استرالیا راه اندازی بحث COVID-19 ردیابی نرم افزار به عنوان نیوزیلند آماده برای باز کردن کسب و کار

دولت استرالیا راه اندازی یک بحث coronavirus ردیابی برنامه در روز یکشنبه و وعده داده شده به وضع قانون حمایت از

توسط PATRIS-FUN در 8 اردیبهشت 1399

دولت استرالیا راه اندازی یک بحث coronavirus ردیابی برنامه در روز یکشنبه و وعده داده شده به وضع قانون حمایت از حریم خصوصی در اطراف آن به عنوان مقامات سعی کنید به کشور و اقتصاد را بر روی بیشتر از نرمال را رعایت کرد.

استرالیا و همسایه نیوزیلند باید هر دو موفق به دریافت خود را coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل قبل از آن را تیره و تار بهداشت عمومی سیستم اما مقامات هر دو کشور در ادامه به نگرانی در مورد خطر دیگری flareup.

"ما در حال برنده شدن اما ما هنوز برنده" استرالیا وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام برنامه های راه اندازی

برنامه است که بر اساس سنگاپور TraceTogether نرم افزار با استفاده از بلوتوث سیگنال برای ورود به سیستم هنگامی که مردم شده اند و نزدیک به یکدیگر است. آن را مورد انتقاد قرار گرفته توسط گروه های آزادی های مدنی به عنوان تهاجم به حریم خصوصی.

دولت استرالیا که می خواهد حداقل 40 درصد از جمعیت برای ثبت نام به تلاش موثر و گفت: داوطلبانه برنامه که نمی خواهد ردیابی محل امن است.

تنها سلامت عمومی خواهد شد و دسترسی به داده ها

برنامه ذخیره اطلاعات تماس فعال خواهد شد مقامات بهداشتی برای ردیابی افراد به طور بالقوه در معرض عفونت.

"این به ما کمک خواهد کرد که ما به دنبال بازگشت به حالت عادی و استرالیا راه زندگی" شکار گفت. "هیچ کس تا دسترسی به آن حتی خودتان ... تنها یک دولت بهداشت عمومی رسمی می تواند با توجه به دسترسی به آن داده است."

قانونی بخشنامه تضمین خواهد شد که پیشنهاد شده به مجلس در وزارت بهداشت گفت: در برنامه های سایت در روز یکشنبه.

در این مارس 21, عکس, نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio دارای یک کارت نمایش جدید سیستم هشدار برای COVID-19 در ولینگتون, نیوزیلند. نیوزیلند اجرا برخی از دقیقترین قفل کردن اقدامات در جهان است و شروع به بلند کردن کسانی که در روز سه شنبه. (نیک پری/آسوشیتد پرس)

چند کشور از جمله کره جنوبی و اسرائیل در حال استفاده از تکنولوژی بالا روش تماس ردیابی که شامل ردیابی مردم محل از طریق شبکه تلفن هر چند چنین متمرکز, نظارت-بر اساس روش به عنوان مهاجم و غیر قابل قبول در بسیاری از کشورها است.

اعتماد به دولت در استرالیا و نیوزیلند افزایش یافته است از زمان شروع این بیماری همه گیر, نظر سنجی نشان می دهد با رهبران هر دو کشور — ایدئولوژیک مخالف — مورد ستایش قرار داد خود را برای مدیریت در سرکوب coronavirus.

میزان افزایش موارد جدید شده است زیر یک درصد برای دو هفته در حال حاضر در هر دو کشور بسیار پایین تر از در بسیاری از کشورهای دیگر.

نیوزیلند به سهولت اقدامات شنبه

روز یکشنبه استرالیا در ایالت کوئینزلند استرالیا غربی گفتند که کمی سهولت اجتماعی, فاصله, قوانین این هفته اجازه می دهد تا برای بزرگتر, هوای آزاد, مکان عمومی, گردهمایی, در میان دیگران, اما مقامات در ویکتوریا دوم پرجمعیت ترین ایالت گفت که آنها آماده بودند برای استراحت دولت تندرو محدودیت.

استرالیا گزارش 16 جدید کروناویروس موارد در روز یکشنبه که زمان آن در مجموع به 6,703 با توجه به وزارت بهداشت داده است. شده اند وجود دارد 83 مرگ و میر.

در نیوزیلند وجود دارد چهار مورد تأیید آوردن مجموع به 1,121. هجده نفر فوت کرده اند وزارت بهداشت داده ها نشان داد.

در روز سه شنبه نیوزیلند شروع خواهد شد به سهولت برخی از جهان دقیقترین مستند اقدامات و نیز تنظیم کنید به رول کردن ردیابی برنامه به زودی, اما نخست وزیر Jacinda protocol wine studio هشدار داده است این است که نه تنها نوش دارو.

"ما شده اند بسیار روشن از همان ابتدا که هیچ پیگیری برنامه فراهم می کند یک گلوله نقره ای," protocol wine studio گفت: در اوایل این ماه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن