یکی روسیه در منطقه می گوید: "nyet' به پوتین, هجوم کرملین

تنها یکی از روسیه 85 مناطق کم جمعیت پچ از قطب شمال شناخته شده برای دامداران گوزن شمالی, مبارزه طلبیده کرملین و

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

تنها یکی از روسیه 85 مناطق کم جمعیت پچ از قطب شمال شناخته شده برای دامداران گوزن شمالی, مبارزه طلبیده کرملین و رای دادند در برابر تغییرات اعطای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور این حق را برای باقی ماندن در قدرت تا 2036 نتایج در روز پنج شنبه نشان داد.

سابق KGB افسر که حکومت روسیه برای بیش از دو دهه به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر به آسانی برنده حق اجرا به صورت دو شش ماه شرایط پس از یک جریان به پایان می رسد در سال 2024.

اما در دور Nenets Autonomous District واقع حدود 1600 متر در شمال شرقی مسکو بیش از 55 درصد از 37,490 رای دهندگان رای دادند در برابر اصلاحات این منطقه تنها به گفتن "nyet."

نارضایتی شده است وجود دارد دم برای برخی از زمان و آن را رد کرده بود در اعتراض به رای طراحی شده برای سیگنال خشم بیش از یک مسئله محلی.

به طور خاص ساکنان شی به یک طرح مطرح در اوایل سال جاری توسط مقامات به ادغام با همسایه منطقه آرخانگلسک, یک حرکت آنها بر این باورند خواهد آنها را ترک فقیر با سلب آنها از ویژه حمایت مالی.

تفاهم نامه ترسیم طرح امضا شده توسط دو منطقه' فرمانداران در مارس 13. سپتامبر همه پرسی در مورد این موضوع پس از لغو شده اما مردم محلی محتاط باقی می ماند.

نشانه اعتراض

"مردم رای دادند [در برابر اصلاحات در قانون اساسی] را به عنوان نشانه ای از اعتراض ... آنها می خواستم به استفاده از این برای دریافت توجه از مقامات در مسکو و به آنها بگویید که ما زندگی می کنند در اینجا بیش از حد است که ما باید یک نظر" تاتیانا Antipina محلی بازرگان گفت: با تلفن.

Antipina سفر به مسکو در این هفته به ارائه یک درخواست به کرملین با بیش از 15000 امضا در مخالفت با این طرح است.

اولگا Bondareva که رای ندارد گفت: مردم محلی شده بود در اعتراض به ادغام برنامه ریزی از آنجا که ممکن است.

"ما برگزار فلش اوباش هر روز ایستاده در انفرادی و اعتصاب علیه اشتغال و در روزهای شنبه ما می خواهم انجام تظاهرات رانندگی در اتومبیل های ما همه به طوری که منطقه ما مقامات و نمایندگان را بشنود ما" Bondareva گفت: در یک چت, بیش از رسانه های اجتماعی.

در Volonga یک روستا با 32 ثبت نام رای دهندگان ساکن واقع در سواحل اقیانوس قطب شمال, 17 مردم در رفراندوم و همه رای "نه."

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: این منطقه رای دهندگان از حق رأی برابر بودند اما "مطلق اقلیت است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب