آیا شما از دست دادن بیمه درمانی خود را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس? شما ممکن است گزینه های دیگر

Liz Clausen هرگز فکر نمی کردم شوهر می خواهد از دست دادن شغل خود. او تمام وقت استخدام در Austin مبتنی بر راه ا

توسط PATRIS-FUN در 27 اردیبهشت 1399

Liz Clausen هرگز فکر نمی کردم شوهر می خواهد از دست دادن شغل خود. او تمام وقت استخدام در Austin مبتنی بر راه اندازی که در آن او کار می کرد به عنوان یک برنامه نویس و اقتصاد پررونق بود چند ماه پیش. سپس COVID-19 شیوع آمار و او به طور غیر منتظره گذاشته در پایان ماه مارس. زمانی که او شغل خود را از دست او خود را از دست داد بیمه بهداشت و درمان بیش از حد — و به طوری که Clausen, یک نویسنده مستقل است که در طرح خود را. ناگهان زن و شوهر — که به تازگی خریداری شده خود را به خانه برای اولین بار در ماه آوریل گذشته رو امکان هوازدگی جهانی همه گیر و بدون بیمه.

Clausen داستان است که همه بیش از حد آشنا برای میلیون ها نفر از خانواده ها در سراسر کشور است. در مه 2, نزدیک به 27 میلیون آمریکایی به طور بالقوه می تواند خود را از دست کارفرما مبتنی بر بیمه بهداشت و درمان در میان coronavirus pandemic, با توجه به بنیاد خانواده کایزر, گزارش منتشر شده مارس 13. اعداد ممکن است حتی بالاتر: نزدیک به 3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته تعداد افرادی که میرم برای اعمال نرخ بیکاری بیش از دو ماه گذشته به بیش از یک متناوب 36 میلیون, با توجه به وزارت کار ایالات متحده.

اما قیصر مطالعه نشان داد که حدود 12.7 میلیون نفر از مردم که تبدیل به بیمه پس از از دست دادن شغل خود — تقریبا نیمی از کل — واجد شرایط برای مدیکید در حالی که اضافی 8.4 میلیون نفر واجد شرایط دریافت یارانه طرح در قانون مراقبت مقرون به صرفه بازار. در مجموع 79 درصد از افرادی که در حال از دست دادن کارفرمای خود را مبتنی بر بیمه واجد شرایط برای برخی از فرم عمومی-یارانه پوشش است.

اگر شما در میان میلیون ها نفر که از دست داده اند خود را به کارفرما ارائه بیمه درمانی شما ممکن است یکی یا بیشتر از گزینه های مقرون به صرفه برای پوشش. انتخاب خود شما بستگی دارد درآمد خود را در سن که در آن شما زندگی می کنند و کارفرمای شما یا سیاست خود را دارنده مشغول به کار بود ، اما شما باید به سرعت عمل می کنند — شما فقط باید 60 روز از ثبت نام برای انتخاب برخی گزینه های بیمه خدمات درمانی.

"قرار نیست این خاموش" لیندا بلومبرگ یک موسسه همکار در بهداشت مرکز سیاست در سیاست عمومی در اندیشکده موسسه شهری هشدار می دهد. "ارزیابی گزینه های خود را و تصمیم گیری به سرعت به طوری که شما نمی از دست دادن هر یک از [آنها را]."

در اینجا چیزی است که به می دانم که اگر شما از دست رفته خود را بیمه بهداشت و درمان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس:

چه گزینه های من هستند برای پوشش بیمه درمانی اگر من گذاشته از من ؟

"برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به یک همسر و یا شریک داخلی ممکن است کار بر اساس پوشش است که اجازه می دهد تا برای پوشش خانواده می گوید:" آلیسون هافمن, استاد, بهداشت و درمان, حقوق دانشگاه پنسیلوانیا کری مدرسه قانون است. اگر شما از دست دادن کار خود آن را به احتمال زیاد تعداد به عنوان یک "مقدماتی رویداد" که اجازه می دهد شما را به دریافت یک همسر یا شریک داخلی گروه سلامت طرح است. اگر شما زیر 26, شما نیز می توانند در پدر و مادر خود را در گروه برنامه درمانی با تشکر از ارائه در قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA).

در غیر این صورت شما به طور کلی باید سه گزینه های دیگر: پزشکی کبرا یا خرید بیمه از طریق ACA بازار و یا از طریق یک شرکت بیمه.

است مدیکید گزینه خوب است ؟

اگر شما از دست دادن سلامت خود را بیمه بلومبرگ می گوید: "اولین چیزی که شما باید انجام دهید" است چک کنید و ببینید که آیا شما واجد شرایط برای مدیکید. و اگر شما واجد شرایط برای او توصیه می کند "کاملا" امید بستن به آن است. پزشکی می تواند "در اصل شما بسیار جامع پوشش بیمه در واقع هیچ هزینه به خانواده," او می گوید.

مدیکید مشترک دولت فدرال و دولت برنامه فراهم می کند که کم هزینه و اغلب رایگان پوشش واجد شرایط آمریکایی ها. پزشکی به طور کلی هیچ (یا خیلی کم) حق بیمه و copayments و بر خلاف کبرا و یا سایر بیمه شما می توانید با ثبت نام در آن در طول سال. شما همچنین می توانید لغو پزشکی در هر نقطه در این سال و در حمایت کارفرما بیمه اگر شما پیدا کردن یک کار جدید است.

مدیکید واجد شرایط بودن توسط دولت متفاوت اگر چه قانون فدرال نیاز متحده برای پوشش گروه های خاص از جمله خانواده های کم درآمد واجد شرایط زنان باردار و کودکان و مردم در درآمد تامینی تکمیلی). (متحده همچنین می توانید انتخاب کنید برای پوشش بیشتر گروه پس از بررسی به این وضعیت را در دولت خود را.)

قانون مراقبت مقرون به صرفه به کارگردانی متحده به گسترش مدیکید برای پوشش همه آمریکایی ها را که تا به 138 درصد سطح فقر فدرال — که از سال 2020 است $12,760 برای یک فرد و $26,200 برای یک خانواده چهار در 48 به هم پیوسته ایالات متحده و واشنگتن به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی واجد شرایط برای منبع دیگری از پوشش. اما این ماده لغو شد توسط دیوان عالی کشور در سال 2012 کدام حکومت است که می تواند انتخاب کردن از گسترش خود را پوشش مدیکید. همانطور که در حال حاضر 36 ایالت و واشنگتن خود را گسترش داده اند پوشش مدیکید در حالی که 14 باید با توجه به قیصر بنیاد خانواده.

اگر شما زندگی می کنند در آن 14 متحده گزینه های خود را در حال رفتن به بسیار محدود است. در اکثر غیر گسترش متحده شما می توانید مدیکید اگر شما لازم نیست که یک فرزند وابسته نیست برای تشخیص واجد شرایط بودن و زیر سن 65. "بسیاری از افرادی که از دست دادن یک شغل نمی خواهد واجد شرایط" هافمن می نویسد. "پدر و مادر به کودک صغیر ممکن است واجد شرایط نیست, اما تنها اگر درآمد خانوار بسیار کم برای این سال است." (شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد کدام متحده گسترش مدیکید در اینجا و چه گروه های واجد شرایط برای پزشکی در عدم گسترش متحده در اینجا.)

اما اگر شما در یک وضعیت که گسترش مدیکید شما می توانید واجد شرایط برای آن اگر شما را زیر 138 درصد خط فقر فدرال. مهمتر مدیکید واجد شرایط بودن بر اساس درآمد ماهانه خود را. بنابراین حتی اگر شما معمولا بالاتر از سطح فقر یک افت شدید در درآمد به علت از دست دادن شغل می تواند اجازه می دهد شما را به واجد شرایط. و اضافی 600 دلار در هفته اعطا شده توسط مراقبت در عمل به آمریکایی ها در مزایای بیکاری به حساب نمی کند نسبت به درآمد خود را در آستانه مدیکید اگر چه پایه بیکاری می کند. (جزئیات بیشتر در مورد پزشکی واجد شرایط در اینجا.)

است مدیکید در دسترس برای کودکان ؟

بسیاری از ایالات نیز ارائه خدمات درمانی برای کودکان تا خیلی بالاتر از سطح درآمد خانوار نسبت به آنچه ارائه شده برای بزرگسالان است. برخی از کشورها نیز اجرا جداگانه یارانه سلامت کودکان برنامه بیمه یا تراشه که همچنین به گسترش سطح بالاتر درآمد می گوید: لوئیس نوریس یک سیاستگذاری سلامت نویسنده و سلامت کارگزار بیمه. در نیویورک به عنوان مثال کودکان می توانید یک درآمد خانوار در سطح 400% — بیش از 100 ، 000 برای یک خانواده چهار — و هنوز هم واجد شرایط برای تراشه. (قیصر بنیاد خانواده مفید است نمودار نشان دادن مدارک دولت توسط دولت.)

تراشه برنامه ها نیز معمولا "پوشش قوی و کم هزینه از نظر خود را از جیب هزینه ها و ثبت نام, هزینه" نوریس می گوید. و در حالی که این احتمال وجود دارد از حق بیمه این گرایش به طور متوسط.

توسط کبرا گزینه خوب است ؟

اگر شما تا به حال کارفرما مبتنی بر بیمه بهداشت و درمان قبل از اینکه شما را از دست شما می تواند همچنان به خرید این پوشش در هزینه های خود را تحت تلفیقی اتوبوس بودجه آشتی عمل یا کبرا.

اما هشدار داده می شود: کبرا می تواند بسیار گران است. مردم به طور کلی مجبور به پرداخت 102 درصد از حق بیمه کامل: بخشی آنها تا به حال پرداخت شده است در حالی که کار در این بخش را کارفرما پرداخت شده بود و اضافی 2% در هزینه. (آمریکا باید در انتظار لایحه که در بخش یارانه کبرا اما معلوم نیست اگر آن را منتقل می کند.)

محدودیت وجود دارد در چه مدت شما می توانید اقامت در کبرا. برای اکثر مردم محدود است و 18 ماه می گوید سابرینا Corlette بنیانگذار و مدیر شرکت دانشگاه جورج تاون مرکز در بیمه بهداشت و درمان اصلاحات. بعلاوه کبرا نیز تنها در دسترس اگر شرکت که در آن شما مشغول به کار نمی رفته از کسب و کار است و هنوز هم ارائه پوشش به حداقل برخی از کارگران آن است.

قانون فدرال تنها کمک های مالی کبرا به افرادی که مشغول به کار در شرکت با 20 یا بیشتر کارکنان است. اما برخی از ایالت ها را از آنچه شناخته شده به عنوان "مینی کبرا قوانین که در گسترش کبرا مانند پوشش به افرادی که مشغول به کار در کسب و کارهای کوچک می گوید نوریس. این قوانین توسط دولت متفاوت است و ممکن است شما به عنوان پوشش به عنوان تمام عیار کبرا — در حالی که کبرا کمک های مالی 18 ماه از پوشش یک مینی کبرا طرح ممکن است تنها به ارائه سه ماه او توضیح می دهد.

شما به طور کلی باید 60 روز از روز شما از دست دادن بیمه درمانی خود را به انتخاب کردن به کبرا نوریس می افزاید. اما برگ برنده دولت افزایش یافته است که پنجره تا پایان "شیوع دوره" که آن را تعریف می کند به عنوان در حال اجرا از 1 مارس تا 60 روز پس از زمان اضطراری ملی به پایان می رسد (و یا یکی دیگر از تاریخ تعیین شده توسط وزارت کار).

اگر شما انتخاب کردن به کبرا شما باید عطف به ماسبق پرداخت برای پوشش برای روز بین از دست دادن خود را از پوشش و هنگامی که شما بر روی ثبت نام در این طرح است. (بنابراین اگر شما از دست دادن پوشش خود در پایان ممکن است شما را در ماه های ژوئن و ژوئیه به تصمیم می گیرید اگر شما می خواهید کبرا اما اگر شما انتخاب کردن در, می گویند, جولای 24, شما باید برای رفتن به عقب و پرداخت برای پوشش شروع ژوئن 1.) اما نوریس می گوید: شما باید "بدون درز پوشش" را به عنوان وجود دارد به طور موثر نخواهد بود یک روز که در آن شما بیمه نمی.

هافمن می گوید که برخی از مردم صبر و تنها ثبت نام در کبرا اگر آنها بیمار در طول انتخاب و در پنجره. "اگر شما پوشش دوباره از طریق یک کار قبل از اینکه شما نیاز به مراقبت از شما در صرفه جویی در برخی از پول در ماه که شما نمی نیاز به مراقبت های پزشکی" او می گوید. اما او می افزاید: "اگر شما مریض شما مجبور به پرداخت حق بیمه برای تمام ماه از زمان شما از دست رفته یک کار تا زمانی که تاریخ از مراقبت."

کبرا نیز ممکن است یک گزینه خوب اگر شما در میان یک برنامه درمانی برای یک مشکل بهداشتی آن را به عنوان اجازه می دهد تا شما را به اقامت خود را در بیمه های موجود به این معنی که شما می توانید نگه دارید همان دکتر و حفظ پوشش خود از هر داروهای تجویزی.

همچنین ممکن است یک گزینه خوب برای افرادی که نگران هزینه بیش از شروع با یک جدید معافیت که شما باید انجام دهید اگر شما می توانید یک طرح جدید بدون در نظر گرفتن چقدر شما سالانه معافیت شما در حال حاضر پرداخت می شود. بسته به نوع بر روی وضعیت مالی "ممکن است آن را به ارزش آن را به پرداخت حق بیمه بالاتر کبری منظور نیست که تمام این اضافی از جیب در یک طرح جدید می گوید:" نوریس.

شما همچنین ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن کبرا اگر خانواده شما باعث می شود بیش از 400 درصد سطح فقر فدرال به این معنی که شما نمی خواهد واجد شرایط برای یارانه, بازار طرح است. در این مثال کبرا ممکن است گزینه بهتری می گوید ملانی Hall, مدیر اجرایی, خانواده, بهداشت و درمان بنیاد در فلوریدا, غیر انتفاعی است که کمک می کند تا ثبت نام مردم در پوشش برنامه های. او اضافه می کند که کارفرمایان در حال گاهی اوقات حاضر به پرداخت بخشی از کبرا حق بیمه, بنابراین شما باید بررسی کنید که گزینه های در دسترس شما هستند.

"این مهم است که شما واقعا مقایسه سیب به سیب و به دنبال حق بیمه copays, deductibles در یک سمت-توسط-جانبی راه برای تصمیم می گیرید که آیا یا نه کبرا خواهد بود یک گزینه بهتر" هال می گوید.

چه در مورد خرید یک طرح در ACA بازار ؟

یکی دیگر از گزینه: خرید طرح بیمه در تنظیم بازار ایجاد شده توسط قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA).

اگر شما از دست دادن کار خود را, شما باید یک دوره ثبت نام ویژه از 60 روز — قبل یا بعد از شما از دست دادن پوشش خود — برای خرید طرح بیمه یا از طریق تنظیم بازار و یا به طور مستقیم از یک ارائه دهنده بیمه. در اکثر ایالت بازار در دسترس است Healthcare.gov اما 12 ایالت و واشنگتن دی سی اجرا مبادلات خود را و خود را عامل.

افرادی که 100% تا 400% از سطح فقر فدرال نیز واجد شرایط برای یارانه پوشش در ACA بازار ارائه شده است در مقیاس کشویی بر اساس درآمد خانوار است. (پایین محدوده بستگی دارد دولت خود را به عنوان شما می توانید واجد شرایط برای یارانه اگر شما واجد شرایط پزشکی.)

شما ممکن است واجد شرایط برای بیشتر ACA یارانه ها از شما ممکن است فکر می کنم. نوریس توضیح می دهد که مردم می توانند برای یارانه ها "به خوبی به طبقه متوسط است." و تعمید Linke جوان یک همکار در موسسه بروکینگز و متخصص در سیاست های بهداشتی می گوید: اکثر مردم ایجاد احتمالا می تواند پیدا کردن یک برنامه است که کمتر از 100 دلار در هر ماه.

اما اگر شما را کمتر از 100 درصد سطح فقر فدرال زندگی می کنند در یک دولت است که نه گسترش مدیکید و نمی مدیکید واجد شرایط وجود دارد بدون کمک دولت در دسترس برای کمک به شما با بیمه بهداشت و درمان. این است که شناخته شده به عنوان "پوشش مدیکید شکاف است."

در حالی که مراقبت عمل اضافی $600 در مزایای بیکاری نیست تعداد نسبت به مدیکید واجد شرایط که پول به حساب نسبت به واجد شرایط بودن برای ACA یارانه ها. بلومبرگ توضیح می دهد که اضافی $600 می تواند کمک به مردم فشار در "پوشش شکاف" بیش از 100 درصد سطح فقر فدرال آنها را واجد شرایط برای بازار یارانه. این است که درآمد اضافی نیز می تواند فشار برخی از افراد بیش از 400% آستانه رد صلاحیت آنها می افزاید.

این ACA یارانه ها به طور موثر عمل می کنند به عنوان اعتبار مالیاتی. اما "به جای داشتن به صبر کنید تا زمانی که شما فایل خود را مالیات بهار آینده آنها آن را به شما بدهد تا مقابل" نوریس می گوید. "آنها فقط به ارسال آن به طور مستقیم به شرکت بیمه خود را برای جبران هزینه های خود را پوشش."

بر خلاف مدیکید واجد شرایط بودن شما برای ACA یارانه بر اساس درآمد سالانه خود را که ممکن است سخت به منظور برآورد داده شده فعلی اقتصادی عدم قطعیت است. اما Linke جوان می گوید که هر گونه اختلاف خواهد بود آشتی خود را در سال 2020 مالیاتی. اگر شما خود را دست بالا گرفتن درآمد شما مقداری پول دریافت کنید و اگر شما آن را دست کم پس از آن شما پرداخت مقداری پول بازگشت.

اگر شما را بیش از 400 درصد سطح فقر فدرال شما هنوز هم می توانید خرید پوشش از بازار بدون یارانه. بر خلاف کبرا با ACA برنامه شما لازم نیست که به عطف به ماسبق پرداخت برای هر یک از روزهای پس از شما از دست رفته پوشش اما قبل از اینکه شما رو در خود طرح جدید. اگر شما می دانید که شما در حال رفتن به از دست دادن خود را به کارفرما بر اساس بیمه درمانی در یک تاریخ خاص شما می توانید درخواست برای بیمه جلوتر از زمان, اما شما لازم نیست که. هنگامی که شما انتخاب کنید یک طرح آن آغاز می شود در ماه آینده پس احتمال وجود خواهد داشت حداقل چند هفته است که در طی آن شما لازم نیست که پوشش اگر شما انتخاب می کنید یک طرح پس از خود را بیمه قبلی به پایان می رسد.

و به یاد داشته باشید که مانند پزشکی و کبرا شما می توانید لغو ACA برنامه در طول سال. بنابراین اگر شما یک کار جدید شما می توانید خود را لغو ACA طرح و ثبت نام از طریق کارفرمای خود.

چه در مورد خرید یک برنامه به طور مستقیم از شرکت بیمه ؟

اگر شما تصمیم به خرید یک برنامه به طور مستقیم از شرکت بیمه وجود دارد دو نوع از برنامه شما می توانید Linke جوان توضیح می دهد. شما می توانید تنظیم بیمه است که مطابق با تمام مصرف کننده حمایت از ACA است که اساسا همان نوع پوشش شما می توانید در بازار است. اما شما می توانید کمک های مالی اگر شما نمی خرید که پوشش از طریق بازار حتی اگر درآمد خود را قطره پایین بعد در سال است. بنابراین حتی اگر شما به طور غیر منتظره ای را کمتر از 400% آستانه علت از دست دادن شغل شما نمی خواهد واجد شرایط برای یارانه اگر شما خرید بیمه خود را به طور مستقیم از یک شرکت می گوید Linke جوان است.

شرکت های بیمه همچنین فروش طرح است که آیا مطابق با ACA مقررات که کارشناسان در حال شک و تردید در مورد. Linke جوان می گوید: این برنامه ها به نام "کوتاه مدت, محدود, مدت بیمه." بلومبرگ هشدار می دهد که این غیر سازگار با برنامه های بیمه "ممکن است بسیار ارزان در بازار باز" اما در واقع آنها پوشش بسیار کمتر است و می تواند انکار پوشش به افراد بر اساس شرایط از پیش موجود. آنها همچنین ممکن است را پوشش نمی دهد و همه چیز مربوط به کروناویروس و بعید است که به پوشش داروهای تجویزی.

بلومبرگ می گوید امن ترین چیزی که مردم می توانند انجام دهند این است که بخواهید هر کارگزار بیمه تعامل آنها با "آیا سیاست قانون مراقبت مقرون به صرفه سازگار" و به طور کلی تنها به دنبال گزینه های روی ACA-تنظیم بازار است. "باید فوق العاده محتاط در مورد چیدن یک برنامه است که به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد," او اضافه می کند.

چگونه می توانم دریافت بیمه بهداشت و درمان اگر من از دست دادن کار من?

از 12 ایالت و واشنگتن دی سی که در اجرای بیمه ای خود را, مبادلات همه آنها به جز آیداهو بازگشایی ثبت نام زمانی که COVID-19 همه گیر آمار به معنی مردم می تواند بیمه بدون نیاز به مقدماتی رویداد مانند از دست دادن حمایت کارفرما بیمه. برخی از ثبت نام پنجره ها بسته اند اما برخی دیگر مانند این یکی در کالیفرنیا هنوز باز نوریس می گوید.

اما فدرال بازار Healthcare.gov است نه بازگشایی ثبت نام. بنابراین اگر شما بیمه نمی قبل از همه گیر ضربه و در حال حاضر نگرانی در مورد داشتن پوشش شما نمی توانید ثبت نام برای یک برنامه مگر اینکه شما یک مقدماتی رویداد مانند از دست دادن کار خود را. (شما می توانید یک لیست از مقدماتی حوادث در اینجا.)

اما شما همیشه می توانید با ثبت نام در پزشکی و یا تراشه حتی اگر شما لازم نیست که یک مقدماتی رویداد. و اگر شما در حال ایجاد در ذهن داشته باشیم وجود دارد رایگان کلینیک های بهداشتی در بسیاری از جوامع است که دیدن شما Corlette می افزاید.

آیا من نیاز به دریافت بیمه بهداشت و درمان?

تعهد است که شما به طور فعال در مورد گرفتن بیمه. اگر شما گذاشته و صبر بیش از حد طولانی شما ممکن است از دست ندهید پنجره به ثبت نام در یک بازار طرح و یا کبرا. Corlette می گوید که اگر شما گذاشته شدن اولین چیزی که به او توصیه می کند انجام است که صحبت کردن به کسی که در بخش منابع انسانی شرکت مورد پوشش خود گزینه های (برخی از کارفرمایان در حال ادامه بیمه درمانی برای کارکنان که furloughed). او سپس توصیه می کند برای رفتن به Healthcare.gov و بلافاصله پس از پر کردن یک برنامه برای دیدن آنچه که پوشش شما واجد شرایط برای.

برخی از مردم ممکن است انتخاب کردن به خرید بیمه جدید به دلیل هزینه اما بلومبرگ به شدت هشدار داد که تصمیم گیری. آن را همیشه در معرض خطر به بیمه اما "این لحظه ای است که در آن خطر متورم است," او می گوید.

اگر شما در حال ایجاد هزینه COVID-19 تست می wildly مختلف متفاوت است بسته به ارائه دهنده خود را و دولت است که در آن شما زندگی می کنند. در برخی موارد این می تواند صفر; هافمن می گوید امکاناتی که دریافت بودجه فدرال از طریق مراقبت در قانون مجاز به لایحه بیماران برای هر چیزی که در طول آزمایش قرار ملاقات خود را بیمه پوشش نمی دهد. نوزده متحده نیز با استفاده از مدیکید برای پوشش COVID-19 تست برای بیمه افراد است. "اما اگر کسی مراقبت در یک دولت و یا از یک ارائه دهنده است که مناسب نیست این دسته لایحه می تواند هزاران نفر را برای تست به همراه مربوط به قرار ملاقات می گوید:" هافمن. هزینه COVID-19 درمان نیز می تواند exorbitantly گران است اگر شما لازم نیست که بیمه اعم از $20,000 به آنجا که $72,000 او می گوید:.

"آنچه ما نمی خواهیم در حال حاضر است برای مردم را به احساس می کنم اگر آنها بیمار آنها می تواند دسترسی به مراقبت های پزشکی می گوید:" بلومبرگ. "هر دو برای خود رفاه و چرا که اگر آنها نمی توانید آزمایش و درمان آنها ممکن است پس از گسترش این ویروس به دیگران در اطراف آنها."

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im