هند گزارش ثبت افزایش coronavirus موارد به عنوان شهر عمده قفل کردن

هند گزارش داد یک رکورد روزانه جهش در تعداد رمان coronavirus موارد در روز جمعه به شهر جنوبی چنای قفل شده پس تاز

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

هند گزارش داد یک رکورد روزانه جهش در تعداد رمان coronavirus موارد در روز جمعه به شهر جنوبی چنای قفل شده پس تازه شیوع بیماری وجود دارد.

با توجه هند به بالا, تراکم جمعیت, کارشناسان به مدت طولانی نگران است که پایدار COVID-19 شیوع بیماری می تواند منجر به فشار بر روی آن کشیده سیستم مراقبت های بهداشتی.

نخست وزیر نارندرا برداشته بیشترین محدودیت بودند که بخشی از یک نزدیک به سه ماه در سراسر کشور مستند در ژوئن 8, با وجود افزایش مداوم در موارد.

داده ها از هند فدرال وزارت بهداشت در روز جمعه نشان داد اضافی 13,500 موارد قبلی 24 ساعت با بیش از 300 مرگ و میر.

هند در حال حاضر نشدم تنها ایالات متحده آمریکا و برزیل و روسیه در مجموع تعداد زیادی از عفونت ها و گزارش شده است چهار برابر بیشتر از چین است که مشابه به اندازه جمعیت است که در آن ویروس نشات گرفته در اواخر سال گذشته.

محدودیت در چنای

روز جمعه در جنوب ایالت تامیل نادو تحمیل یک مستند با سختی محدودیت در چنای و اطراف آن مناطق تا 30 ژوئن.

جاده ها در چنای شناخته شده به عنوان "هند دیترویت" برای آن بزرگ ماشین سازی صنعت شد و تا حد زیادی خالی در روز جمعه و اکثر مغازه ها بسته بودند در میان سنگین پلیس گشت برای اطمینان از پایبندی به قوانین است.

یک کارگر بهداشت اسپری ضد عفونی کننده داخل ادارات دولتی در چنای در اوایل این هفته. (Arun Sankar/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

"افسران پلیس و متخصصان پزشکی در حال مبارزه برای شما. لطفا برای همکاری و امیدوار" تامیل نادو دولت وزیر بهداشت C Vijayabaskar گفت: در یک توییت در روز جمعه.

"اجازه دهید به دنبال اجتماعی فاصله اقامت آگاه است و پیروزی در این نبرد در برابر این بیماری همه گیر."

تامیل نادو تست شده است بیش از 800,000 مردم برای COVID-19 — بیشترین تعداد در کشور و مرگ و مير است و نزدیک به یک سوم از میانگین ملی است.

یک زن می ایستد در مقابل بسته مغازه در یک خیابان تجاری در چنای در روز جمعه. (Arun Sankar/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اما آن مواجه شده است انتقاد بیش تاخیر گزارش از مرگ و میر و تعداد موارد و تلفات در حال افزایش است, به شدت در روزهای اخیر به طور عمده در داخل و اطراف چنای.

محدودیت در جای دیگر در هند که در آن دولت باید قدرت خود را به مجموعه بهداشت, قوانین تا حد زیادی کاسته شده است.

جاده ها و کسب و کار در پایتخت دهلی نو که در آن بسیاری از سیاستمداران از جمله وزارت امور خارجه, وزیر بهداشت باید آزمایش مثبت برای این ویروس تا حد زیادی باز در روز جمعه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب