ایالات متحده آمریکا دیوان عالی n. y. دادستان اما هنوز کنگره می تواند دسترسی تهمت سوابق مالی

دیوان عالی ایالات متحده روز پنج شنبه تایید دادستان منطقه منهتن تقاضا برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی ج

توسط PATRIS-FUN در 19 تیر 1399

دیوان عالی ایالات متحده روز پنج شنبه تایید دادستان منطقه منهتن تقاضا برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, اظهارنامه مالیاتی, اما نگه داشته و نگه دارید در مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی که کنگره شده است به دنبال بیش از یک سال است.

دادگاه رد گسترده استدلال با مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا و وزارت دادگستری است که رئیس جمهور این است که ایمنی از بررسی در حالی که او دارای دفتر یا که دادستان باید نشان دهد نیاز بیشتری از حد نرمال برای به دست آوردن سوابق مالیاتی.

"این یک پیروزی فوق العاده ای برای ملت ما به سیستم قضایی و تاسیس آن اصل است که هیچ کس — حتی یک رئیس جمهور — بالاتر از قانون" دادستان منطقه منهتن سایرس ونس در بیانیه ای گفت.

اما معلوم نیست که دادگاه بدوی قاضی ممکن است منظور ونس این حکم به اجرا به عنوان اظهارنامه مالیاتی پرونده اکنون به دادگاه بدوی. به این دلیل که هیئت منصفه در روند محرمانه مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات به طور معمول نمی خواهد بود ساخته شده است.

در این کنگره مورد قضات نیز گفت که کنگره قابل توجه است اما نه بی حد و حصر قدرت به تقاضای رئیس جمهور از اطلاعات شخصی.

هر مورد تصمیم گرفته شد توسط یک 7-2 رای دادن.

مغلوب ساختن پیشی جستن دو دادگاه عالی منصوب, قضات, Neil Gorsuch و برت Kavanaugh پیوست اکثریت در هر دو مورد همراه با قاضی جان رابرتز و چهار لیبرال قضات. رابرتس نوشت: هر دو نظرات.

سازمان دیده بان | سوزان کریگ از نیویورک تایمز با چه تصمیمات معنی:

روزنامه نگار سوزان کریگ می گوید: تصمیم گیری توسط دیوان عالی ایالات متحده ميانگين جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالیاتی خواهد شد به احتمال زیاد دیده نمی شود و قبل از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. 5:47

حاکم در کنگره مورد نیز می گرداند که پرونده به دادگاه های پایین و بدون چشم انداز روشن برای زمانی که این مورد ممکن است در نهایت حل و فصل شود.

"کنگره احضاریه برای کسب اطلاعات از رئیس جمهور, اما دلالت نگرانی خاصی در مورد جدایی از قدرت" رابرتز نوشت: در این کنگره مورد. "دادگاه های زیر را مناسب حساب از این نگرانی است."

دموکرات مجلس نانسی پلوسی مورد ستایش قرار داد حاکم در بیانیه ای به رعایت تفکیک قوا در قانون اساسی ایالات متحده و در بیانیه ای گفت که اتاق کمیته "ادامه خواهد داد به فشار مورد ما در دادگاه های پایین تر."

"هیچ کس بالاتر از قانون" دموکراتیک قضایی مجلس کمیته صندلی جری Nadler توییتی.


جزئیات این تصمیم دیوان عالی کشور در مغلوب ساختن پیشی جستن et al. v. Ncmec:


مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور تنها در نزدیک به 50 سال را ندارد و اظهارنامه مالیاتی خود را عمومی نمی بلافاصله با توجه به نتیجه به عنوان یک پیروزی است. اما از آن است که به احتمال زیاد برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان در کنگره از اخذ به طور بالقوه شرم آور شخصی و سوابق کسب و کار پیش از روز انتخابات در نوامبر. 3.

"دادگاه عالی می فرستد مورد برگشت به کاهش دادگاه استدلال به ادامه" او هنوز توییتی. "این همه سیاسی دادستان است. من برنده مولر جادوگر هانت و دیگران و در حال حاضر من باید به مبارزه ادامه در سیاسی فاسد, New York. منصفانه نیست به این ریاست جمهوری و یا دولت!"

وکیل جی Sekulow که استدلال بر مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از نمایندگی دیوان عالی کشور با احترام به نیویورک مورد گفت که او خوشحال بود با تصمیم گیری.

"دیوان عالی کشور را به طور موقت مسدود شده و هر دو کنگره و نیویورک دادستان از اخذ رئیس جمهور سوابق مالی" گفت: Sekulow. "ما در حال حاضر اقدام به افزایش اضافی در قانون اساسی و مسائل حقوقی در دادگاه های پایین تر."

قضات ساموئل Alito و کلارنس توماس عقیده داشت در هر دو مورد با Alito هشدار داد که رئیس جمهور آینده خواهد رنج می برند به دلیل تصمیم گیری در مورد تهمت مالیات است.

"این مورد تقریبا قطعی است به تصویر کشیده شده به عنوان یک مورد در مورد رئیس جمهور فعلی و وضعیت کنونی سیاسی اما این مورد بسیار عمیق تر اهمیت" Alito نوشت. "در حالی که تصمیم گیری خواهد شد البته باید اثر مستقیم بر رئیس جمهور تهمت چه دادگاه دارد امروز را نیز تحت تاثیر قرار همه رئیس جمهور آینده — است که می گویند, آن را تحت تاثیر انتخابات ریاست جمهوری و ماده بزرگ و ماندگار اهمیت به ملت است."

توماس گفت: اگر کنگره خواست به دنبال رسیدگی به رئیس جمهور و به دنبال اسناد و مدارک آن می تواند ادامه و تحت عنوان استیضاح قدرت.

در طول تهمت های اخیر استیضاح توسط مجلس بر اعمال فشار بر اوکراین, اما, کمیته بودند اغلب مانع توسط دولت در درخواست خود را برای اسناد و مدارک و یا شهود.

بانک شرکت حسابداری بررسی تعهدات

این احضاریه توسط حزب دموکرات به رهبری کمیته کارگردانی نه در تهمت خود را. به جای این کمیته درخواست پرونده از دویچه بانک سرمایه و Ncmec ایالات متحده آمریکا شرکت حسابداری.

ونس و خانه را نظارت و کمیته اصلاحات به دنبال سوابق از Ncmec مورد تهمت و کسب و کارهای مبتنی بر پرداخت که مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی مایکل کوهن مرتب به نگه داشتن دو زن — Stormy Daniels and Karen McDougal — از پخش ادعا می کند خود را از دهه پیر امور خارج از زناشویی با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2016 ریاست جمهوری.

دادستان منطقه منهتن کوروش R. ونس جونیور نشان داده شده است در سال 2018 است. ونس که دفتر بررسی hush-پرداخت پول از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل آباد یکشنبه حاکم. (فرانک فرانکلین دوم/آسوشیتد پرس)

ونس را پرس و جو گفته می شود بررسی این که آیا پرداخت یا بازپرداخت شکست هر گونه قوانین ایالتی. کری دان, Vance مشاور عمومی استدلال کرده بود در اوایل جلسات که تاخیر شد طاقت فرسا به وجود اساسنامه محدودیت ها ملاحظات با توجه به برخی از پتانسیل اتهامات عنوان شده علیه.

وکیل لانی دیویس که به نمایندگی کوهن در گذشته گفت: در رسانه های اجتماعی است که کوهن خوشحال بود با تصمیم گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن "می تواند درگیر در انسداد معمول و تاخیر تاخیر, تاخیر اما دیر یا زود دا ونس حکم اجرا خواهد شد" دیویس توییتی.

Ncmec میگوید "بررسی تصمیم گیری در تمامیت خود را به طور کامل درک ما تعهدات. همانطور که قبلا اشاره شد Ncmec ایالات متحده آمریکا به طور کامل در نظر دارد مطابق با تعهدات قانونی."

دویچه بانک گفت: آن را "نشان داده است احترام کامل برای ایالات متحده روند قانونی و باقی مانده های خنثی در طول این اقدامات. البته ما از رعایت یک تصمیم نهایی با دادگاه است."

مبارزه بیش کنگره احضاریه در ضمن اثرات قابل توجه در مورد یک رئیس جمهور را از قدرت به رد یک درخواست رسمی از کنگره است. در جریان مبارزه در دادگاه تجدید نظر فدرال در واشنگتن دی سی بیش از یک میلیون تقاضا برای شهادت سابق کاخ سفید مشاور همین McGahn دولت است که ساخت گسترده استدلال که رئیس جمهور نزدیک مشاوران هستند "کاملا ایمنی بدن" را از داشتن به نظر می رسد.

جزئیات این تصمیم دیوان عالی کشور در مغلوب ساختن پیشی جستن v. ونس:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن