ایالات متحده پسر نمی توانید از دیدن بیمار در کانادا زیرا در 'خانواده' تحت مقررات جاری

یک خانواده ضربه سخت COVID-19 همه گیر عصبانی است که در مرز کانادا محدودیت های در حال نگه داشتن یک پسر در شهر نی

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

یک خانواده ضربه سخت COVID-19 همه گیر عصبانی است که در مرز کانادا محدودیت های در حال نگه داشتن یک پسر در شهر نیویورک از دیدن خود سالمند و بیمار در تورنتو است.

اتاوا ماه گذشته آرام محدودیت های مسافرتی برای خانواده اعضای از شهروندان کانادا و دارندگان اقامت دائم. اما دولت فدرال را تعریف خانواده را شامل نمی شود غیر وابسته در کودکان, ترک ده ها تن از مردم محروم از ورود به کانادا به اتحاد دوباره با عزیزان.

تیموتی مارتین خانه می گوید او امیدوار در مورد تغییرات — تا زمانی که او به عنوان خوانده شده چاپ خوب است.

"من این لیست نیست. چگونه ممکن است ؟ " گفت ، "این لیست بزرگ است. به نحوی که آنها موفق به ترک پسران و دختران ، آن را فراتر از خسته کننده آن را آزرده و ناامید کننده است."

تحت دستورالعمل های جدید خارجی — از جمله شهروندان آمریکایی — اجازه دیدار با خانواده در کانادا ارائه شده آنها در قرنطینه به مدت 14 روز و واجد شرایط برای معافیت خانواده که فقط مربوط به: همسر یا شریک زندگی مشترک یک فرزند یا نوه; پدر و مادر و یا گام به پدر و مادر و یک نگهبان یا "معلم است."

خانه در تورنتو, مریم گلدمن می گوید او شوکه شده بود که آژانس خدمات مرزی کانادا تایید کرد که برادرش نمی شود مجاز به داخل کشور از آنجا که او نمی واجد شرایط به عنوان "خانواده" در دولت فعلی معیار.

"ما همه هیجان زده هنگامی که نخست وزیر ما رفت و به پشت تریبون رفت و گفت که او اجازه می دهد خانواده مانند او خیلی مهربان" گلدمن گفت. "و سپس [تیموتی] مناسب نیست هر یک از معیارهای... و معیار است که اجازه می دهد آموزگار — آیا این را حس؟"

یک عکس خانوادگی را نشان می دهد Janes و گلدمن مقابل خانه ایستاده در عقب سمت راست. (فرستاده شده توسط خانه خانواده)

بنیانگذار حمایت اعضای خانواده خود در مرز کانادا گفت: CBC News که با وجود سست قوانین سازمان خود را شنیده است از صدها نفر از اتباع خارجی که هنوز هم جدا از خانواده های کانادایی — بسیاری از آنها را متعهد مرزی زوج که نیست و نمی افتد در زیر تعریف مشترک.

"گذشته پنج هفته گروه ما رفته به 1600 نفر است. و حتی با پیوستن به خانواده معافیت هنوز هم وجود دارد تعدادی از افرادی که از مطالعه خارج شدند که شامل کودکان و بزرگسالان گفت:" دیوید پون یک زن 34 ساله پزشک از رجینا که تاسیس این سازمان پس از جدا شدن از خود و شریک زندگی می کند که در دوبلین.

این گروه راه اندازی کرده است یک طومار درخواست دولت فدرال برای گسترش تعریف خود از خانواده. پون می گوید کانادا تصمیم روز سه شنبه برای تمدید ممنوعیت خارجی مسافران از جمله کسانی که واجد شرایط نیستند به عنوان خانواده است "بسیار ناراحت کننده است."

سلامت مادر "به طور چشمگیری کاهش یافته است"

خانه و گلدمن خود را می گویند 85 ساله در سلامت مادر است "به طور چشمگیری کاهش یافته است" و پس از او محدود به مجموعه خود را در بازنشستگی اش اقامت به مدت پنج هفته با توجه به شیوع کروناویروس در بخشی از امکانات. پس از اقامت کوتاهی در خانه با او بود نقل مکان کرد و به مراقبت طولانی مدت.

آنها می گویند او دارای علائم زوال عقل و مبارزات به صحبت می کنند حرکت و تعامل با فرزندان خود در راه او استفاده می شود. آنها همچنین بر این باورند که جداسازی رسوب خود را کاهش است.

"ما همه از ترس او ممکن است فراموش نکنید که ما در نهایت می گوید:" گلدمن. "ذهنی او خود را از دست داده حافظه کوتاه مدت است. او در زمان اشتباه گرفته و او دیگر قادر به تمرکز کافی برای نگه داشتن یک مکالمه است. از نظر فیزیکی او را از دست داده و مقدار زیادی از قدرت است."

Janes به عنوان یک زن جوان است. (فرستاده شده توسط مریم گلدمن)

خانه آمد به کانادا با خانواده اش به عنوان یک نوجوان در 1970s اما رفت و برگشت به ایالات متحده آمریکا پس از فارغ التحصیل شدن از دبیرستان و در آنجا زندگی می کردند بوده است. بر خلاف خواهر و برادر خود او هرگز برای اعمال کانادا تابعیت یا اقامت دائم.

خانه که صاحب یک نوار در شهر نیویورک می گوید: همه گیر شده است سخت در کسب و کار اما بزرگترین ترس است که برای ورود به کانادا در زمان برای دیدن مادرش قبل از او دیگر نمی تواند او را تشخیص دهد و یا قبل از او می میرد. او در توصیف او به عنوان "استثنایی مثال از آنچه که یک انسان می تواند باشد."

"شما می دانید وجود دارد گناه. شما باید خود را در این مرحله و من نمی توانم بیش از وجود دارد, بدون توجه به آنچه من انجام می دهند زیرا آنها بسته مرزها."

این خانواده برای اولین بار COVID-19 چالش است. گلدمن شوهر مایک از دست پدر و مادرش هر دو آنها پس از آزمایش مثبت برای ویروس. آنها ازدواج کرده بود برای نزدیک به 65 سال است.

"به نظر می رسد بی رحمانه می گوید:" گلدمن. "من برادر و مادر و خانواده من هستند و رنج می برند به این دلیل است. به عنوان یک خانواده آن بسیار سخت است".

باریک تعریف یک مشکل برای سال وکیل می گوید:

یکی از تورنتو وکیل می گوید CBC News خانواده مبارزه با تاباندن نور بر روی یک مشکل بسیاری از مهاجران کانادایی مورد شناخته شده برای سال اما در معرض شده است با این بیماری همه گیر.

Avvy رفتن مدیر چینی و آسیای جنوب شرقی حقوقی درمانگاه توصیف کانادا تعریف خانواده به عنوان یک "غرب مفهوم خانواده هسته ای" که در آن تنها همسران و کودکان را شامل می شوند و اغلب ترک کردن فرزندان و پدربزرگ و مادربزرگ.

"برای طولانی ترین زمان و کانادایی به طور کلی نمی دانم هر چیزی در مورد قانون مهاجرت زیرا آنها به طور مستقیم تحت تاثیر آن می گوید:" رفتن.

او امیدوار است که این تجربه را در خدمت به عنوان یک چشم بازکن برای خانواده های کانادایی.

"من امیدوارم که بیشتر کانادایی ها آگاه شدن از این خواهد شد و با دعوت از دولت برای تغییر قانون ... برای همه ما است."

آژانس خدمات مرزی کانادا کاهش یافت یک مصاحبه درخواست اما در بیانیه ای گفت که دولت به رسمیت می شناسد "این شرایط دشوار برای برخی از; با این حال بی سابقه بار و اقدامات تحمیلی انجام شد بنابراین با توجه به پتانسیل های بهداشت عمومی در خطر است."

با توجه به CBSA, 1,899 خارجی ها اجازه داده شد در کانادا تحت فوری-خانواده معافیت بین ژوئن 9 روز معافیت لگد در و 23 ژوئن در حالی که 69 درخواست محروم بودند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب