23 وکلای کلی سو بتسی DeVos به لغو تعمیرات اساسی از وام دانشجویی بخشش برنامه

Democratic وکلای کلی در بیش از 20 متحده شکایت کرد وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos روز چهارشنبه به دنبال لغو تعم

توسط PATRIS-FUN در 26 تیر 1399

Democratic وکلای کلی در بیش از 20 متحده شکایت کرد وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos روز چهارشنبه به دنبال لغو تعمیرات اساسی او از وام دانشجویی بخشش برنامه.

کنگره رای به اعتصاب خود سیاست است که باعث می شود آن را سخت تر برای دریافت وام دانشجویی فدرال پاک شده اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ذخیره شده آن را از طریق حق وتو.

رهبری کالیفرنیا و ماساچوست یک ائتلاف از 22 ایالت و ناحیه کلمبیا در حال به چالش کشیدن DeVos' در سیاست فدرال کت و شلوار واصل در سان فرانسیسکو. آنها می گویند DeVos نقض قوانین فدرال با صدور او سیاست بدون توجیه و آنها می گویند او قوانین موفق به ایجاد یک روند معنی دار برای defrauded دانشجویان خود را برای دریافت وام های فدرال ببخشند.

کت و شلوار به دنبال داشته DeVos' سیاست لغو و جایگزین قبلی حکومت ایجاد شده تحت سابق رئیس جمهور باراک اوباما.

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا مدعی است که DeVos بازنویسی قانون برای محافظت از درنده برای سود کالج اضافه کرد که به روز رسانی باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای فریب دانش آموزان خود را برای دریافت وام های فدرال ببخشند.

"آنها تقلب سیستم در برابر دانش آموزان صاف و ساده" خاویر بکررا گفت: در تماس با خبرنگاران.

وزارت آموزش و پرورش را بلافاصله اظهار نظر در مورد کت و شلوار.

این اختلاف ناشی از یک سیاست شناخته شده به عنوان قرض دفاع به بازپرداخت است که اجازه می دهد تا وام گیرندگان خود را برای دریافت وام دانشجویی فدرال پاک شده اگر خود را در کالج ها ساخته شده و ادعاهای دروغین آنها را به ثبت نام. دولت اوباما گسترش سیاست ببخش وام برای هزاران نفر از دانش آموزان که با حضور انتفاعی کالج که دروغ در مورد موفقیت فارغ التحصیلان خود را.

اما DeVos به حالت تعلیق در قوانین در سال 2017 صادر شده و او خود را سیاست سال گذشته با این استدلال که آن را به حال تبدیل شدن به بیش از حد آسان برای وام گیرندگان که وام های دانشجویی فدرال ببخشند. او به روز رسانی مجموعه, بالاتر, بار, برای تسکین وام نیاز دانش آموزان خود را به اثبات کالج آگاهانه گمراه آنها باعث مالی شخصی آسیب در میان دیگر تغییرات است.

کنگره رای به لغو DeVos' سیاست از طریق یک لایحه دو حزبی تایید شده در مارس اما تهمت وتو آن است. آمریکا سعی در نادیده گرفتن حق وتو در ژوئن اما موفق به جمع آوری به اندازه کافی جمهوریخواه رای.

کت و شلوار مدعی است که وزارت آموزش و پرورش به دنبال توجیه تغییرات آن با استفاده از "نادرست پشتیبانی نشده و متناقض ادعا می کند." آن را می گوید که این وزارت بارها و بارها ذکر شده خود را تجربه در پردازش وام بخشش ادعا می کند حتی اگر آن را به حال هنوز رتبهدهی نشده است تایید یا رد یک ادعا تنها زمانی که تعمیرات اساسی صادر شد.

همچنین استدلال می کند که سیاست ایجاد "خودسرانه موانع" برای دانش آموزان از جمله نیاز است که آنها ثابت کنیم که نه تنها آنها گمراه مدارس خود را, اما همچنین که خود را در مدارس آن را آگاهانه.

"یک مدرسه ممکن است غلط کار و یا درآمدها از فارغ التحصیلان آن احتمال تکمیل آن برنامه حتی فنی و حرفه ای صدور مجوز الزامات قانون دولت — اما یک وام گیرنده نمی تواند این ادعا نادرست به عنوان یک دفاع مگر اینکه او می تواند ثابت کند که این مدرسه نه تنها به اشتباه" با توجه به کت و شلوار.

DeVos به طور جداگانه تغییر سیاست به ارائه تنها جزئی وام امداد به بسیاری از دانش آموزان است. او به روز رسانی فراهم می کند کامل تخلیه تنها در صورتی با حضور دانش آموزان برنامه هایی که تولید و فارغ التحصیلان با درآمد متوسط بسیار پایین تر از کسانی که از فارغ التحصیلان در برنامه های مشابه. دیگر دانش آموزان بخش از وام های خود را پاک. اوباما-دوران حکومت ارائه کامل وام بخشش تنها.

قانون فدرال نیاز به وزارت آموزش و پرورش برای اجرای معنی دار روند defrauded وام گیرندگان خود را برای دریافت وام دانشجویی فدرال ببخشند اما با توجه به استدلال می کند که DeVos' سیاست نتواند به انجام این کار.

DeVos مواجه شده است و تکرار چالش های قانونی بیش از حکومت است, و آن را مکرر منبع تعارض با قانونگذاران دموکرات که می گویند برگ برنده دولت متوقف پردازش ادعا می کند در حالی که DeVos تغییر سیاست. در آوریل DeVos توافق به روند جمع شدن حدود 170,000 ادعا می کند در عرض 18 ماه برای حل و فصل یکی از چندین فدرال پرونده های حقوقی او مواجه شده است.

از ماه مه وزارت آموزش و پرورش گزارش آن را تا به حال نزدیک به 128,000 در انتظار برنامه های کاربردی. در میان تمام تکمیل ادعا در مورد 58,000 تایید شده اند در حالی که 54,000 رد شده اند.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب