Coronavirus همه گیر می تواند هزینه های دنیا $4.1 تریلیون

تیاو هزینه coronavirus همه گیر می تواند به عنوان بالا به عنوان $4.1 تریلیون دلار یا تقریبا 5% جهانی تولید ناخ

توسط PATRIS-FUN در 15 فروردین 1399

تیاو هزینه coronavirus همه گیر می تواند به عنوان بالا به عنوان $4.1 تریلیون دلار یا تقریبا 5% جهانی تولید ناخالص داخلی بسته به نوع بیماری را از طریق اروپا, آمریکا و دیگر اقتصادهای عمده این بانک انکشاف آسیایی گفت.

کوتاه مهار دوره می تواند محدود کردن آسیب به 2 تریلیون دلار یا 2.3 درصد از خروجی جهان به مانیل مبتنی بر قرض دهنده گفت: در آن انکشاف آسیایی در گزارش چشم انداز جمعه منتشر شد. آسیای در حال توسعه از جمله چین حساب برای تا آنجا که 36 درصد از این بیماری همه گیر است کل هزینه آن را گفت.

"هیچ کس می تواند بگوید که چگونه به طور گسترده ای به Covid-19 همه گیر ممکن است گسترش و مهار ممکن است طولانی تر از در حال حاضر پیش بینی شده" Yasuyuki Sawada های ADB اقتصاددان ارشد گفت: در این گزارش. "احتمال شدید بحران مالی و بحران های مالی را نمی توان با تخفیف."

در مارس 6, ADB گفت: "شیوع ویروس می تواند هزینه اقتصاد جهانی $347 میلیارد و کاهش جهانی نرخ رشد به میزان 0.4 درصد است. از آن زمان به بعد کانون ویروس منتقل شده از چین به اروپا و ایالات متحده با تعدادی از جهانی عفونت در حال حاضر با شکوه 1 میلیون.

جدید برآورد منتشر شد سهشنبه طول می کشد را به حساب تاثیر فوری بر گردشگری مصرف و سرمایه گذاری Sawada گفت: در مصاحبه ای با تلویزیون بلومبرگ را Haslinda امین و ایوان ، هزینه می تواند افزایش یابد اگر با عرضه اختلالات تحقق, او گفت:.

در این گزارش ADB خود را قطع کرد تا سال 2020 پیش بینی رشد برای آسیا به 2.2% از 5.5 درصد برآورد شده در ماه سپتامبر سال گذشته است. چین پیش بینی می شد کاهش به 2.3 درصد از 6 درصد و در مقایسه با 6.1 درصد رشد سال گذشته است. همه در حال توسعه آسیا نواحی را ببینید ضعیف تر رشد در سال جاری با توجه به گزارش.

گردشگری - و کالا وابسته به سازمان ملل از جمله تایلند "رنج می برند بیشتر" از همه گیر Sawada گفت: در مصاحبه. اگر این بیماری می تواند شامل ظرف سه تا شش ماه بهبود اقتصادی نیز می تواند سریعتر او گفت:.

تورم خواهد شد و به احتمال زیاد سرعت بخشیدن به افزایش هزینه های مواد غذایی, حتی به عنوان ضعیف تر فعالیت های اقتصادی و کاهش قیمت کالاها کاهش هر خوشه قیمت قبل از کاهش در سال 2021 به ADB گفت: در گزارش.

–با کمک از آناند منون.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب