برای 1 بار در ماه, نیویورک شهرستان, گزارش صفر coronavirus مرگ و میر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد گزارش شده است که مصرف یک محتاط رویکرد به کشورهای

توسط PATRIS-FUN در 23 تیر 1399

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد گزارش شده است که مصرف یک محتاط رویکرد به کشورهای مانند تگزاس, اما دو نظرسنجی جدید منتشر شد یکشنبه را به ظاهر تقویت امید از هواداران خود را که می خواهید او را به رفتن تمام در.

یک بررسی انجام شده توسط اخبار صبح دالاس و دانشگاه تگزاس در تایلر در بر داشت بایدن به پنج نقطه سرب بیش از رئيس جمهور تهمت با UT-تایلر دانشمند علوم سیاسی Kenneth برایانت جونیور توصیف پرش به عنوان یک نتیجه از مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن با مستقل و "ضعیف پارتیزان."

یک همشهری نظرسنجی انجام شده توسط YouGov نشان داد از دست دادن حمایت به احتمال زیاد است که با چه رای دهندگان احساس می کنید در مورد تهمت را coronavirus پاسخ. CBS نظرسنجی نیست بسیار بالا در بایدن شانس در تگزاس — مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک نقطه مزیت خود را بیش از چلنجر — اما آن را نشان می دهد معاون سابق رئیس جمهور است که در این مسابقه وجود دارد و همچنین دو کلید دیگر خورشید کمربند ایالات فلوریدا و آریزونا.

هر سه متحده در حال مبارزه با کروناویروس موج و رای دهندگان خوشحال نیست در مورد آن. نتایج نشان می دهد 69 درصد از Arizonans و 65 درصد از فلوریدا و 62 درصد از تگزاسی فکر می کنم تلاش برای مهار این ویروس در حال رفتن ضعیف. حدود شش در 10 رای دهندگان در هر سه متحده اعتقاد دارند اقتصاد خود را باز خیلی زود است. در فلوریدا 68 درصد فکر می کنم که به دلیل فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. تعداد کمی پایین تر در تگزاس در 61 درصد اما 70 درصد از Arizonans فکر می کنم دولت خود را تحت فشار کاخ سفید است.

اخبار صبح دالاس نظرسنجی انجام شده بین 29 ژوئن و جولای 7, نمونه 898 ثبت نام رای دهندگان تگزاس. حاشیه خطا بود 2.24 درصد است. CBS اخبار و YouGov انجام مستقل انتخابات در فلوریدا و تگزاس و آریزونا بین ژوئیه 7-10. حاشیه خطا بود 3.5 و 3.3 و 3.8 بود. تیم O'donnelltinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب