Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در ژوئن 19

آخرین:رئیس سازمان جهانی بهداشت گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس است "شتاب" و که بیش از 150 ، 000 نفر گزارش دیرو

توسط PATRIS-FUN در 31 خرداد 1399

آخرین:

رئیس سازمان جهانی بهداشت گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس است "شتاب" و که بیش از 150 ، 000 نفر گزارش دیروز — بالاترین واحد-تعداد روز تا کنون.

در یک کنفرانس رسانه های روز جمعه Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: نزدیک به نیمی از تازگی موارد گزارش شده بودند از آمریکا با تعداد قابل توجهی از جنوب آسیا و خاورمیانه است.

"ما در یک جدید و خطرناک فاز," او گفت:, و هشدار داد که اقدامات محدود کننده هنوز هم مورد نیاز برای متوقف کردن بیماری همه گیر. "بسیاری از مردم طبعا تغذیه با بودن در خانه [و] کشورهای در حال طبعا مشتاق برای باز کردن جوامع خود."

اما Tedros گفت که این ویروس هنوز هم "گسترش سریع" و اقدامات فیزیکی, فاصله, ماسک پوشیدن و شستن دست ها هنوز هم مهم است.

سازمان دیده بان | که می بیند همه گیر چیدن سرعت:

جهان در 'جدید و خطرناک فاز' می گوید: سازمان بهداشت جهانی و رو به رشد تعداد پناهندگان در صورت سلامت و مشکلات اقتصادی. 3:22

او گفت: تلفات خواهد بود به خصوص در مورد پناهندگان از آنها بیش از 80 درصد زندگی در بیشتر کشورهای در حال توسعه.

"ما یک وظیفه مشترک به انجام همه چیز ما می توانیم برای جلوگیری از شناسایی و پاسخگویی به انتقال COVID-19 شناسایی در میان پناهندگان در بیمارستان است."

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز وجود دارد بیش از 8.6 میلیون COVID-19 نفر در سراسر جهان با بیش از 458,000 مرگ و میر.


چه در کانادا با COVID-19

سازمان دیده بان | کانادا پیشی 100,000 COVID-19 موارد:

از 7:15 p. m. ET در جمعه کانادا تا به حال 100,629 تایید و presumptive COVID-19 موارد با 63,003 از موارد در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس اطلاعات استانی منطقه ای بهداشت و درمان داده و CBC گزارش شده بود در 8,396.

کبک حساب برای بیش از 54,500 موارد و با وجود بیش از 33 ، 000 موارد ثبت شده در انتاریو است.

به عنوان استان را گام های اولیه برای بازگشایی اقتصاد بسیاری از آنها در حال حاضر به دنبال به جلو به سقوط و تلاش برای برنامه ریزی برای یک پتانسیل موج دوم. انتاریو وزیر آموزش و پرورش نشان داد که استان برنامه ریزی برای بازگشت به مدرسه این سقوط و ساسکاچوان منتشر back-to-school دستورالعمل.

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر در روز جمعه گفت که تعداد مرگ و میر خواهد شد "همیشه بیش از حد بالا" اما گفت که: "ما شاهد کاهش قابل توجهی در روزانه تعداد مرگ و میر گزارش شده از یک قله به طور متوسط از 177 مرگ و میر گزارش روزانه در اوایل ماه مه به طور متوسط 39 مرگ و میر گزارش شده روزانه بیش از هفت روز گذشته."

تام گفت: "ما جمعی کار سخت است پرداخت" و گفت: اولویت رفتن به جلو باید برای حفظ COVID-19 دور از مردم و در معرض خطر جمعیت.

سازمان دیده بان | متخصص بیماری های عفونی در آنچه که ما آموخته ایم در مورد COVID-19:

دکتر مایکل Gardam رییس ستاد برای رودخانه هامبر بیمارستان در تورنتو می گوید آن را به سختی در تلاش برای بازگشایی و امن باقی می ماند: "ما همه بدانند این چیزی که ما به عنوان بروید.' 7:08

که در شرایط اضطراری رئیس تایید کرده است که چین به اشتراک گذاشته coronavirus توالی از آن آخرین شیوع با جامعه جهانی و می گوید: به نظر می رسد این ویروس وارد شده به پکن از گونه های در گردش در اروپا است.

در اخبار جلسه روز جمعه دکتر مایکل رایان گفت که "گونه ها و ویروس ها منتقل شده اند در سراسر جهان" در طول بیماری همه گیر. او می گوید که بسیاری از ویروس ها در نیویورک "شد منشاء اروپایی" اما این بدان معنا نیست که اروپا لزوما شد منبع اصلی است.

او می گوید: تجزیه و تحلیل توالی ژنتیکی تا کنون نشان می دهد که این ویروس گسترش به مردم در چین از دیگر انسان ها به جای پریدن از حیوانات به طور مستقیم به انسان است.

رایان به نام برای یک بررسی دقیق به اخیر پکن شیوع برای تعیین وارداتی موارد موجب چنین خوشه.

پس از رمان کروناویروس اولین بار در شناسایی افراد در ووهان چین در اواخر ماه دسامبر مقامات این باورند که به احتمال زیاد شروع به پریدن کرد به مردم در حیات وحش بازار اگر چه گونه های مسئول بوده است هرگز شناخته شده است.

موارد جدید پایدار باقی مانده در چین سرمایه سهشنبه یک روز پس از بهداشت عمومی رسمی اعلام کرد پکن آخرین شیوع بیماری تحت کنترل است.

پکن ثبت جدید 25 موارد بالا فقط چهار از پنج شنبه, از مجموع 32 مورد گزارش شده در سراسر کشور.

یک زن با پوشیدن دنده محافظ مغازه ها در داخل یک سوپر مارکت پس از شیوع جدید COVID-19 در پکن در روز جمعه. (کارلوس گارسیا رولینز/فردا نیوز)

دولت برزیل می گوید این کشور پیشی گرفته است بیش از یک میلیون تایید coronavirus موارد است. در سطح بین المللی است که تنها به ایالات متحده است.

کشور وزارت بهداشت روز جمعه گزارش داد که تعداد موارد افزایش یافته بود به 1,032,913 تا بیش از 50000 از روز قبل. این وزارت می گوید: افزایش شدید شد و با توجه به اصلاحات از روز گذشته.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro هنوز هم درصدد خطرات ناشی از این ویروس پس از نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر در سه ماه. او می گوید: تاثیر انزوای اجتماعی در برزیل اقتصاد می تواند کشنده تر است.

متخصصان بر این باورند که تعداد واقعی موارد می تواند تا هفت برابر بالاتر با کروناویروس در حال حاضر به عنوان underequipped شهرهای کوچکتر داخلی که در آن وجود دارد که کمتر بهداشت حرفه ای.

یک کارگر كشتن لوازم در انبار شهرداری در کوریتیبا برزیل در روز جمعه. (دانیل Castellano/خبرگزاری گتی ایماژ)

مقامات آلمانی می گویند تعداد تایید coronavirus عفونت های مرتبط با شیوع در کشتارگاه افزایش یافته است به 803.

مقامات در Guetersloh شهرستان در غرب آلمان روز جمعه گفت که 463 آزمون تا کنون بوده است منفی است. آنها باید آزمایش بیش از 3500 نفر تا کنون در Tönnies گروه سایت در ردا-Wiedenbrüeck و در انتظار نتایج باقی مانده آزمون.

سربازان نیروهای مسلح آلمان ایستاده در خارج از مقر کشتارگاه شرکت Toennies در ردا-Wiedenbrueck غربی آلمان در روز جمعه. ارتش است که کمک به ایجاد یک مرکز آزمون به صورت رمان coronavirus وجود دارد. (Ina Fassbender/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

تعداد موارد تایید شده بود تا از 730 روز پنج شنبه. منبع عفونت باقی مانده مشخص نیست.

سراسیمگی از موارد در این سایت کمک به آلمان بزرگترین افزایش روزانه در ویروس موارد در یک ماه.

پس از یک سری از اوایل coronavirus خوشه در کشتارگاهها دولت آلمان متعهد به سرکوب در عمل با استفاده از پیمانکاران فرعی که اغلب استخدام کارگران مهاجر و خانه آنها را در تنگ اقامت. اما برخی از قانونگذاران هشدار داده اند خطر است که شغل ممکن است حرکت در خارج از کشور.

ایالات متحده حساب برای بیش از 2.2 میلیون نفر, با بیش از 118,000 مرگ و میر.

در فلوریدا تورنتو بلو جیز خود را تعطیل بهار مجتمع آموزشی پس از یک بازیکن ارائه نشانه های سازگار با COVID-19. این تیم اعلام ساعت پس از فیلادلفیا فیلیز توقیف سایت خود را پس از پنج بازیکن و سه نفر از کارکنان آزمایش مثبت برای ویروس. فیلیز' اردوگاه در ویکی است که حدود هشت کیلومتر از تورنتو پیچیده است.

در ضمن Tampa Bay Lightning بسته امکانات خود را روز شنبه پس از پنج تیم کارکنان آزمایش مثبت برای رمان coronavirus یک فرد با آگاهی از این وضعیت به اسوشیتد پرس گفت.

فرد به صحبت کرد AP به شرط ناشناس ماندن به دلیل NHL و این تیم نیست اعلام بسته شدن. NHL نیز دیگر اعلام کرد که تیم های فردی بازیکنان تست مثبت است.

هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از رعد و برق بازیکنان تست مثبت است.

بسته شدن می آید از دو هفته پس از بازیکنان اجازه داده شد برای بازگشت به مربوطه امکانات برای شرکت در داوطلبانه در - و دفتر تمرین. بازیکنان اجازه داده شد به اسکیت بازی کردن در گروه های شش در یک زمان.

این حرکت برای باز کردن امکانات گام بعدی در NHL پیشنهاد برای از سرگیری آن فصل با پیشنهادی 24-تیم گسترش حذفی فرمت, با, بازی که در دو hub شهرستانها.

NHL پروژه های تیم برای باز کردن اردوگاه های آموزشی در جولای 10.

Peet Sapsin راست منجر به یک کلاس در الهام بخش جنوبی خلیج تناسب اندام با دانش آموزان پشت ورق پلاستیکی در تمرین خود را غلاف در حالی که رعایت اجتماعی فاصله روز دوشنبه در ردندو بیچ کالیفرنیا به عنوان ورزشگاه بازگشایی شد. (Frederic J. Brown/گتی ایماژ)

پرتغال دولت شلاق در برخی از آن اتحادیه اروپا و شرکای که منع پرتغالی از ورود به کشور خود را به علت نگرانی از گسترش COVID-19.

پرتغالی وزیر خارجه Augusto سانتوس سیلوا روز جمعه گفت که برخی از کشورها پایگاه خود را ارزیابی خطر تنها در تعداد موارد جدید گزارش شده در هر روز.

پرتغال در هفته های اخیر گزارش شده است حدود 300 عفونت های جدید در روز با توجه به موجی از جدا شیوع و پرتغالی در حال حاضر در بسته های یک و نیم دوجین دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

یک هنرمند دستیار کار می کند جمعه در یک نقاشی دیواری به تصویر می کشد مراقبت های بهداشتی کارگران چهره در پورتو, پرتغال. (Patricia De Melo Moreira/خبرگزاری گتی ایماژ)

سانتوس سیلوا در بیانیه ای گفت که پرتغال شده است, انجام تست های بیشتر از بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا با آن چوب خط حساب کردن از 98,700 آزمون در هر میلیون نفر جمعیت ساخت آن ششم-بالاترین در اتحادیه اروپا. او گفت که استراتژی افزایش تعداد موارد شناسایی شده است.

همچنین او گفت که پرتغال COVID-19 تلفات نسبتا کم است در اتحادیه اروپا شرایط در 149 در هر میلیون نفر است.

سنگاپور می توانید شراب و ناهار خوردن در رستوران ها کار کردن در سالن ورزش و همراه با بیش از پنج نفر پس از ترین مستند محدودیت برداشته شد جمعه.

دولت شهر دارای یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت در آسیا با 41,473 تایید موارد عمدتا مربوط به کارگران خارجی' خوابگاه. دولت می گوید این عفونت کاهش یافته است, با, بدون, جدید خوشه های بزرگ در حال ظهور.

موارد خارج از خوابگاه نیز پایدار با وجود نسبی اقتصادی بازگشایی دو هفته پیش.

نشانه آن است که بار خوانده شده 'حفظ اجتماعی فاصله' نصب شده بر روی یک خالی تردمیل در کنار یک زن در یک مرکز تناسب اندام در سنگاپور در روز جمعه. سنگاپور در حال حاضر می توانید شراب و ناهار خوردن در رستوران ها کار کردن در سالن ورزش و با هم به پنج نفر پس از ترین مستند محدودیت برداشته شد جمعه. (یکا چان/آسوشیتد پرس)

مراکز ورزشگاه ماساژ سرو پارک و دیگر فضاهای عمومی بازگشایی جمعه با سخت فیزیکی فاصله و سلامت و قوانین ایمنی. جزئی ممنوعیت باقی می ماند از جمله در ورزش های تماسی و توده جماعت مذهبی.

مکانهای تفریحی مانند سینما کارائوکه اتاق ها و میله ها هنوز بسته در حالی که حوادث بزرگ از جمله نمایشگاه ها و کنسرت ها ممنوع است.

Coronavirus همچنان به گسترش در کره جنوبی به ویژه در مناطق پر جمعیت سئول شهری منطقه است که به نیمی از کشور را 51 میلیون نفر است.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 49 موارد جدید را برای این کشور روز جمعه 26 از آنها در سئول و در نزدیکی شهرستان بندر اینچئون. کره جنوبی تا به حال در مجموع 12,306 عفونت از جمله 280 مرگ و میر.

اعضای کره جنوبی گروه موسیقی نظامی با پوشیدن ماسک صورت برای کمک به محافظت در برابر گسترش coronavirus عبور از یک جاده در سئول در روز دوشنبه. (Ahn Young-Joon/آسوشیتد پرس)

مقامات گزارش شده است حدود 30 تا 50 مورد جدید یک روز پس از اواخر مارس الهام بخش دوم حدس زدن در مورد اینکه آیا مقامات بیش از حد سریع برای سهولت فیزیکی فاصله دستورالعمل در ماه آوریل پس از این کشور موج اول از عفونت مشکلاتی روبرو شد.

صدها نفر از موارد در سئول در منطقه شده اند مربوط به اوقات فراغت و فعالیت های مذهبی و کم درآمد کارگران که نمی توانیم در خانه بمانند.

هند ثبت بالاترین یک روز سنبله از 13,586 coronavirus موارد بالا بردن مجموع به 380,532.

هند مرگ و میر در روز جمعه رسیده 12,573 ظهور 336. تعدادی از بهبود لمس 52 درصد در 204,711.

یک هواپیمای بدون سرنشین که توسط پلیس استفاده می شود برای نظارت بر فعالیت های مردم و گسترش آگاهی اطلاعیه که در تصویر پس از یک مستند شد reimposed به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش coronavirus در چنای در روز جمعه. (Arun Sankar/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

هند می ایستد پشت آمریکا و برزیل و روسیه در تعدادی از موارد است. اما این کشور در ادامه با شکوفا کردن اقتصاد است.

این مستند اعمال شده در مارس 25, در حال حاضر محدود به مناطق پر خطر. بدترین ضربه متحده ماهاراشترا تامیل نادو و دهلی نو است. آنها حساب برای 60 درصد از تمام موارد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب