلوار.

آنگلا مرکل ائتلاف دولت درباره تصمیم خود در ماه مارس است.

آخرین پنج شنبه, 12 جوانان از اردوگاه ها در جزایر یونانی Lesbos Chios و ساموس استقبال شد در لوکزامبورگ توسط وزیر خارجه خود ژان Asselborn که تا به حال مدت طولانی است که به کودکان کمک شود.

این گروه پس از رسیدن در هانوفر شنبه تشکیل شده عمدتا پسران و همچنین به عنوان چهار دختر و یک مخلوط از خواهران و برادران با سنین بین 8 و 17 و نشات گرفته از بحران-آمار, سوریه, افغانستان, عراق و اریتره.

در 47 در تمام که شد هفت کمتر از قبلا گزارش روز شنبه, چون, گفت, مقامات, کسانی که پشت سر باقی مانده تا به حال شده است به عنوان طبقه بندی مناسب برای سفر.

Refugees disembark an Aegean Air A320 with refugee children from Greece at Hanover Airport (Getty Images/A. Koerner)

کودکان از سن 8 تا 17 شده بود زندگی در جزایر یونانی

به ترک آتن, یونان نخست وزیر Kyrakos Mitsotakis به خبرنگاران گفت: "دولت یونان تلاش شده است به حساس دیگر کشورهای اتحادیه اروپا به (مخمصه) از فرزندان جوان که فرار کرده اند جنگ و آزار و اذیت برای پیدا کردن خانواده جدید و شروع یک زندگی جدید است."

"من خوشحالم که این برنامه است و در نهایت اجرا شود" گفت: Mitsotakis در کنار آلمان سفیر ارنست Reichel.

از هانوفر پایتخت ایالت نیدرزاکسن جوانان بودند به حمل و نقل به منطقه ای دولت در اسنابروک منطقه به صرف 14 روز در تاج بحران شده است.

ادامه مطلب: از یونان به آلمان - چگونه می توانم شما را 58 کودکان پناهنده یک خانه جدید ؟

"این یک شروع" گفت: منطقه ای دولت در امور داخلی وزیر بوریس پیستوریوس از مرکز-چپ سوسیال دموکرات (SPD). "وضعیت در اردوگاه ها در جزایر یونانی بود که در حال حاضر در طول سفر من پنج ماه پیش غیر قابل تحمل است."

استقبال آلمان حرکت اتحادیه اروپا و کمیسر مهاجرت Lauren جوهانسون گفت که پناهندگان و مهاجران در آلمان نشان داد که "همبستگی اروپایی توابع نیز این مشکل coronavirus دوره است."

"این کودکان هم اکنون می توانید خود را آغاز آتی گفت:" جوهانسون در حالی که بیان بیشتر نگرانی بیش از ویروسی خطرات در اردوگاه های پناهندگان در یونان.

"ما باید برای کمک به جلوگیری از نفوذ ویروس ها به اردوگاه ها و تغییر گروه های آسیب پذیر در خارج از اردوگاه" او گفت:.

ipj/rc (epd, dpa, KNA AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب