آمریکا خروج نیروهای نظامی از علیرضا طلیسچی قرار می دهد فشار بر اروپا

همانطور که واشنگتن در نظر برش نیروهای نظامی در آفریقا یک پتانسیل خروج در جنگ مستعد منطقه ساحل می آید در یک شکن

توسط PATRIS-FUN در 12 بهمن 1398

همانطور که واشنگتن در نظر برش نیروهای نظامی در آفریقا یک پتانسیل خروج در جنگ مستعد منطقه ساحل می آید در یک شکننده لحظه در مشترک اروپایی در تلاش برای مبارزه با شبه نظامیان در این منطقه است.

وزیر دفاع علامت Esper و گفت: این حرکت بخشی از جهانی محوری طراحی شده برای تمرکز بیشتر منابع نظامی نسبت به چین است.

در حالی که Esper تاکید کرد که آمریکا نمی خواهد "کاملا عقب نشینی نیروهای خود از آفریقا" سر از آمریکا در آفریقا فرمان (AFRICOM) استفان تاونسند هشدار داد یک پایان ناگهانی به حمایت فرانسه علیه شبه نظامیان در ساحل عاج خواهد "نه در یک جهت خوب."

این منطقه دیده می شود سریع ترین افزایش خشونت افراطی فعالیت در سراسر این قاره با توجه به آفریقا مرکز مطالعات استراتژیک.

هر چند که هنوز مشخص نیست چه شکل نقد و بررسی ممکن Kamel بن Younes رئیس جمهور تونس كريم موسسه عربی و آفریقای مطالعات گفت: DW که یک استراتژی جدید برای جابهجا کردن سربازان به دور از درگیری ها در غرب است به احتمال زیاد.

"نمی توان آن را کامل خروج از آمریکا یا نیروهای ناتو اما یک نقل و انتقال ... در حال حرکت از مناطق درگیری و خطر بالا مانند سومالی و مالی به مکان های امن تر مانند جیبوتی" Younes گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تلاش می کند به ساحل تا افکار عمومی پیش از انتخابات در ماه نوامبر.

بیشتر بخوانید: آمریکا برای کاهش نیروهای خود در آفریقا و با تمرکز بر آموزش به جای مبارزه با

سربازان برای رفتن هواپیماهای بدون سرنشین به احتمال زیاد به ماندن

در حالی که ما در حال حاضر از 4000 پرسنل مستقر در آن تنها دائمی آفریقایی پایه در جیبوتی در شرق آن بیش از 1100 نیروهای نظامی در غرب است. اما پس از سال 2017 مرگ چهار سربازان آمریکایی در نیجر قانونگذاران آمریکایی نگران شد آنها تا به حال بسیاری از سربازان در معرض خطر در یک درگیری آنها می دانستم که کمی در مورد.

در ماه دسامبر نیویورک تایمز گزارش داد که به تازگی به اتمام $110 میلیون (€99 میلیون) پایگاه هواپیماهای بدون سرنشین در نیجر نیز ممکن است رها شود.

اما چارلز Gurdon مدیر عامل خطر مشاوره گروه Menas همکاران گفت: DW که در حالی که ما ممکن است با کشیدن آن به ویژه نیروهای خارج از منطقه را رها نمی کند, عملیات هواپیماهای بدون سرنشین علیه شبه نظامیان در لیبی به مالی بود.

"ما در نظر Sahel فرانسه دامنه و قطعا در اروپا مشکل و به همین دلیل آن را می خواهد که کمی برای انجام با آن را به عنوان ممکن است" Gurdon گفت. اما "مبارزه با تروریسم باقی می ماند آمریکا اولویت و به همین دلیل پس از صرف آنقدر در این پایگاه هواپیماهای بدون سرنشین در شمال نیجر است که رفتن به تغییر دهید."

AFRICOM سر استفان تاونسند اذعان کرد هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا شد بهتر مجهز از کسانی که از فرانسه که بیش از 4500 سرباز منجر نیروها از G5 کشورهای موریتانی و مالی و بورکینا فاسو, نیجر و چاد در تلاش های مبارز در برابر رادیکال در این منطقه است. اما ما ترابری و سوخت گیری پشتیبانی برای عملیات Barkhane است برآورد هزینه حدود 45 میلیون دلار نقش تاونسند گفت: دیگر کشورهای اروپایی "می تواند و باید" را در.

بیشتر بخوانید: Sahel درگیری داشتن تاثیر مخربی بر کودکان سازمان ملل متحد می گوید

DW Infographic: Map of the Sahel region

فرانسه تحت آتش

در حالی که هر گونه خروج خواهد بود "مخرب" گفت: Gurdon می آید در زمانی که افراط گرایی خشونت آمیز در حال افزایش است و اروپا پشتیبانی ضعیف.

در بورکینا فاسو مالی و نیجر حملات دو برابر سال در سال پس از سال 2015 و در نتیجه در اطراف 2,600 مرگ و میر در سال 2019 به گفته پنتاگون مرتبط آفریقا مرکز مطالعات استراتژیک.

چهره هایی را وادار فرانسوی داخلی افکار عمومی به سوال اثربخشی این ماموریت پس از یک هلیکوپتر حادثه در ماه نوامبر کشته شدن 13 سرباز. متعدد کارشناسان پیشنهاد کرده اند که صرف مداخله نظامی انجام داده است کمی در پرداختن به هسته اجتماعی و مسائل سیاسی در آن کشور است.

افکار عمومی در کشورهای مختلف در سراسر ساحل عاج نیز چرخش مقابل فرانسه نقش در propping تا بی اثر می کنند.

در یک کنفرانس در اوایل این ماه در گفتوگو با بیشتر از 220 سربازان در حالی که فرانسه و غرب آفریقا رهبران توافق کردند که به اقدامات جدید از جمله یک گروه از اروپا نیروهای ویژه به نام "Takuba."

ادامه مطلب: ضد فرانسوی احساسات در حال افزایش است در غرب آفریقا که وضعیت امنیتی رو به وخامت

آلمان مردد

اما بیشتر تعهدات از کشورهایی مانند آلمان که 1,100 نیروهای نظامی در مالی به عنوان بخشی از ماموریت سازمان ملل متحد را به نظر می رسید کمتر احتمال دارد پس از آن دو بار رد پیوستن به Takuba سال گذشته است.

که ممکن است در حال تغییر و به وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer متعهد در سال گذشته به افزایش هزینه های دفاعی در دهه آینده. Wolfgang Schäuble آلمان پارلمانی رئیس جمهور سپس گفت: در این هفته که آلمان نیاز به مسئولیت های بیشتر در امور نظامی و نه به سادگی و شرک و امنیت بین المللی و تعهدات ناشی از آن گریزی به تکرار نظامی وحشت از آن گذشته است.

"هنگامی که فرانسه می خواهد ما را به انجام بیشتر در مورد وضعیت امنیتی در مالی ما پاسخ نمی ماشه شور و شوق در پاریس" Schäuble گفت. "درس های از آشویتس نمی توان استدلال برای گرفتن یک تعهد دائمی."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب