گزارش: Washington Redskins به اعلام آنها تغییر نام تیم

یک بخش از مرز جنوبی دیوار بود که در بخش خصوصی ساخته شده است در ماه ژانویه با استفاده از بودجه مطرح شده توسط حا

توسط PATRIS-FUN در 23 تیر 1399

یک بخش از مرز جنوبی دیوار بود که در بخش خصوصی ساخته شده است در ماه ژانویه با استفاده از بودجه مطرح شده توسط حامیان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان دادن نشانه هایی از فرسايش و مغلوب ساختن پیشی جستن است مصرف آن را شخصا.

"من مخالف با انجام این کار بسیار کوچک (کوچک) بخش از دیوار در یک روی حیله و تزویر منطقه توسط یک گروه خصوصی است که پول مطرح شده توسط تبلیغات" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز یکشنبه. "آن را تنها انجام می شود به من نگاه بد و perhsps [sic] آن را در حال حاضر نیست حتی کار می کنند. باید ساخته شده است مانند بقیه دیوار, 500 plus مایل است."

تهمت بود در پاسخ به یک ProPublica و تگزاس تریبیون گزارش سه مایل بخش از حصار ساخته شده توسط فیشر صنایع در جنوب تگزاس حدود 35 فوت دور از ریو گراند. این رودخانه شروع به ساییده شدن ProPublica و تگزاس تریبون می گویند و قاضی در روز چهارشنبه دستور داد وکلای فیشر صنایع و مخالفان از حصار به بازرسی این منطقه است.

گروه ما برای ساخت دیوار تاسیس شد در طول تعطیلی دولت در سال 2018 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار شد کنگره صندوق خود را در مرز دیوار. این گروه مطرح شده بیش از 25 میلیون دلار به بخش خصوصی ساخت شمشیربازی اما جنوب تگزاس پروژه تبدیل به یک ویترین برای فیشر صنایع آسوشیتد پرس گزارش و سازمان تنها کمک 1.5 میلیون دلار. استیو Bannon تهمت سابق رئیس استراتژیست است که ما در ساخت دیوار مدیره و سرسخت تهمت متحد کریس Kobach کانزاس' وزیر امور خارجه سابق آن مشاور عمومی.

کارشناسان هشدار داد که ساختمان حصار خیلی نزدیک به رودخانه می تواند در شکستن حصار و یا جاری شدن سیل AP می گوید اما فیشر صنایع هنوز هم آن را قرار داده است. در ماه مه شرکت برنده 1.3 میلیارد دلار قرارداد از دولت فدرال برای ساخت 42 مایل از دیوار در آریزونا. مدیر عامل شرکت Tommy Fisher گفت: AP روز یکشنبه او "احترام کامل" برای مغلوب ساختن پیشی جستن و فکر می کند که او "فقط برخی از اطلاعات غلط در این مسائل است." فیشر همچنین گفت: باران و رودخانه جریان طبیعی و خسارات ناشی از فرسایش و اگر آن را ادامه می دهد شکاف پر خواهد شد با سنگ. "دیوار ایستاده برای 150 سال شما علامت گذاری کلمات من," او اعلام کرد. کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب