میت رامنی می گوید آن را "به طور فزاینده ای به احتمال زیاد بیشتر" اوباما رای خواهد داد برای شاهدان پس از بولتون آیات

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز یکشنبه تایید کرد یک پنجم مورد کروناویروس در آمریکا سی ان ان گزارش شده است

توسط PATRIS-FUN در 7 بهمن 1398

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز یکشنبه تایید کرد یک پنجم مورد کروناویروس در آمریکا سی ان ان گزارش شده است. آخرین دو نفر در کالیفرنیا است. هر دو گروه از بیماران در حال درمان در بیمارستان, مقامات گفت. تمام پنج در ایالات متحده مبتلا به تازگی از سفر به ووهان شهر در مرکز چین در قلب شیوع آنفولانزا مانند ویروس. چینی بهداشتی مقامات روز یکشنبه هشدار داد که این ویروس گسترش می تواند قبل از آلوده افراد علائم به طور بالقوه افزایش چالش های حاوی آن گسترش یافته است. مرگ و میر در چین افزایش یافته است به حداقل 80 با بیش از 2,700 تایید عفونت با توجه به آسوشیتد پرس.

مقامات چینی منتشر شد اطلاعات یکشنبه ارائه یک نشانه اولیه از اثر شیوع بیماری مرگبار در دومین اقتصاد بزرگ جهان. لیو Xiaoming معاون وزیر حمل و نقل گفت: به طور کلی سفر کرده بود کاهش یافته است و در اولین روز از سال جدید قمری و 29 درصد در مقایسه با یک سال پیش CNBC گزارش شده است. سفر راه آهن پایین بود حدود 42 درصد است. در تلاش برای مهار این ویروس مقامات ممنوع ترین سفر در نقاط مرکزی چین که در آن بیماری آغاز شده است. دولت از مردم خواست در خانه بمانند و لغو بزرگ رویدادهای عمومی. در روز یکشنبه راه آهن چین چنگدو همچنین اعلام کرد تعلیق چندین قطار با سرعت بالا در مسیرهای از جمله برخی به شانگهای.

سهام جهان کاهش یافته و در روز دوشنبه به عنوان نگرانی های نصب شده در مورد اقتصادی ممکن است عواقب شیوع رویترز گزارش داد. این MSCI همه کشور های دنیا شاخص که به شرح زیر سهم در 47 کشور با کاهش 0.4 درصدی به پایین ترین سطح خود در دو هفته. پان-شاخص STOXX 600 شاخص کاهش یافت و به 1.4 درصد است. سهام آمریکا شاخص سهام نیز به شدت پایین چند ساعت قبل از باز شدن بل به عنوان سرمایه گذاران به دنبال پناهگاه امن دارایی از جمله خزانه داری ، هارولد Maasstinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن