Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در ژوئن 17

آخرین: بیش از 60 درصد از پروازهای تجاری به و از پکن لغو شد پس از شیوع جدید. که حرکت می کند به روز رسانی دستورا

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

آخرین:

  • بیش از 60 درصد از پروازهای تجاری به و از پکن لغو شد پس از شیوع جدید.
  • که حرکت می کند به روز رسانی دستورالعمل در درمان مردم زده با COVID-19 پس از کارآزمایی بالینی نشان می دهد که یک استروئید می تواند کمک به صرفه جویی در بیماران بدحال.
  • کبک, دفتر پزشکی قانونی دستور پرس و جو عمومی به COVID-19 مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از خانه
  • هند با چهارم-بالاترین caseload پس از ایالات متحده آمریکا و برزیل و روسیه می افزاید: بیش از 2 ، 000 مرگ و میر به خود را شمارش.
  • روسیه گزارش 7,843 موارد جدید از رمان coronavirus پایین ترین آن روزانه caseload ثبت نام از تاریخ 30 آوریل.

چین مطرح آن هشدار اضطراری به آن دوم-بالاترین سطح و لغو بیش از 60 درصد از پروازها در داخل و خارج از پکن روز چهارشنبه در میان جدید شیوع کروناویروس در پایتخت. آن را تیز بود برگشت به عقب را برای این کشور اعلام کرد که پیروزی بر COVID-19 مارس و یک پیام را به بقیه جهان در مورد چگونه محکم ویروس واقعا است.

این ویروس پیشگیری و کنترل وضعیت در پکن به عنوان "بسیار وخیم" در نشست پکن حزب کمونیست کمیته دائمی رهبری این شهر بالا, رسمی, پارتی, منشی, Cai چی.

"این واقعا پله یک زنگ خطر برای ما" Cai گفت: شرکت کنندگان است.

وب سایت حزب کمونیست جهانی بار گفت: 1,255 پرواز به و از پایتخت دو فرودگاه عمده scrapped توسط چهار شنبه صبح. فرودگاه پکن پایتخت است که به طور سنتی جهان دوم-شلوغ ترین در ظرفیت مسافر.

سازمان دیده بان | پکن بر لبه به عنوان موارد COVID-19 گسترش:

خبرنگار آزاد پاتریک Fok می گوید coronavirus ممکن است گسترده تر در چینی پایتخت از اول معتقد بودند. 3:04

هیچ مقام رسمی و مقررات عمومی بر تغییر در قوانین و مقررات صادر شده توسط چین در سازمان هواپیمایی کشوری و یا فرودگاه پکن پایتخت و یا پکن Daxing فرودگاه بین المللی. اما پکن پایتخت گفت: در آن میکروبلاگ آن انتظار می رود رسیدگی به 500 پرواز در روز چهارشنبه به شدت پایین تر در روزهای اخیر.

لغو در میان تعدادی از محدودیت در مسافرت و خارج از شهر به خصوص در نقطه داغ مناطق. پکن به حال اساسا ریشه کن محلی انتقال تا چند روز ضبط 137 موارد جدید از اواخر هفته گذشته است.

روز چهارشنبه در این شهرستان از 20 میلیون نفر افزایش یابد و سطح تهدید از 3 به 2 و منجر به لغو کلاس های معلق reopenings و قوی تر الزامات مورد نیاز برای اجتماعی فاصله. چین تا به حال آرام بسیاری از آن coronavirus کنترل پس از حزب حاکم کمونیست اعلام پیروزی بیش از این ویروس در ماه مارس است.

یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده گذشته برای مقابله با یک صفحه نمایش نمایش اطلاعات پرواز و یک پیام در اقدامات پیشگیرانه در برابر coronavirus در خروج از سالن پکن پایتخت فرودگاه بین المللی پس از نمرات از پروازهای داخلی در داخل و خارج از چینی پایتخت لغو شد چهارشنبه. (کارلوس گارسیا رولینز/فردا نیوز)

پس از coronavirus پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته و گسترش در سراسر جهان بیش از 8.3 میلیون نفر قرارداد آن با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این دانشگاه دارای اندکی بیش از 445,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری آن علل COVID-19. تقریبا 85,000 از آن موارد که در آن وجود داشته است بیش از 4,600 مرگ و میر.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و منجر به مرگ شود.

امیدوار کننده استروئید درمان نتایج

شرایط اضطراری رئیس سازمان بهداشت جهانی از این خبر استقبال این هفته که دگزامتازون ارزان استروئید نشان داده شد در یک دادگاه به کاهش مرگ و میر در میان بیماران بدحال با کروناویروس اما او گفت: آن را بیش از حد به زودی به تغییر چگونه بیماران درمان می شوند.

"این یکی از پیشرفت های ما در حال رفتن به نیاز به طور موثر مقابله با COVID-19 اما هنوز داده های اولیه" دکتر مایکل رایان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه. "ما در کنار هم لازم است متخصص گروه ... و رسیدن به یک تصمیم در اطراف ما بالینی مشاوره برای کشور است."

سازمان دیده بان | آخرین دگزامتازون:

سازمان بهداشت جهانی از اخبار در مورد آشکار اثر استروئید اما می گوید هنوز هم وجود دارد بسیار برای یادگیری در مورد آن. 1:55

نتایج آزمایش اعلام کرد در روز سه شنبه نشان داد که دگزامتازون استفاده از 1960s به کاهش التهاب در بیماری هایی مانند آرتروز, کاهش نرخ مرگ و میر حدود یک سوم در میان به شدت بیمار COVID-19 بیماران بستری در بیمارستان است.

رایان گفت که "این زمان را به عجله به تغییر عملکرد بالینی" و که آن را بسیار مهم برای درک مسائل مانند آنچه دوز باید مورد استفاده در بیماران مبتلا به, چگونه بیماران ارزیابی می شود و اگر وجود دارد کافی تامین دارو.

چه در کانادا

کبک رئیس پزشکی قانونی دستور داده گسترده تحقیقات و میر است که رخ داده در استان را در دراز مدت مراقبت از خانه سالمندان خصوصی' خوابگاه و دیگر نهادهای مسکونی برای افراد آسیب پذیر بیش از شش هفته از COVID-19 بیماری همه گیر.

اکثریت این استان را COVID-19 مرگ و میر رخ داده در عمومی یا خصوصی مراقبت دراز مدت خانه های شناخته شده توسط خود فرانسوی حروف به عنوان CHSLDs که بسیاری از آنها بودند گرفتار مزمن کمبود نیروی انسانی به مدت طولانی قبل از همه گیر رسید.

"مردم نیاز به پاسخ, بنابراین ما آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است با منابع ما" گفت: رئیس پزشکی قانونی پاسکال Descary.

کانادا ثبت کرده است 99,853 موارد COVID-19 از 2:00 p. m. ET شنبه و 8,307 مرگ و میر. بیش از 54,000 از این موارد در کبک که در آن وجود داشته است بیش از 5,300 مرگ و میر.

چه در ایالات متحده

موارد جدید در حال صعودی در اوکلاهما آریزونا و کشورهای دیگر. سنبله گزارش روز چهارشنبه و در طول دو هفته گذشته امتیاز به یک مشکل روند.

علاوه بر ثبت موارد جدید در اوکلاهما در چهارشنبه فلوریدا گزارش شده بیش از 2600 موارد جدید و آریزونا بیش از 1800 نفر — دوم-بالاترین افزایش روزانه برای هر دو کشور. یک روز قبل از آن شش کشور گزارش ثبت افزایش موارد از جمله تگزاس و نوادا و اورگان است.

آمریکا مرگ و میر بیش از حد 117,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. که فراتر از تعداد آمریکایی که در جنگ جهانی اول هنگامی که 116,516 کشته شدند — اگر چه هر دو عوارض به مراتب از دقیق است.

آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

پاکستان اعلام کرد قصد دارد برای بازگرداندن تمام شهروندان آن رشته در سراسر جهان از جمله در خاورمیانه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. سید ذوالفقار بخاری که به توصیه نخست وزیر عمران خان پاکستانی در مورد زندگی در خارج از کشور گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که بین 45,000 40,000 و از اتباع خود خواهد بود و به خانه آورده هر هفته شروع ژوئن 20.

هند که چهارمین بلندترین caseload پس از ایالات متحده آمریکا و برزیل و روسیه — اضافه شدن بیش از 2000 مرگ و میر به آن شمارش و پس از دهلی نو و ماهاراشترا متحده شامل 1,672 قبلا گزارش نشده مرگ و میر. آن مرگ و میر 11,903 هشتمین بالاترین در جهان است.

مقامات در یونان گزارش 55 جدید تایید موارد COVID-19 و دو مرگ — تعداد نسبتا بالایی از عفونت های جدید در مقایسه با متوسط دیده می شود در هفته های اخیر. مقامات در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی روزانه شمارش و پس از این کشور به طور رسمی راه اندازی گردشگری نجومی دوشنبه. مرگ و میر رسیده 187 در حالی که تعداد کل تایید عفونت 3,203.

نیوزیلندو نه طولانی پس از اعلام خود ویروس رایگان زمانی که آخرین شناخته شده آلوده به فرد بهبود در برخورد با ظهور مجدد ویروس. نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اختصاص یک رهبر نظامی برای نظارت بر مرز قرنطينه پس از آنچه او به عنوان یک "شکست غیر قابل قبول" توسط مقامات بهداشتی.

آنها تا به حال اجازه دو نیوزیلند از شهروندان که به تازگی از لندن به ترک قرنطینه قبل از اینکه آزمایش ویروس. پس از زنان آزمایش مثبت نیوزیلند شروع به ردیابی مخاطبین بالقوه خود را به اطمینان حاصل شود که ویروس موجود است.

نیوزیلند همسایه استرالیا اتحاد عمیقتر دیپلماتیک امیرکبیر با چین را متهم پکن و مسکو با استفاده از افزایش اضطراب در اطراف همه گیر به تضعیف دموکراسی های غربی با انتشار دروغ آنلاین. استرالیا خشم چین خواستار تحقیقات مستقل به ریشه و پاسخ به COVID-19.

یک عضو از علوم زیستی, تیم ملی موسسه پلی تکنیک تست زنی برای COVID-19 روز چهارشنبه به شیوع این بیماری در مکزیک همچنان ادامه دارد. (هنری رومرو/فردا نیوز)

حتی به عنوان مکزیک اعلام کرد برنامه ای برای بازگشایی کلیساها و رویدادهای مذهبی این کشور ارسال شده است افزایش قابل توجهی در مرگ و میر. روز سه شنبه 4,599 دوم-بالاترین افزایش روزانه به تاریخ, برای رسیدن به یک جمع کل 154,863. مرگ و میر افزایش 730.

هندوراس جمهور, خوان اورلاندو هرناندز و همسرش را آزمایش مثبت برای COVID-19 مرکزی آمریکا رهبر گفت: اواخر روز سه شنبه در تلویزیون پیام. هرناندز در بیمارستان بستری شده است و در IV. او گفت: همسر خود را بدون علامت و دو نفر دیگر که کار با آنها را نیز آلوده.

در آلمانمقامات در منطقه غرب کشور گفت: تعداد COVID-19 موارد مرتبط به بسته بندی گوشت می آمد گیاهی افزایش یافته است به 657 — بالاتر از رقم نسبت به بسیاری از های اخیر روزانه را افزایش می دهد برای کل کشور است. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان مورد ستایش مقامات به سرعت بسته شدن مدارس در منطقه است.

روسیه روز چهارشنبه گزارش داد 7,843 موارد جدید از رمان coronavirus پایین ترین آن روزانه caseload ثبت نام از تاریخ 30 آوریل هل دادن مجموع در سراسر کشور به 553,301. این کشور virus تیم پاسخ گفت: 194 نفر فوت کرده در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 7,478 از بحران آغاز شد.

دولت روسیه ساخته شده تونل های ویژه ای برای محافظت از رئیس جمهور ولادیمیر پوتین از coronavirus در خانه و در محل کار, پوتین, سخنگوی گفت. دیمیتری Peskov گفت: یکی از تونل نصب شد در رئیس جمهور را در خارج از مسکو و دو در کرملین.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب