1 کشته و کانادا سقوط هواپیمای آکروباتیک به محله

(KAMLOOPS, British Columbia) — کانادا aerobatic جت سقوط یک, British Columbia محله پنج شنبه در طول یک روگذر در

توسط PATRIS-FUN در 29 اردیبهشت 1399

(KAMLOOPS, British Columbia) — کانادا aerobatic جت سقوط یک, British Columbia محله پنج شنبه در طول یک روگذر در نظر گرفته شده برای تقویت روحیه در طول همه گیر کشتن یکی از اعضای خدمه به طور جدی مجروح شدن دیگری و تنظیم یک خانه در آتش است. تصویری به نظر می رسد برای نشان دادن این هواپیما خدمه بیرون آوردن.

تصادف در سمت چپ باقی مانده و پراکنده در سراسر محله در نزدیکی فرودگاه در شهرستان کملوپس, 260 مایل (418 کیلومتر) شمال شرق ونکوور. کانادا وزارت دفاع گفت: خدمه اورژانس پاسخ بودند. این Snowbirds کانادا هستند معادل U. s. Air Force Thunderbirds یا ایالات متحده آمریکا, نیروی دریایی آبی ،

"این است که با قلب سنگین است که ما اعلام کند که یکی از اعضای CF Snowbirds تیم مرده است و یک اتحاد پایدار صدمات جدی" نیروی هوایی سلطنتی کانادا گفت: در یک صدای جیر جیر. نیروی هوایی گفت: بازمانده ندارد تهدید کننده زندگی صدمات.

ویدئو های ارسال شده به توییتر به نظر می رسد برای نشان دادن دو Snowbirds از فرودگاه کملوپس. یکی از این هواپیما پس از صعود به آسمان قبل از نورد و ياوه به زمین. این ویدئو به نظر می رسد برای نشان دادن حداقل یک نفر بیرون آوردن از هواپیما قبل از آن از بین می رود پشت یک پایه از درختان و انفجار را شنیده است.

یک ساکن محلی زندگی می کند که هفت خانه از محل سقوط بودند و از تماشای این هواپیما گفت: او را دیدم "به Snowbird رفتن راست پایین."

"من تو را دیدم چیزی شبیه به یک چتر نجات مورد, می گویند بیش از 20 فوت و آن را از نظر ناپدید شد و با چتر نجات تا به حال به طور کامل مستقر نشده است — آن را هنوز هم به نوعی راست بالا و پایین" Kenny Hinds گفت.

Royal Canadian Mounted Police گفت: علت این تصادف در دست بررسی است.

رز Miller زندگی به طور مستقیم در سراسر خیابان از جایی که هواپیما رسید. او می خواهم به تماشای Snowbirds می رسند در روز شنبه و او رفت و به او جلو پنجره در روز یکشنبه هنگامی که او شنیده ام سر و صدا از موتور جت.

میلر گفت که او شنیده ام یک انفجار با صدای بلند و تعجب که آیا آن را ممکن است یک sonic boom. سپس او را تماشا هواپیما سر و صدا بر روی زمین است.

باقی مانده از یک ازسوی نیروهای کانادایی Snowbird هواپیما که در تصویر به عنوان یک عضو از Snowbirds پیاده گذشته در کملوپس کانادا سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است. کانادا آکروباتیک جت سقوط کرد, British Columbia محله پنج شنبه در طول یک روگذر در نظر گرفته شده برای تقویت روحیه در طول همه گیر کشتن حداقل یک عضو خدمه به طور جدی مجروح شدن دیگری و تنظیم یک خانه در آتش است.
جاناتان هیوارد–کانادا پرس/AP

"این به من شبیه آن عمدتا در جاده, اما آن را فقط منفجر شد. آن رفت و همه جا," او گفت:. "در واقع من یک قطعه بزرگ در حیاط خلوت من. پلیس گفت: آن را تخلیه کرده است."

میلر گفت: یک زن و شوهر در 70s اوایل زندگی در خانه است. هر دو خوب هستند, او گفت که او می خواهم صحبت با آنها را پس از آنها تخلیه شدند به خیابان مجاور. این زن تا به حال شده است در زیرزمین در حالی که مرد در پشت خانه.

میلر گفت: بخش از سقف یک خانه در خیابان مجاور شده است پوشانده شده است.

"این حادثه واقعا حرکت ما به ما هسته ای" کملوپس شهردار کن مسیحی گفت. حدود پنج خانه بود را تخلیه کردند.

عملیات الهام بخش آغاز شده در نوا اسکوشیا در اوایل این ماه و امکانات این تیم امضا نه جت سازند. آن را با هدف تقویت روحیه در میان همه گیر.

Marni Capostinsky گفت که او زندگی می کند در سراسر خیابان از محل سقوط و بر روی عرشه هنگامی که او شنیده هواپیما نزدیک.

"ما زد تحت پوشش به نگاه و دیدم چیزی سیاه و آمدن به سمت ما و همه آمار عرشه آن شد تا با صدای بلند" او گفت:.

Hinds گفت: این نگاه مانند اتاق نشیمن خانه که در آن تصادف رخ داده بود در آتش است.

"من فقط شروع به در حال اجرا پایین خیابان. و من وجود دارد شاید یک دقیقه پس از آن سقوط کرد و وجود دارد یک زن و شوهر از ساکنان که تا به حال خود را در شیلنگ و آنها در تلاش برای قرار دادن شعله های آتش را به خاطر آن ضربه یک خانه," او گفت:. "آن نگاه مانند بسیاری از آن فرود آمد در حیاط جلو اما شاید یک جناح و یا چیزی از طریق پشت بام رفت شاید."

روز یکشنبه سقوط به دنبال سقوط یکی دیگر از Snowbird در ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه گرجستان در ماه اکتبر گذشته که در آن تیم برنامه ریزی شده بود به انجام در هوا نشان می دهد. سروان. کوین Domon-Grenier جراحات جزئی پایدار زمانی که او در خارج از هواپیما که سقوط کرد به یک کشاورز ، هیچ کس دیگری صدمه دیده بود.

این Snowbirds انجام شده در airshows در سراسر کانادا و ایالات متحده برای چندین دهه به عنوان یک ابزار کلیدی برای بالا بردن آگاهی در مورد — و استخدام برای نیروی هوایی. یازده هواپیما استفاده می شود در طول نشان می دهد با نه پرواز و دو نگه داشته و به عنوان قطعات یدکی.

نیروی هوایی به دست آمده آن معلم جت در سال 1963 و با استفاده از آنها در درجه تظاهرات از سال 1971. قبل از روز یکشنبه سقوط هفت خلبان و یک مسافر کشته شده اند و چندین هواپیما از دست داده شده است بیش از این دوره از Snowbirds سابقه.

___

AP روزنامه نگار راب Gillies کمک به این گزارش از تورنتو است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن