تظاهرات در هامبورگ اصرار آلمان برای پذیرفتن پناهندگان

آلمان اصرار دارد که اتحادیه اروپا را "مرزهای باز" با وجود جدید مهاجر فشار در ترکیه-یونان مرزی. تا 5000 نفر را

توسط PATRIS-FUN در 17 اسفند 1398

آلمان اصرار دارد که اتحادیه اروپا را "مرزهای باز" با وجود جدید مهاجر فشار در ترکیه-یونان مرزی. تا 5000 نفر را جمع آوری کرده اند در شمال شهر شعار "هامبورگ به فضا است."

تا به 5000 نفر در هامبورگ در روز شنبه در اعتراض به دولت آلمان را از دست داده و تازه مهاجر بحران آشکار در ترکیه-یونان مرز.

این تجمع صورت گرفت در پاسخ به عجله توسط هزاران نفر از پناهندگان در ترکیه و بسیاری از کشورهای افغانستان ، ایران و سوریه — به سمت اتحادیه اروپا مرز هفته گذشته پس از رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان اعلام کرد که مرز شده بود بازگشایی شد. آلمان همراه با دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا را حفظ کرده است که مرز باقی می ماند بسته شده است.

"زمانی که اروپا رسما بسته مرزهای خود و دولت چشم پوشی از خشونت در برابر کسانی که به دنبال پناه ميگيرد و سپس هر کس نیاز به رفتن به خیابان در همبستگی با حق پناهندگی" گفت: اعتراض سازمان Christoph Kleine از گروه فعال "Seebrücke" (دریای پل).

شده اند وجود دارد بسیاری از گزارش های از یونان و اتحادیه اروپا نیروهای با استفاده از گاز اشک آور و زور برای جلوگیری از مهاجران از عبور از مرز به اتحادیه اروپا است.

ادامه مطلب: نظر: اروپا دهکدهای از دست داد روح خود را در مرز

A man with a sign reading Stop war, not people. (picture-alliance/dpa/M. Scholz)

هزاران نفر جمع شده بودند با پلاکارد در هامبورگ

"من شرمنده هستم از اروپا'

پلیس با قرار دادن تعدادی از معترضان در 3,900 در حالی که سازمان ادعا می کنند بیش از 5000 حاضر بودند. بسیاری شعار می دادند: "هامبورگ به فضا" اشاره به برخی از سیاستمداران " ادعا می کند که آلمان ندارد اتاق به اندازه کافی به خانه بیشتر مهاجران.

"ما بیش از 5000 نفر!" این Seebrücke گروه در توییتر نوشت.

این اعتراض نیز با هدف جلب توجه به بدتر شدن شرایط در Moria مهاجر اردوگاه در جزیره یونانی لزبوس.

ادامه مطلب: در حال آلمان و اتحادیه اروپا آماده برای هجوم پناهندگان?

"من شرمنده از اروپا" Heiko Habbe از مهاجران مشاوره گروه "Fluchtpunkt" گفت: EPD news agency. پلاکارد بر روی صفحه نمایش به عنوان خوانده شده "توقف جنگ و نه مردم" و "کمک!"

از معترضان خواسته های اکو کسانی که ساخته شده توسط تعدادی از سیاستمداران آلمانی در سمت چپ که خواسته اند آنگلا مرکل را در آسیب پذیر پناهندگان.

"قرار دادن همه سیاسی محاسبه کنار, در حال حاضر زمان برای عمل و حداقل حداقل کودکان و نوجوانان بی سرپرست پناهندگان برای خروج از این وضعیت گفت:" مرکز-چپ سوسیال دموکرات " مایکل مولر شهردار برلین.

اعتراض بزرگترین مختلف در سراسر آلمان می آید و یک هفته بعد این گروه با تجمع در مقابل مرکل رسمی اقامت در برلین.

اد/mm (AFP, dpa, epd)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب