هنگ کنگ معترضان حق

11 اوت سال 2020 دشوار است به عنوان آن است که به تصور در حال حاضر یک زمان وجود دارد که مهم ترین اخبار بیرون

توسط PATRIS-FUN در 21 مرداد 1399

دشوار است به عنوان آن است که به تصور در حال حاضر یک زمان وجود دارد که مهم ترین اخبار بیرون آمدن از چین تا به حال هیچ چیزی برای انجام با ویروس. یک سال پیش در خیابان های هنگ کنگ پر از رنگ صورتی و آبی چتر و پرچم آمریکا به عنوان افراد مستقل در قلمرو اعتراض یک گفته ناچیز استرداد لایحه. در آن زمان اصرار داشت توسط برخی که بیش از حد بود که از چیزی ساخته شده است که این قانون پیشنهادی را در اکثر, به پکن رسمی اجازه به انجام آنچه به حال مدت طولانی است که در آن قدرت به هر حال.

معترضان بهتر می دانستند. اگر خود را inchoate احساس ترس در حال حاضر شده است توجیه آنها قطعا در روز دوشنبه هنگامی که جیمی لای های هنگ کنگ تاجر و ناشر دستگیر شد همراه با دو تن از پسران او و چهار مدیران در شرکت های رسانه ها.

لای هیچ یک ایده رادیکال. او نه یک nostalgist برای حکومت استعماری یا فالون گونگ cultist یا در واقع یک دلار هنگ کنگ مخالف در هر معنا که ممکن است آشنا برای اکثر آمریکایی ها. خود روزنامه های سیب در روزاست (با وجود آنچه اخیر خصوصیات در رسانه های غربی نشان می دهد) به ویژه اراذل و اوباش-محرک. آن را تلخیص در بهترین قدیمی معنی واقعی کلمه محبوب روزنامه می گوید که در آن خوانندگان این اخبار به سادگی و با دقت در حالی که بیشتر یا کمتر به نمایندگی از جهان بینی خود را. سرمقاله خود موقعیت است و نه ضد پکن در هر se اما وزش یکی از تصدیق دومی حاکمیت در حالی که اصرار بر خاص محدود حقوق دموکراتیک هنگ Kongers.

لای موقعیت باز به انتقاد در هر تعداد از زمینه — incoherence رئیس در میان آنها -- اما این امر می تواند مضحک نشان می دهد که او در پیشتاز ناآرامی های اخیر در این سرزمین است. دستگیری او به ما می گوید بیشتر در مورد زمان فکر کردن در میان چین حاکمان از آن را لای در مورد خود و یا آرمان های سیاسی از متوسط طبقه متوسط شهروندان هنگ کنگ که مقاله خود را با خوانندگان. آرام "ناپدید" چند جوان وابسته به دان کیشوت مردم قرار سردسته بد بخت چتر انقلاب خواهد بود یک چیز است; اگر حتی لای میانی-of-the-road طرفدار دموکراسی و بلاغت است و دیگر مجاز در پکن سرنوشت هنگ کنگ در حال حاضر مهر و موم شده.

قطعا ایالات متحده خواهد بود و بعید است به انجام هر چیزی در مورد آن. اخبار از لای بازداشت می آید در میان یک دور از تحریم ها و مقابله با تحریم های اعمال شده توسط واشنگتن و پکن به ترتيب بر سیاستمداران و مقامات دیگر اعم از هنگ کنگ اجرایی کری لام به سناتورهای آمریکایی از جمله سناتور مارکو روبیو و تد کروز.

در هر دو طرف آخرین تلاش ها در جنگ اقتصادی هستند اثبات می تواند تقریبا به عنوان موثر به عنوان یکی ممکن است انتظار داشت. هفته گذشته لام مسخره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حتی گرفتن او آدرس right; Luo Huining چین است رئیس رابط به هنگ کنگ تاسف این واقعیت است که پس از او تا به حال هیچ آمریکایی دارایی های او ممکن است مجبور به اهدای 100 دلار به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات به منظور آمریکایی ها چیزی به یخ. روبیو در ضمن پرسیدم ماه گذشته #چین ممنوع من. امروز آنها تحریم من. من نمی خواهم به پارانوئید اما من شروع به فکر می کنم آنها من را دوست ندارد."

به مراتب بیشتر و قابل توجهی هستند که آیا تهمت شرح زیر از طریق خود تهدید به ممنوعیت Infinite رقص, GIF, برنامه نرم افزارهای جاسوسی محبوب آمریکایی, نوجوانان, و, چه, اگر هر چیزی می آید از آینده بررسی رسمی از روابط تجاری ما با چین است. خود رئيس جمهور ادعا کرده است که او دیگر علاقه مند در تامین امنیت یک معامله از هر نوع. او احساس به همان شیوه اگر چین تصمیم به مقابله به مثل با تحمیل اضافی تعرفه های آمریکایی از صادرات ؟ آن را بعید است که مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر رئیس جمهور خواهد بود مشتاق به مبارزه با یک جنگ تجاری است که بسیار ملموس هزینه های عادی آمریکایی ها در آستانه یک انتخابات بدون در نظر گرفتن چگونه لازم است آن را ممکن است.

به نظر من بیشتر احتمال دارد که وضعیت موجود باقی خواهد ماند. این شامل زمان تحریم تئاتر که در خدمت منافع رهبران در هر دو کشور. خود را تحریم خود را نشان می دهد مردم چگونه سخت فکر شما هستند; کسانی که از دشمنان خود را تنها نشان می دهد که چگونه بی دندان و موثر خود مخالف است.

در ضمن جیمی لای و صورتی چتر و Mengelian اتاق های شکنجه از سین کیانگ محو شدن بیشتر به افق.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب