برخی از ایالات متحده رهبران مذهبی دست انداختن COVID-19 محدودیت

اتوبوس مدرسه تحویل صدها کلیسا را برانگیخت به زندگی خیمه کلیسا در Baton Rouge, لوئیزیانا, روز یکشنبه هجوم فیزیک

توسط PATRIS-FUN در 12 فروردین 1399

اتوبوس مدرسه تحویل صدها کلیسا را برانگیخت به زندگی خیمه کلیسا در Baton Rouge, لوئیزیانا, روز یکشنبه هجوم فیزیکی-فاصله دستورالعمل و دولت فرماندار مستقیم سفارش ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر.

مذهبی خدمات غرق به عنوان آن را در جامعه یک منطقه که در آن مردم در حال پیدا کردن آن سخت برای جلوگیری از جمع آوری در میان COVID-19 بیماری همه گیر. و در حالی که برخی از کلیساها در آمریکا در حال پیدا کردن راه های مبتکرانه برای ادامه خدمات مانند انجام آنها را عملا چند هنوز در حال جمع آوری در فرد به طور بالقوه در معرض بسیاری از مردم به این رمان coronavirus.

کره جنوبی دارای تجربه با خطر از عبادت عمومی خدمات: بیش از نیمی از کشور را coronavirus موارد مرتبط به شاخه ای از Shincheonji کلیسای عیسی در Daegu.

اما زندگی خیمه است از موازین مقامات' درخواست در یک وضعیت که در آن همانطور که از بعد از ظهر دوشنبه بیش از 4000 آلوده شده اند و 185 فوت کرده اند با توجه به جریان شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز از حزب دموکرات در مارس 22 دستور مستند از همه اما خدمات ضروری که شامل عبادت مذهبی خدمات و ممنوع تجمع بیش از 10 نفر.

پدر از زندگی خیمه پاستور تونی املا می گوید کلیسا ضروری است خدمات.

کشیش تونی طلسم, راست است ادامه داد: برای برگزاری خدمات با صدها نفر از عبادت در زندگی خیمه کلیسا. (جرالد هربرت/آسوشیتد پرس)

"کلیسا این است که غیر ضروری است. کلیسا ضروری ترین چیزی که در تمام جهان" تیموتی املا گفته NBC News در خارج از کلیسا در روز یکشنبه ،

"هیچ کس گفتن کسی شما رو به آمدن به کلیسا. ما به مردم نمی آمد اگر شما یک تب اگر شما هر گونه علائم اگر شما در سن, اگر شما در حال سالمندان نمی آیند."

فلوریدا بازداشت کشیش

که کردم ساکنان محلی مانند رایان Tregre کالایی.

"اگر آنها واقعا نگران فقط پخش [معنوی] کلمه آنها را در Facebook Live و یا یوتیوب و یا برخی از نوع راه به گسترش این کلمه در جایی که آنها نمی خواهد که برای رفتن و دیدار در مکان ها و گسترش این ویروس که کشتن مردم هر روز" گفت: NBC.

زندگی خیمه نبود تنها کلیسا به سرپیچی از سفارشات عمومی و باز کردن درهای خود را به محله های کشیش نشین در روز یکشنبه.

یک ویدیو ارسال به Facebook صفحه رودخانه در خلیج تمپا کلیسای پنطیکاستی در فلوریدا در روز یکشنبه نشان می دهد صدها نفر از محله های کشیش نشین ،

برگرد. رادنی Howard-براون پاستور رودخانه در خلیج تمپا کلیسا دستگیر شد دوشنبه پس از نقض فیزیکی-فاصله دستورالعمل برای برگزاری بزرگ خدمات در روز یکشنبه. (هرناندو زندان شهرستان/آسوشیتد پرس)

Rev. رادنی Howard-براون گفته او نزدیک خدمات تنها برای جذبه و خاموش شدن ناگهانی شد برای "pansies." او بنا به گزارش ها برگزار شد دو خدمات یکشنبه, پرواز در صورت از فیزیکی-فاصله دستورالعمل و جلب توجه محلی کلانتر.

فلوریدا است دستور ایالت خاموش کردن غیر ضروری کسب و کار, اما روز دوشنبه Hillsborough County Sheriff متهم او را با غیر قانونی مجمع و تخطی از بهداشت و درمان اضطراری قوانین.

کانادا روحانیت اصرار انطباق

آن یک داستان متفاوت در کانادا.

یک بیانیه منتشر شده توسط رهبران مذهبی در سراسر کانادا روز دوشنبه خواست مردم به دنبال مقامات بهداشت عمومی' دستورالعمل.

دیوید Guretzki معاون رئیس جمهور از انجیلی کمک هزینه تحصیلی از کانادا گفت هیچ انجیلی خدمات است که او می دانست از این آخر هفته گذشته اشاره کرد و گروه خود را امضا کرده است در بیانیه ای.

هنوز هم اعضای همه ادیان در حال دست و پنجه نرم با نحوه ادامه تمرین.

برخی از مساجد در تورنتو مانده اند باز پس از انتاریو برتر داگ فورد اعلام کرد یک سطح استان وضعیت اضطراری 17 مارس است.

در مونترال پلیس نامیده می شدند به یک کنیسه پس از دریافت گزارش که کسی را دیدم مردان یهودی حسیدی رفتن داخل CTV گزارش شده است.

اجتماعی فاصله اقدامات مانند کار از خانه تعطیلی مدارس و لغو, رویدادهای ورزشی می تواند منجر به یک قطره از عفونت های جدید از coronavirus. 1:54

"برخی تعجب می کنم اگر این بیش از حد, بیش از حد سریع است اما به طور کلی در این رویکرد این است که, هیچ, بهترین روش این است که فقط به تعطیل" گفت: Daniel Cere استادیار دین و قانون و سیاست عمومی در دانشگاه مک گیل در مونترال.

"تصور من این است که در کل در کانادا جوامع مذهبی کاهش یافته است در خط با دولت در این است."

"خدا را به مراقبت از بدن خود را'

یک عالم مذهبی در ایالات متحده آمریکا ویژگی های این سرپیچی به یک نوع خاص از آموزش مسیحی.

"وجود دارد و این رشته مدرن مسیحیت آمریکایی است که رد هنجارهای علم و پزشکی و این که فکر می کند سلامت را می توان از طریق گفتمان با الهی روح القدس" گفت: Bradley Storin مدیر مطالعات دینی در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا در باتون روژ.

فلسفه است او می گوید: "اگر شما خوب و مؤمن واقعی و سپس خدا را به مراقبت از بدن خود را."

او با اشاره به کلیسا قرارگرفتن مردم در خدمات و عبور از "مسیح موعود" دستمال به مردم برای حفاظت از.

"آنچه ما می بینیم پاستور املا انجام است راه دادن به این سنت باستانی پیوند ایمان به خدا با شفا در بدن گفت:" Storin.

"این احساس کمی ناقض اجتماعی جمع و جور است که ما در حال حاضر گفت:" Storin.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب