یک دادستان فدرال است و رد بر اعلام که او را پله پایین

Coronavirus موارد در حال افزایش در چندین ایالت و نشانه های اولیه که در برخی موارد به خوشه متصل به افراد جوان

توسط PATRIS-FUN در 1 تیر 1399

Coronavirus موارد در حال افزایش در چندین ایالت و نشانه های اولیه که در برخی موارد به خوشه متصل به افراد جوان زیاد بارها و برگزاری اجتماعات بزرگ.

در نیویورک تایمزحداقل 100 نفر در روز جمعه در ارتباط بودند به کارکنان و مشتریان در یک Baton Rouge, لوئیزیانا, منطقه زندگی شبانه در نزدیکی دانشگاه ایالتی لوئیزیانا را پردیس در حالی که چندین عفونت می تواند به برادری احزاب در آکسفورد می سی سی پی, صفحه اصلی دانشگاه می سی سی پی. این پرسش برای کالج ها و دانشگاه ها دوباره باز در پاییز و برخی از کارشناسان نگران هستند برخی از مدارس در حال تلاش برای دیدن چه کار می کند به عنوان آنها خوش آمدید دانشجو-ورزشکاران بسیاری از آنها به تازگی آلوده شده است.

چند دانشگاه مانند دانشگاه ایالتی اوهایو و دانشگاه میسوری هستند که نیاز به دانش آموزان ورزشکار به ثبت نام در وعده قبل از آنها شروع به استفاده از امکانات تیم در طول بیماری همه گیر. در حالی که برخی مانند یک ارائه شده توسط متدیست جنوبی دانشگاه به طور مستقیم از ورزشکاران به اذعان COVID-19 خطر در ارتباط با آموزش دیگران بیشتر مبهم باعث حقوقی محققان هشدار می دهند پرداخت نشده دانشجو-ورزشکاران به نگه داشتن خود را "سپاه پاسداران تا چه دانشگاه ها و وکلا در حال تلاش برای انجام."

در هر صورت کارن ویور, استادیار مدیریت ورزشی در دانشگاه درکسل نگرانی "است که در برخی از شرایط ورزشکاران استفاده می شود به نوعی به عنوان خوکچه هندی برای نشان دادن آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد که ما را به طور منظم دانش آموزان به دانشگاه." در ادامه مطلب آسوشیتد پرس. تیم O'donnelltinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب