فرماندار کالیفرنیا دوباره تعطیل میله و داخل سالن ناهار خوری در سطح ایالت در تلاش برای جلوگیری آخرین COVID-19 افزایش

(ساکرامنتو, کالیفرنیا.) — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه تمدید بسته شدن میله و داخل سا

توسط PATRIS-FUN در 24 تیر 1399

(ساکرامنتو, کالیفرنیا.) — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه تمدید بسته شدن میله و داخل سالن ناهار خوری در سطح ایالت و دستور ورزشگاه کلیساها و سالن های بسته در بسیاری از مکان به عنوان coronavirus موارد نگه داشتن رو به افزایش در این کشور پرجمعیت ترین دولت است.

در تاریخ 1 ژوئیه Newsom دستور 19 استان ها با افزایش تعداد تایید عفونت به میله و داخلی عملیات در رستوران ها از wineries باغ وحش و خانواده, مراکز تفریحی مثل بولینگ کوچه و گلف مینیاتور.

این فرماندار دموکرات تمدید که سفارش ایالت دوشنبه. او همچنین اعمال محدودیت های اضافی در 30 شهرستانها در حال حاضر با افزایش اعداد از جمله پرجمعیت ترین لس آنجلس و سن دیگو سفارش خدمات عبادت به توقف و, ورزشگاه, سالن مو, سالن مراکز و دفاتر برای noncritical صنایع را تعطیل.

"داده ها نشان می دهد نه همه تمرین حس مشترک" گفت: Newsom که سفارش بلافاصله انجام می شود.

او را شامل نمی شود مدارس که در حال برنامه ریزی برای از سرگیری در چند هفته در حد دولت است. اما روز دوشنبه دولت, دو تا از بزرگترین مدارس در سن دیگو و لس آنجلس اعلام کرد که دانش آموزان خود را خواهد شروع سال تحصیلی با آموزش آنلاین تنها. لا متحد دومین مدرسه عمومی منطقه در کشور است.

در ماه مارس کالیفرنیا اولین دولت برای صدور اجباری ایالتی اقامت در خانه سفارش به سرعت گسترش coronavirus. منظور به نظر می رسد به کار به عنوان موارد تثبیت در متعاقب آن هفته در حالی که کشورهای دیگر دست و پنجه نرم بزرگ را افزایش می دهد.

اما منظور ویران جهان پنجمین اقتصاد با بیش از 7.5 میلیون نفر تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری. Newsom نقل مکان کرد و به سرعت به اجازه اکثر کسب و کار بازگشایی است. مانند کشورهای دیگر که در زمان مشابه مراحل بعدی افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان منجر شد او را به اعمال محدودیت های جدید در این ماه.

Newsom است و در مقایسه با استراتژی خود را باز و بسته شدن کسب و کار به عنوان یک "دیمر سوئیچ" برجسته انعطاف پذیری مورد نیاز به عنوان مقامات بهداشت عمومی نظارت بر پیشرفت ویروس

کالیفرنیا تایید 8,358 جدید کروناویروس موارد در روز یکشنبه. موارد افزایش 47 درصد بیش از دو هفته گذشته در حالی که بستری شدن در بیمارستان را افزایش 28 درصد طول همان دوره زمانی.

به طور کلی کالیفرنیا گزارش شده بیش از 329,100 موارد و بیش از 7000 مرگ و میر هر چند عفونت احتمالا بالاتر از آنجا که برخی از افراد را نشان نمی دهد و علائم وجود دارد عدم وجود تست.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب