آنجلینا جولی: چرا دختران شایسته عشق و احترام در روز بین المللی

من صرف دو ماه گذشته در داخل و خارج از عمل جراحی با دختر بزرگتر من و روز پیش تماشا خواهر کوچکترش رفتن زیر چاقو

توسط PATRIS-FUN در 19 اسفند 1398

من صرف دو ماه گذشته در داخل و خارج از عمل جراحی با دختر بزرگتر من و روز پیش تماشا خواهر کوچکترش رفتن زیر چاقو برای یک جراحی مفصل ران.

آنها می دانند که من از نوشتن این دلیل من احترام حریم خصوصی خود را و ما در مورد آن با هم و آنها مرا تشویق به نوشتن. آنها می دانند که رفتن را از طریق چالش های پزشکی و مبارزه برای زنده ماندن و درمان چیزی است که به آن افتخار کنیم.

من دختران من برای مراقبت از یکدیگر. جوانترین دختر من مورد مطالعه پرستاران با خواهر, خواهر و پس از آن کمک دفعه بعد. من تو را دیدم که چگونه همه دختران من به همین راحتی همه چیز متوقف و قرار دادن هر یک از دیگر و احساس لذت از بودن برای خدمت به کسانی که آنها را دوست دارم.

من هم به تماشای آنها چهره خود را با ترس با مصمم شجاعت است. همه ما می دانیم که لحظه ای که هیچ کس دیگری می تواند به ما کمک کند و همه ما می توانید انجام دهید این است که دید ما چشم و تنفس. زمانی که تنها ما می توانیم گام بعدی یا نفس از طریق درد بنابراین ما ثابت خودمان و آن را انجام دهد.

برادران خود را وجود دارد برای آنها حمایتی و شیرین است. اما در این روز بین المللی زنان نوشتن از بیمارستان من خودم با تمرکز بر دختران من برای یک لحظه و تمام است که من از آنها آموختم و دیگر دختران جوان من را ملاقات کرده اید در سراسر جهان است.

کسی به من گفت: هنگامی که آنها را دیدم من مراقبت از هر یک از دیگر "می آید به طور طبیعی به دختران است." من لبخند زد اما پس از آن من فکر می کردم که چگونه اغلب آن مفهوم است که مورد آزار قرار گرفته. دختر کوچک است که انتظار می رود به مراقبت از دیگران است. زن او رشد می کند تا به انتظار می رود به و مراقبت و فداکاری. دختران اغلب مشروط به فکر می کنم که آنها خوب هستند تنها زمانی که آنها در خدمت دیگران و خودخواه یا غلط اگر تا کنون آنها تمرکز بر نیازهای خود و خواسته ها است.

دختران کوچک' نرمی خود را باز بودن و غریزه به پرورش و کمک به دیگران باید قدردانی و آزار قرار گرفته است. ما باید خیلی بیشتر به حفاظت از آنها در همه جوامع: نه تنها در برابر شدید راه, حقوق دختران, اغلب, تجاوز بلکه بیشتر ظریف بی عدالتی و نگرش است که اغلب به دور بماند و یا ندارند.

بنابراین من آرزو می کنم در این روز این است که ما ارزش ، مراقبت از آنها. و می دانم که آنها قوی تر رشد سالم آنها خواهد بود و بیشتر آنها را به بازگشت به خود و خانواده و جامعه است.

و پیام من به دختران است, مبارزه, در, خانم کوچک. مراقبت از خود را برای یکدیگر خواهد بود و بخش زیادی از راه خود را به جلو. عصب خود را نگه دارید. حقوق خود را بدانید. و هرگز اجازه ندهید کسی به شما بگوید که شما نمی گرانبها و خاص و بالاتر از همه برابر است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب