انتخابات محلی در فرانسه بایرن ادامه با وجود coronavirus نگرانی

وزیران فرانسه و آلمان در جنوب ایالت بایرن خواسته اند که رای دهندگان به مراکز رای دهی. تماس آمده و با وجود خامو

توسط PATRIS-FUN در 25 اسفند 1398

وزیران فرانسه و آلمان در جنوب ایالت بایرن خواسته اند که رای دهندگان به مراکز رای دهی. تماس آمده و با وجود خاموش شدن ناگهانی از فضاهای عمومی در میان افزایش COVID-19 موارد در هر دو کشور.

رای دهندگان در سراسر فرانسه و آلمان در جنوب ایالت بایرن در حال رفتن به پای صندوق های رای در روز یکشنبه برای انتخابات محلی با وجود ترس از کم سوئیچ ها با توجه به شیوع کروناویروس.

شنبه شب فرانسه تعطیل کردن همه غیر ضروری فضاهای عمومی از جمله کافه ها رستوران ها سالن های ورزشی و سینما و ساکنان دستور داده شده است به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19.

دولت نیز بسته به طور نامحدود در تمام مدارس و دانشگاه های کودک-مراکز مراقبت و ممنوع گردهمایی بیش از 100 نفر پرتاب به سوال منطقی برای برگزاری انتخابات.

ادامه مطلب: Coronavirus آخرین: فرانسه تحمیل گسترده تعطیلی

اما رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اصرار داشت که رای دهندگان خارج از نوبت به انتخاب شهرداران و شوراهای شهری برای حفاظت از دموکراسی محلی.

"این مهم است به دنبال مشاوره از دانشمندان که ما انجام داده اند برای اطمینان از تداوم دموکراتیک ما و زندگی است که ما نهادهای" پاکسازی گفت.

های اخیر نظرسنجی نشان داد که 28 درصد از رای دهندگان بالقوه در فرانسه شد "نگران" خطر ابتلا به عفونت در مراکز رای گیری که اغلب در مدارس.

فرانسه یکی از بدترین آمار کشور توسط رمان coronavirus در اروپا به بیش از 4400 مورد تأیید و 91 و میر به تاریخ.

مقامات دستور داده اند که پا تا اقدامات بهداشتی در مراکز رای گیری از جمله دست عفونی و امن فاصله از رای دهندگان انتظار در خط.

ادامه مطلب: Bataclan تروریسم بازمانده برطرف درد با قلم

پاکسازی حمایت می افتد

دو دور انتخابات محلی مهمی اواسط دوره آزمون برای پاکسازی. حزب خود را تحت سلطه پاریس در سال 2017 انتخابات ریاست جمهوری اما او پس از از دست حمایت خود را بیش از سبک رهبری استبدادی و درک طرفداری از فرانسه غنی و نخبگان است.

پاکسازی محبوبیت کاهش بیشتر زیر ماه گذشته-فیلم نوار رسوایی که در سمت چپ این مسابقه برای شهردار پاریس در آشفتگی. مورد نظر خود را نامزد و متحدان بنیامین Griveaux کاهش یافته است پس از گزیده ای از فیلم ها و متون او با یک زن دو سال پیش به اشتراک گذاشته شد در رسانه های اجتماعی.

در سراسر فرانسه برخی از 47.7 میلیون نفر برای رای دادن ثبت در حدود 35000 شهرداری. نظرسنجی بسته در 6 p. m. به وقت محلی (1700 UTC). دور دوم رای گیری است که به جای برنامه ریزی شده در مارس 22.

بایرن رای حاصل بیش از حد

در ضمن انتخابات شهرداری ها در جنوب این کشور آلمان, خارجه بایرن را آغاز کرده اند به عنوان برنامه ریزی شده با وجود اینکه دوم بیشتر تحت تاثیر منطقه در کشور شیوع کروناویروس.

بایرن شمارش 681 عفونت در روز شنبه — افزایش 123 موارد نسبت به روز قبل از 3,800 تایید عفونت در سراسر آلمان است.

ایالات آلمان را نیز متوقف کرد بیش از 100 نفر است. مدارس و کودکستان ها نیز بسته می شود در اکثر ایالت تا پس از تعطیلات عید پاک در ماه آوریل است.

حدود ده میلیون نفر واجد شرایط برای شرکت در 4,000 دولت گسترده ای در پای صندوق های رای برای برخی از 40,000 شهرداران و شهرستان و یا شهرداری ها شوراهای موقعیت به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در منطقه و شورای شهرستان در سطح.

بیشتر بخوانید: آلمان 16 متحده: بایرن

مقامات می گویند آنها اشاره به افزایش پستی رای گیری این هفته به دلیل منافع عمومی در مشارکت بالا باقی می ماند با وجود این COVID-19 شیوع.

انتخابات محلی یک محک برای باواریا احزاب پس از 2018 دولت در انتخابات و در انتخابات پارلمانی اروپا در سال گذشته.

"چالش عظیم است" باواریا دولت برتر مارکوس Soeder گفته محلی در کنفرانس خبری پیش از رای گیری.

با توجه به نظر سنجی شهردار و سوسیال دموکرات دیتر ریتر (SPD) یک فرصت خوب برای انتخاب مجدد در پایتخت ایالت مونیخ اما او ممکن است مجبور به شرکت در یک اعتراض در مارس 29.

نظر سنجی بسته خواهد شد در 6 p.m به وقت محلی (1700 UTC).

mvb/mm (ایسنا AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب