دموکرات ها می خواهند به مقایسه اتهام تجاوز جنسی علیه بایدن به بسیاری از برابر تهمت

به نحوی Boba Fett بازگشت. فصل دوم دیزنی+ جنگ ستارگان نشان می دهد که Mandalorian گزارش شده که قابلیت بازگشت Bo

توسط PATRIS-FUN در 20 اردیبهشت 1399

به نحوی Boba Fett بازگشت.

فصل دوم دیزنی+ جنگ ستارگان نشان می دهد که Mandalorian گزارش شده که قابلیت بازگشت Boba Fett, که برگزار خواهد شد توسط Temuera Morrison, با توجه به خبرنگار هالیوود.

Boba Fett برای کسانی که پیگیری در خانه به ظاهر فوت کرد زمانی که او سقوط کرد و به Sarlacc گودال در جنگ ستارگان: بازگشت جدایهر چند طرفداران طولانی این باورند که او می خواهم پنجه راه خود را در زمان به نظر می رسد در این Mandalorianطول می کشد که پس از آن. این نمایش حول محور یک Mandalorian شکارچی فضل و Boba Fett نیز یک شکارچی فضل که می پوشد Mandalorian زره هر چند او نیست از Mandalore. او یک کلون از Jango Fett که موریسون در بازی جنگ ستارگان: حمله کلونها.

Boba Fett نقش در این فصل خواهد بود جزئی با توجه به این خبرنگارو نشان می دهد ممکن است در حال حاضر به طور مخفیانه به معرفی او. یک فصل یک قسمت از این Mandalorian ویژه یک نگاه اجمالی مختصری در شخصیت مرموز با اسپرز که صورت ما نمی بینیم و خبرنگار در توضیح این به عنوان یک کسی را دست انداختن از Boba به عنوان برخی از طرفداران این باورند ، Boba Fett قبلا فرار خود را آشکار مرگ در جنگ ستارگان جهان گسترش, اما این داستان دیگر کانن.

پس از امپراتور Palpatine بازگشت در ماه دسامبر Star Wars: The Rise of اسکای واکر, این نیز خواهد بود که برای بار دوم در طول 12 ماه است که جنگ ستارگان به ارمغان آورده است پشت یک شخصیت است که ظاهرا درگذشت در بازگشت از جدی. هیچ کس تا به حال واقعا از بین رفته است. برندان فرداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب