آیووا دموکرات ها می گویند جزئی حزبی نتایج آینده در اواخر بعد از ظهر سه شنبه

آیووا حزب دموکرات می گوید که می خواهد آزادی "بیش از نیمی" از نتایج از دوشنبه شب قفقاز بعد از امروز بعد از یک ت

توسط PATRIS-FUN در 16 بهمن 1398

آیووا حزب دموکرات می گوید که می خواهد آزادی "بیش از نیمی" از نتایج از دوشنبه شب قفقاز بعد از امروز بعد از یک تاخیر که حزب منسوب به گزارش مسائل.

Troy قیمت صندلی از آیووا دموکرات گفت: یک شبه است که این حزب به صورت دستی تایید اطلاعات در برابر کاغذ پشتیبان گیری. این روند اما مصرف طولانی تر از انتظار می رود. اولین نسخه از نتایج انتظار می رود حدود 5 p. m. ET.

معلوم نیست زمانی که نتایج نهایی در دسترس خواهد بود.

اشکالات را با یک برنامه جدید تلفن همراه دوشنبه باعث سردرگمی و برخی از کمیته های پارلمانی سازمان مجبور شدند به تماس در نتیجه برای دولت به ثبت دستی, معرفی تاخیر و امکان خطای انسانی. قیمت گفت: تاخیر نمی شد و در نتیجه نقض و سیستم های مطمئن بودند.

"در حالی که این برنامه ضبط شد که اطلاعات دقیق آن گزارش تنها به اطلاعات جزئی. ما تعیین کرده اند که این به دلیل برنامه نویسی یک موضوع در گزارش سیستم" قیمت در بیانیه ای گفت: روز شنبه افزود این موضوع شده و ثابت شده است. "نرم افزار گزارش موضوع نیست تاثیر توانایی حوزه صندلی به گزارش اطلاعات دقیق است.

یک برنامه جدید است که مقصر تاخیر در نتایج از دوشنبه دموکراتیک حزبی در آیووا. (Nati بیلبائو/آسوشیتد پرس)

این شرکت که تولید نرم افزار, سایه, Inc. ابراز تاسف بیش از این تاخیر در توییتر و گفت: این موضوع تاثیر نمی گذارد اساسی نتایج.

بر خلاف انتخابات نوامبر و دولت مقدماتی اداره شده توسط دولت و انتخابات محلی مقامات حزبی آیووا بود اداره آیووا حزب دموکرات است. نوادا دموکرات ها نیز باید برنامه ای برای استفاده از تلفن همراه گزارش برنامه های خود را برای قفقاز برای ... 22.

نوادا در حزب دموکرات است که در تلاش برای فرونشاندن ترس را در همان وضعیت هرج و مرج. این حزب گفت: در آن می تواند "با اطمینان می گویند" که مشکلات آیووا دموکرات با تجربه با گزارش جلسه نتایج "را نمی خواهد اتفاق می افتد در نوادا است."

نوادا حزب دموکرات صندلی ویلیام کوردی II در بیانیه ای گفت: صبح روز سه شنبه که نوادا را نمی توان با استفاده از همان نرم افزار و یا فروشنده مورد استفاده در آیووا انجمن.

وزیر امنیت داخلی چاد Wolf گفته فاکس نیوز روز سه شنبه بود که هیچ نشانه ای از "هر گونه مخرب cyberactivity." او افزود که در آیووا دموکرات ها کاهش یافته و بخش خود را به آزمون گزارش برنامه. این غیر معمول نیست که در خارج از شرکت های امنیتی مشابه انجام تست. دولت گفته بود که قبلا در آن کار کرده بود از نزدیک با کارشناسان امنیتی برای تست برنامه.

علوفه برای منتقدان

Des Moines شهرستان دموکراتیک صندلی تام کورتنی گفت که او شنیده ام که در حوزه خود را در سراسر شهرستان از جمله خود برنامه تلفن همراه شد "ظروف سرباز یا مسافر." زمانی که حوزه رهبران به نام حزب دموکرات مقر "آنها نیست پاسخ به همراه" کورتنی گفت.

دولت حزب دموکرات شد ارسال داوطلبان و کارکنان در سراسر کشور سهشنبه به بازیابی هارد کپی نتایج حاصل از قفقاز به طوری که آنها می توانید آنها را در برابر نتایج گزارش شده از حوزه از طریق این نرم افزار و از طریق تلفن با توجه به منابع متعدد کار را برای حزب در اعداد خرد و اعطا گمنامی به بحث حساس پارتی اطلاعات است.

مشکلات بودند خجالت برای دولت است که مدت ها به دنبال محافظت از آن باارزش وضعیت به عنوان اولین مسابقه در انتخابات مقدماتی و ملت را اول vetter از نامزدها. تاخیر مطمئن بود که تبدیل به علوفه برای منتقدان که استدلال می کرد که قفقاز — حزب جلسات است که می تواند هرج و مرج و شلوغ و کثیف — در حال کهنه و انحصاری.

آیووا حزب دموکرات فشار رو به جلو با سیستم گزارش دهی در میان هشدار در مورد احتمال هک و اشکالات. مقامات حزب گفت: آنها در زمان های متعدد امنیتی و اقدامات احتیاطی و نگهداری می شود که هر گونه خطا خواهد بود به راحتی ایرادات به دلیل پشتیبان گیری و دنباله مقاله.

اما سازمان در حال اجرا در حوزه آیووا نمی کنید برای تست برنامه از قبل. آیووا مقامات حزب گفته بود آنها نمی خواهد ارسال برنامه جدید تلفن همراه به حوزه صندلی برای دانلود تا زمانی که درست قبل از قفقاز به باریک پنجره برای هر گونه دخالت.

برخی از حوزه های صندلی گفت: آنها تا به حال مشکل در دانلود و یا ورود به برنامه و از آن استفاده نمی کند.

مردم منتظر نتایج در یک جلسه شب کمپین تجمع روز شنبه در Des Moines. (جان Locher/آسوشیتد پرس)

جاناتان سبز که به ریاست یک حوزه در لان تری گفت که زمانی که او در تلاش برای قرار دادن نتايج به گزارش, برنامه, او نگه داشته شدن گیج کننده پیام خطا: "پروتکل ناشناخته. آدرس مشخص یک پروتکل (به عنوان مثال "wxyz:??".) مرورگر به رسمیت نمی شناسد بنابراین مرورگر نمی تواند به درستی اتصال به سایت."

او گفت که او در نهایت به بالا و سعی کردم در نتیجه به حزب. مانند دیگران او را نگه دارید برای مدت طولانی از زمان. در پایان, آن را در زمان و ساعت برای گزارش نتایج از سایت کوچک, او گفت:.

رکود تشدید شد توسط این واقعیت است که این حزب برای اولین بار اقدام به گزارش سه مجموعه های مختلف از داده های اولیه سرشماری هر یک از نامزدها حمایت یک تعداد پس از حامیان حال وفراهم و دولت نماینده برندگان.

"ما در بر داشت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج" این حزب در بیانیه ای گفت. "این است که به سادگی یک گزارش موضوع این برنامه نه به پایین و این یک هک یا نفوذ. داده های اساسی و دنباله مقاله است و صدا را به سادگی به زمان بیشتر برای گزارش نتایج."

نمی پرش به نتیجه گیری ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به سرعت کشف و ضبط و در این موضوع برای ایجاد شک و تردید در مورد صحت نتایج.

"کنترل کیفیت (معادل) تقلب?" مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale توییتی دوشنبه شب با اضافه کردن یک شکلک با furrowed ابرو.

Richard L. Hasen, انتخابات, کارشناس و استاد دانشگاه کالیفرنیا در ارواین مدرسه از قانون هشدار داد در برابر پریدن به نتیجه گیری در مورد صداقت از انتخابات.

"بیشتر از زمانی که یک مشکل وجود دارد با یک انتخابات معلوم می شود که در نتیجه اداری و بی کفایتی و نه از کسی تقلب و یا برخی از خارج دخالت" Hasen گفت.

استقرار فن آوری های جدید این نزدیک به انتخابات است که همیشه یک پیشنهاد پر مخاطره گفت: لارنس نوردن یک انتخابات متخصص با Brennan Center for Justice at NYU مدرسه قانون است. نوردن گفت: آن را شبیه به یک عمده فروش و خرده فروش با استفاده از جدید ثبت پول نقد برای اولین بار در روز جمعه سیاه.

"به رول از یک تکنولوژی جدید بدون واقعا آن را تست و ساخت آن را در دسترس به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است و مردمی فرصت برای به چالش کشیدن آن و کار کردن تمام اشکالات بالا مخاطرات تصمیم گیری که من فکر می کنم این است که اثبات می شود مشکل امروز" نوردن گفت.

'دقت بیش سرعت"

نوردن گفت: حزب عدالت و عاقل بودند که به کم کردن گزارش برای اطمینان از نتایج دقیق با توجه نگرانی های دور دیگری از انتخابات دخالت روسیه و یا دیگر خصمانه دولت به دنبال تضعیف دموکراسی ایالات متحده.

"مردم نمی خواهید به یاد داشته باشید در دو هفته است که این نتایج دیر شد اما شما می توانید شرط می بندم اگر نتایج به طور چشمگیری تغییر آنها را" نوردن گفت. "کسانی از ما که در انتخابات حمایت از فضا دقت بیش از سرعت."

اموزش تامپسون که به ریاست یک حوزه در لینکلن دبیرستان در Des Moines گفت: او با استفاده از این برنامه برای گزارش نتایج به دلیل دهندگان تا به حال مشکلات در تلاش برای دانلود و تست کنید.

"ما فقط به یک اجماع که هیچ کس خوشحال بود, با, برنامه," او گفت:. او همچنین سعی کنید به گزارش سایت خود را در نتایج جستجو از طریق تلفن پس از شنیدن گزارش از تاخیر طولانی در پاسخ به این خط در مقر حکومت او گفت:.

به جای کهنه حزبی را برانگیخت در سایت با استفاده از ماشین حساب برای محاسبه نماینده تخصیص و سپس پیامک یک عکس از نتایج به Polk County حزب دموکرات مقامات که سوار آن را به دولت مرکزی.

تامپسون گفت: تاخیر در نتایج تاسف به دلیل روند رفت "قابل ملاحظه ای هموار" در راه های دیگر.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب