بدهی شرکت های بزرگ بارهای افزایش خطر ابتلا به ویروس بازدید اقتصاد

واشنگتن (AP) — چرخش بازار سهام است تصرف عناوین coronavirus را تهدید می کند سود شرکت و رشد اقتصادی است. در عین

توسط PATRIS-FUN در 22 اسفند 1398

واشنگتن (AP) — چرخش بازار سهام است تصرف عناوین coronavirus را تهدید می کند سود شرکت و رشد اقتصادی است. در عین حال آن را در به طور معمول معتدل بازار اوراق قرضه که در آن شرکت ها به قرض گرفتن پول از کجا بدترین خطرات ممکن است در خفا انجام دادن.

سرمایه گذاران می ترسند که کسب و کار است که وام گرفته اند به شدت به خصوص انرژی های هواپیمایی و شرکت خط کروز را در تلاش برای پرداخت بدهی های خود را به عنوان مشتریان انصراف از سفر و سر خم کردن در خانه. خاموش کردن کسب و کار طبیعی است که تقاضا برای انرژی در خصوص ارسال قیمت نفت در حال غرق شدن و تشدید فشار بر مدیون نفت-و-گاز تولید شرکت.

این شماره ها بسیار زیاد است.

داشتن binged در وام گرفتن از شرکت هایی که در خارج از بخش مالی مدیون $9.6 تریلیون دلار در ایالات متحده بیش از 50 درصد در یک دهه. در سراسر جهان شرکت کرده اند صادر $13 تریلیون دلار در اوراق قرضه بر اساس گزارش سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است. که دو برابر آنچه آنها بدهکار در بحران مالی سال 2008. بدهی شرکت های بزرگ در چین به تنهایی افزایش یافت و تقریبا از هیچ چیز به $590 میلیارد.

اضافه کردن در چه شرکت های بدهکار به بانک ها و وام ها و بدهی های خود را به $75 تریلیون دلار در سراسر جهان از $32 تریلیون دلار در سال 2005 موسسه مالی بین المللی می گوید.

تلاش برای پرداخت بدهی تحت فشار از یک ویروس ناشی از رکود اقتصادی شرکت ها هستند بیشتر احتمال دارد به اخراج کارگران تاخیر در سرمایه گذاری و کاهش هزینه ها. همه از آن می تواند به تعمیق هر گونه رکود اقتصادی است.

هنوز هم خوشبین توجه داشته باشید که بانک ها به مراتب سالم تر از آنها در سال 2008 زمانی که میلیون ها نفر از مالکان شد زین با وام مسکن آنها نمی تواند پرداخت. و بانک مرکزی در حال تلاش برای محدود کردن آسیب. فدرال رزرو افزایش روزانه آن اعطای وام های کوتاه مدت برای کمک به کسب و کار ملاقات کوتاه مدت نیازهای تامین مالی مانند جلسه رسید.

"من فکر نمی کنم ما باید هر چیزی شکل مانند سال 2008 یا 1929 به خصوص در ایالات متحده گفت:" کنت روگوف یک اقتصاددان دانشگاه هاروارد که نوشته است در مورد تاریخچه بحران های مالی.

بیش از دهه گذشته هر چند شرکت ها وام گرفته اند به شدت به سرمایه گذاری بر روی رکورد نرخ پایین. بسیاری از آنها استفاده از درآمد حاصل به استخدام و یا گسترش دهد اما به موضوع سود سهام به سهامداران و یا به خرید سهام خود.

این گونه نمایش است. در ایالات متحده اوراق قرضه چنین یاد نام به عنوان macy's و کرافت هاینز شده اند کاهش داد و به آشغال وضعیت.

اوراق قرضه برای خطوط کروز غرق شده به همراه سهام خود را. استاندارد اند پورز رتبه جهانی هشدار داده است که رتبه آن برای کارناوال شرکت می تواند کاهش به پایین ترین سطح قبل از آشغال. کارناوال الماس شاهزاده و شاهزاده خانم کشتی بودند به شدت ضربه توسط ویروس.

تا کنون شرکت های هواپیمایی نیست "در معرض خطر فوری" گفت: فیلیپ Baggaley یک تحلیلگر در S&P اضافه کرد: "اما این یک ویروس جدید و گسترده تر از موارد قبلی مانند سارس و آنفولانزای خوکی و آن را به فراتر از پیش بینی کوتاه مدت, و آن را قطعا می تواند بدتر از زمان انتظارات است."

شرکت های فروش شده است ده ها میلیاردها دلار در اوراق قرضه جدید در هر ماه. که سرعت زمین به توقف در اواخر فوریه. شرکت ها شروع به لغو فروش به عنوان سرمایه گذاران خودداری کردند در خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ. در آخرین هفته از ماه است که بدون شرکت در ایالات متحده به فروش اوراق قرضه جدید با توجه به S&P. که تقریبا بی سابقه از خارج از تعطیلات و یا اضطراری مانند بحران مالی است.

لغو فروش همزمان با بار خطر ناک برای بسیاری از شرکت ها. اقتصاد آکسفورد هشدار داده است که نزدیک به 4 تریلیون دلار از ایالات متحده آمریکا اوراق قرضه شرکت های بزرگ می آیند به دلیل ظرف پنج سال یک "دیوار عظیم از سررسید" آن را می خواند.

شرکت های بزرگ امریکا استفاده کرده است جدید فروش اوراق قرضه به پرداخت قدیمی دارندگان اوراق قرضه شبیه به مالکان در طول حباب مسکن پرداخت وام مسکن خود را با درآمد حاصل از وام های مسکن جدید. در حال حاضر شرکت های بزرگ refinancing چرخه مرتعش.

"بالا سطح بدهی را به شرکت های بزرگ در بخش های کلیدی اقتصاد از جمله آمریکا به ویژه آسیب پذیر به رکود شدید در اقتصاد جهانی فعالیت" گفت: Eswar پراساد سابق بالا اقتصاددان در صندوق بین المللی پول رسمی می آموزد که در دانشگاه کرنل.

در وال استریت به بازار اوراق قرضه شرکت تبدیل به هرج و مرج در این هفته هنگامی که یک بن بست بین عربستان سعودی و روسیه فرستاده قیمت نفت ياوه 25% دوشنبه بزرگترین افت از سال 1991 خلیج فارس جنگ.

ویژه داستان
که تخمین زده می شود COVID-19 مرگ و میر در 3.4%. نیست که کل داستان
اینجا چرا تعداد واقعی ممکن است بسیار پایین تر است.

"من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این در 30 سال تجارت گفت:" جان دیکسون که معاملات اوراق قرضه در دایناسور گروه مالی. "مردم در اشتباه هستند."

ایالات متحده در صنعت انرژی است به خصوص آسیب پذیر است.

"که یک بمب ساعتی" گفت: الکسیس کلاغ از مشاوره PwC.

شیل بوم که یکباره آمریکا به بزرگترین تولید کننده نفت پس از شرکت های آموخته شده برای استخراج نفت ارزان از شیل سنگ تشکل های سوخت بود تا حد زیادی توسط بدهی. بسیاری از کسانی که صورتحساب خواهد آمد دلیل در چند سال آینده. با در حال حاضر جهانیان قیمت نفت و بالا بازده اوراق قرضه بسیاری از اپراتور های کوچک تر نخواهد بود قادر به بازپرداخت وام و یا تشکیلات جدید بکار تجاری.

در یک صنعت که در آن 200-plus تولید کنندگان نفت برای ورشکستگی زمینه حفاظت در پنج سال گذشته بیشتر مانند براده انتظار می رود به خصوص در میان شرکت های کوچک. تحلیلگران انتظار داشتند که شرکت ها به مبارزه برای بازپرداخت بدهی وقتی که نفت به حدود 50 دلار در هر بشکه رسید. در این هفته بوده است تجارت بین 30 دلار به 35 دلار.

"این صنعت بودجه شیل گیل با ارزان و در دسترس اعتباری برای 10 تا 15 سال گفت:" حسن Eltorie مدیر در IHS Markit. "در حال حاضر که ارزان و در دسترس اعتبار است و دیگر وجود دارد."

88 تولید کنندگان نفت و گاز ردیابی توسط IHS بزرگ و کوچک باید یک ترکیب بار بدهی حدود 225 میلیارد Eltorie گفت.حدود یک سوم از بدهی های فوق العاده در حال آمدن است به دلیل ظرف چهار سال است.

هزینه های استقراض خواهد بود به خصوص بالا برای گاز متمرکز بر تولید کنندگان به دلیل تلخ چشم انداز قیمت گاز طبیعی با توجه به IHS Markit. شرکت های کوچکتر متمرکز روی گاز در حال حاضر در حال مبارزه با بدهی های زیاد و قیمت های پایین گاز. چساپیک انرژی شیل تولید کننده که طولانی تلاش برای مهار هزینه ها به دلیل کاهش قیمت گاز طبیعی دیدم اوراق قرضه خود را به دلیل در سه سال آینده تجارت در 25 سنت افزایش به 35 سنت دلار چهارشنبه.

به طور کلی کیفیت از شرکت های بزرگ اوراق قرضه رو به وخامت گذاشته است در سال های اخیر نشان می دهد بیشتر به صورت پیش فرض پیش رو است. شرکت ها در سراسر جهان صادر $3.6 تریلیون دلار در اوراق قرضه دارای رتبه "BBB" — یک درجه بالاتر از آشغال. BBB اوراق قرضه حساب 54 درصد از سرمایه گذاری درجه اوراق قرضه شرکت های بزرگ از 30 ٪ در سال 2008.

اگر رتبه بندی سازمان های جمع و جور کردن BBB-رتبه اوراق قرضه به آشغال بسیاری از سرمایه گذاران را به دنبال فروش آنها را به قرار دادن فشار و حتی بیشتر در بازار. در روز چهارشنبه شاخص S&P کاهش اوراق قرضه از سابر Corp., که باعث می شود خطوط هوایی فروش بلیط تکنولوژی به آشغال وضعیت گفت که آسیب را از این ویروس آسیب می رساند جریان نقدی.

با بازار پس از فرار برخی از سرمایه گذاران اوراق قرضه می تواند به پیدا کردن خریداران بالا بردن چشم انداز یک "بحران نقدینگی" شبیه به بحران مالی 2008. قیمت ها سقوط کرد چراکه سرمایه گذاران زد برای خروجی.

"این واقعا سیستمیک در راه است که ما دیده نشده از سال 2008 گفت:" مایکل Lewitt که معامله شده است بدهی از سال 1980s.

مدیر پول مرلین کوهن گفتن است مشتریان خود را با اوراق قرضه به آرام ماندن و سوار کردن طوفان و نیروی خود را برای فروش در بازار با چند تا خریداران. اما همه این است که گوش دادن.

"یک بانوی گفت که او می خواست به فروش و به من گفت:" به چه کسی؟'" کوهن به یاد می آورد.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب