"همه شواهد موجود' نشان می دهد COVID-19 تا به حال منشاء حیوانی و نبود تولید شده در آزمایشگاه — که

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: تمام شواهد موجود نشان می دهد رمان coronavirus سرچشمه در حیوانات در چین در اواخر

توسط PATRIS-FUN در 2 اردیبهشت 1399

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: تمام شواهد موجود نشان می دهد رمان coronavirus سرچشمه در حیوانات در چین در اواخر سال گذشته بود و نه دستکاری شده و یا تولید شده در آزمایشگاه.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته گفت که دولت او در تلاش بود برای تعیین اینکه آیا ویروس ناشى از یک آزمایشگاه در مرکز چینی ها در شهر ووهان که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس پدید آمده در ماه دسامبر.

"همه شواهد موجود نشان می دهد این ویروس دارای یک منشاء حیوانی است و نه دستکاری شده و یا ساخته شده در آزمایشگاه و یا در جایی دیگر" که سخنگوی Fadela Chaib گفت: ژنو, اخبار جلسه. "این احتمال زیاد است که این ویروس با منشاء حیوانی."

آن روشن نیست Chaib افزود: چگونه این ویروس تا به حال شروع به پریدن کرد به گونه مانعی برای انسان ها وجود دارد اما تا به حال "قطعا" شده است متوسط میزبان حیوانات. "این به احتمال زیاد زیست محیطی آن مخزن در خفاش اما چگونه این ویروس در آمد از خفاش به انسان است که هنوز هم دیده می شود و کشف شده است."

او در پاسخ به یک درخواست به استادانه درست شده در مورد اینکه آیا ممکن بود این ویروس ممکن است سهوا فرار از آزمایشگاه. این ووهان موسسه ویروس شناسی است را رد کرد و شایعات هر دو که آن را سنتز ویروس و یا اجازه آن را به فرار.

ووهان آزمایشگاه همکار فرانسه می بیند هیچ شواهد

فرانسه هفته گذشته گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که تا کنون از یک لینک بین جدید کروناویروس و کار P4 آزمایشگاه تحقیقاتی در ووهان

"ما می خواهم به آن را روشن است که در این روز هیچ شواهد واقعی همخوانی اطلاعات به تازگی در گردش در ایالات متحده مطبوعات است که ایجاد ارتباط بین ریشه های COVID-19 و کار P4 آزمایشگاه ووهان چین" یک مقام رسمی در جمهوری امانوئل پاکسازی دفتر گفت: در آوریل 17.

فرانسه امضا توافق نامه با چین در سال 2004 به ایجاد یک آزمایشگاه تحقیقاتی در بیماری های عفونی ایمنی زیستی سطح 4 به بالاترین سطح خود در ووهان.

ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک ارتش ایالات متحده از کارکنان گفت: اطلاعاتی ایالات متحده نشان می دهد که coronavirus به احتمال زیاد رخ داده است به طور طبیعی به عنوان مخالف به ایجاد یک آزمایشگاه در چین وجود ندارد اما به یقین در هر صورت.

واشنگتن پست در گزارش هفته گذشته که امنیت ملی مقامات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مدت طولانی مشکوک امکانات پژوهشی در ووهان به منبع رمان شیوع کروناویروس.

دانشمندان هنوز در تلاش برای تعیین منشاء کروناویروس که باعث COVID-19 اما غالب نظریه است که آن را به یک "مرطوب بازار" در ووهان چین. این را به ویژه در چین مرطوب و بازارهای در حال رشد از تماس به آنها را خاموش به طور کامل. اما آنچه در این مرطوب بازارهای آنچه باعث می شود آنها را بسیار بحث برانگیز — و چرا برخی فکر می کنند ممنوعیت تنها پاسخ است ؟ امروز در مقابل سوز ما را به شیرجه رفتن عمیق به چین جهان از مرطوب بازار با پیتر لی چین سیاست متخصص برای جامعه انسانی بین المللی است. 22:51

اما ایالات متحده و چین — در درگیری در مسائل اعم از تجارت جهانی گسترش Huawei 5G, تکنولوژی, وضعیت تایوان و چین عضلانی حضور نظامی در دریای جنوب چین — معامله کرده اند بی اساس اتهامات.

برای مثال پکن رسمی در کشور وزارت امور خارجه در ماه گذشته ساخته شده با این ادعا که ارتش ایالات متحده به ارمغان آورد این ویروس به چین است.

در ضمن Chaib نیز خواسته شد در مورد تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم هفته گذشته به حالت تعلیق کمک های مالی به سازمان ملل بیش از دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

ما هنوز در حال ارزیابی وضعیت در مورد اعلام شده توسط رئیس جمهور تهمت ... و ما وضعیت شما را ارزیابی کرده و ما با شرکای خود برای پر کردن هر گونه شکاف" او گفت:.

"این بسیار مهم است برای ادامه آنچه ما انجام می دهند نه تنها برای COVID اما برای بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از دیگر برنامه های بهداشت" Chaib افزود: با اشاره به اقدام علیه فلج اطفال HIV و مالاریا در میان بیماری های دیگر.

او گفت که که 81 درصد بودجه برای دو سال آینده تا پایان ماه مارس با اشاره به $4.8 میلیارد دوسالانه بودجه. ایالات متحده ژنو مبتنی بر آژانس بزرگترین اهدا کننده. دیگر همکاران هستند بنیاد گیتس و بریتانیا است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru
آخرین مطالب