FBI انفجار اپل بیش از رمزگذاری در حالی که آشکار القاعده لینک مرگبار تیراندازی در پایگاه نیروی دریایی

فرد مسلح در یک حمله مرگبار در یک پایگاه نظامی در پنساکولا فلوریدا., در ماه دسامبر گذشته بود و دقیق در برنامه ر

توسط PATRIS-FUN در 29 اردیبهشت 1399

فرد مسلح در یک حمله مرگبار در یک پایگاه نظامی در پنساکولا فلوریدا., در ماه دسامبر گذشته بود و دقیق در برنامه ریزی شده بود و رادیکال در خارج از کشور برای حداقل پنج سال مقامات ایالات متحده روز دوشنبه گفت:.

FBI آموخته از تماس بین فرد مسلح محمد سعید Alshamrani و القاعده عمل پس از شکستن رمزگذاری بر روی تلفن های همراه که قبلا قفل شده است.

دادستان کل ویلیام Barr و FBI مدیر کریس Wray برگزار شد یک کنفرانس خبری اعلام تحولات در اعتراض به تیراندازی در اواخر سال گذشته در پنساکولا هوایی نیروی دریایی ایستگاه که در آن عربستان سعودی نیروی هوایی افسر کشته شدن سه آمریکایی ملوانان و زخمی شدن هشت نفر دیگر.

Alshamrani که کشته شد توسط یک کلانتر معاون طول داد و بیداد در یک کلاس درس ساختمان بود تحت آموزش پرواز در پنساکولا که در آن اعضای ارتش های خارجی به طور معمول دریافت آموزش.

وزارت دادگستری قبلا در خواست اپل برای کمک به استخراج داده ها از دو اپل که متعلق به این فرد مسلح از جمله یکی که مقامات می گویند Alshamrani آسیب دیده با یک گلوله پس از مواجه شدن با اجرای قانون است. Wray گفت: ماموران FBI قادر به شکستن رمزنگاری و بدون کمک از اپل.

"ما به طور موثر دریافت کمک از اپل" گفت: Wray.

هر دو Wray و Barr گفت که راه حل این بود که مهندسی به صورت خاص از این تحقیقات بود که برنامه گسترده ای است که لزوما کمک در مورد آینده.

ملوانان حمل تابوت از کامرون والترز در اووک هیل گورستان در ریچموند هیل Ga., در دسامبر. 16, 2019. والترز یکی از سه نیروی دریایی ملوانان کشته در عربستان مسلح حمله در پنساکولا ایستگاه هوایی نیروی دریایی در فلوریدا دو هفته قبل. اف بی آی روز دوشنبه گفت بود شواهدی وجود دارد از جمله از طریق تیرانداز تلفن برقراری ارتباط با القاعده در شبه جزیره عربستان. (استیو Bisson/ساوانا اخبار صبح/آسوشیتد پرس)

Barr گفت: راهحل مورد نیاز "مبالغ زیادی از مالیات دهندگان دلار است و این موضوع در حال انجام در اطراف رمزگذاری اپل نیاز به خطاب.

"تحولات در این مورد نشان می دهد نیاز به برخی از راه حل قانونی," او گفت:.

اپل قبلا گفته رمزگذاری محافظت از حریم خصوصی و امنیت خود را مطیع قانون مشتریان در حالی که اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا هشدار داده از شرکت های فن آوری مورد استفاده توسط دولت و اجرای قانون برای دولت نظارت است.

روشن نیست اگر حمله کارگردانی شد از خارج از کشور

اجرای قانون مقامات در سمت چپ هیچ شکی نیست که Alshamrani با انگیزه بود با ایدئولوژی جهادی گفت: در بازدید از شهر نیویورک یادبود به حملات سپتامبر. 11, 2001 بیش از آخر هفته تعطیلات روز شکرگزاری و ارسال شده ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی پیام در رسانه های اجتماعی فقط دو ساعت قبل از عکسبرداری است.

به طور جداگانه القاعده شعبه در یمن با انتشار ویدیویی مدعی حمله. شاخه القاعده در شبه جزیره عربستان و یا قدرت نمایی شده است در نظر گرفته شده جهانی شبکه را خطرناک ترین شاخه و تلاش برای انجام حملات در سرزمین اصلی ایالات متحده.

Wray کوتاه متوقف شد گفت: در آن بود به کارگردانی قدرت نمایی در حالی که در پاسخ به یک سوال, اما گفت که "قطعا بیشتر از الهام گرفته است."

در ماه ژانویه مقامات ایالات متحده اعلام کرد که آنها ارسال شد صفحه اصلی 21 عربستان نظامی دانش آموزان پس از یک بررسی نشان داد که آنها تا به حال جهادی یا ضد آمریکایی احساسات در صفحات رسانه های اجتماعی یا "تماس با پورنوگرافی کودکان."

Barr در آن زمان گفت که عربستان سعودی موافقت کرده بود به بررسی رفتار تمام 21 برای دیدن اگر آنها باید نظم و انضباط نظامی و برای ارسال به هر کسی در ایالات متحده آمریکا بعد از تعیین باید اتهامات عنوان شده علیه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن