فاکس و دوستان دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن برای تبریک اشتباه دولت در برنده سوپر جام

اگر شما تعجب کنید که چگونه رئیس جمهور تهمت خواهد حمله به هر یک از دموکرات ها که ممکن است به صورت خاموش در برا

توسط PATRIS-FUN در 14 بهمن 1398

اگر شما تعجب کنید که چگونه رئیس جمهور تهمت خواهد حمله به هر یک از دموکرات ها که ممکن است به صورت خاموش در برابر او در نوامبر فاکس نیوز, میزبان, Sean Hannity ذخیره شده شما این مشکل است. در مصاحبه ای که قبل از پخش سوپر باول روز یکشنبه Hannity خواسته تهمت چه "به ذهن شما می آید" زمانی که او به عنوان خوانده شده نام های مختلف دموکراتیک مدعی است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بود "خواب آلود" سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) یک "افسانه" و مایکل بلومبرگ شد "،"

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), که تساوی خود را با الهام از سبک اروپایی دموکراتیک سوسیالیسم کردم "کمونیست" در بخشی از آنجا که او و همسرش " جین " در زمان خود "ماه عسل" در اتحاد جماهیر شوروی در سال 1988. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را عجیب و غریب در رابطه با روسیه و پاسخ خود را به نظر می رسد به منعکس کننده که بیش از حد. "من فکر می کنم او یک کمونیست" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Hannity. "منظورم این است که شما می دانید, من فکر می کنم کمونیسم زمانی که من فکر می کنم برنی. در حال حاضر شما می توانید می گویند سوسیالیستی اما او نمی ازدواج در مسکو ؟ و آن را فوق العاده مسکو فوق العاده است."

"ممکن است او در ماه عسل, من مطمئن هستم." Hannity گفت. "به خوبی هر چه ناروا" ادامه داد: "اما شما لزوما فکر می کنم در شرایط ازدواج مسکو. و آن را فوق العاده است. من آن ضربه زدن نیست اما من فکر می کنم برنی مرتب کردن بر اساس به عنوان یک سوسیالیست اما فراتر از یک سوسیالیستی است."

اگر شما کنجکاو در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن کلمه دیگر-انجمن حملات در برخی از پیشرو دموکرات ها شما می توانید به خواندن متن زیر کلیک کنید. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب