Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در ژوئن 15

آخرین: نیوزیلند گزارش جدید COVID-19 موارد پس از اعلام خود را عاری از این بیماری است. چه کسی می گوید شیوع ویروس

توسط PATRIS-FUN در 27 خرداد 1399

آخرین:

  • نیوزیلند گزارش جدید COVID-19 موارد پس از اعلام خود را عاری از این بیماری است.
  • چه کسی می گوید شیوع ویروس جدید در چین نیاز به آزمایش های بیشتر.
  • اروپا می بیند شل شدن برخی از محدودیت های مسافرتی بین ملت.
  • انگلستان برای بازگشایی غیرضروری خرید.
  • مقامات در پاکستان گفت: آنها را reimpose سخت مستندات در شهرهای مختلف.
  • منndia گزارش بیش از 11,000 عفونت های جدید در سراسر کشور برای 3 روز متوالی.
  • کره جنوبی گزارش 37 مورد جدید از COVID-19, 25 آمد که از سئول منطقه است.

تنها چند روز پس از اعلام کشور شد COVID-19 رایگان, نیوزیلند وزارت بهداشت تایید شنبه آن را تا به حال دو مورد جدید در هر دو "مربوط به مرز به عنوان یک نتیجه از سفر اخیر از انگلستان" با توجه به بیانیه.

وزارت گفت: این موارد مربوط است و آن را انتشار اطلاعات بیشتر در یک کنفرانس خبری بعد در روز.

در ژوئن 8, نخست وزیر Jacinda protocol wine studio به خبرنگاران گفت: او "اعتماد به نفس ما را حذف کرده اند انتقال این ویروس در نیوزیلند در حال حاضر" اما او هشدار داد وجود دارد می تواند بیشتر موارد وجود دارد دوباره.

رئیس سازمان بهداشت جهانی می گوید بیش از 100,000 تایید موارد COVID-19 ناشی از رمان coronavirus گزارش شده در سراسر جهان هر روز بیش از دو هفته گذشته — عمدتا در آمریکا و جنوب آسیا و کشورهایی که پیشتر انتقال "باید اقامت هشدار به امکان تجدید حیات."

Tedros Adhanom Ghebreyesus اشاره کرد جدید خوشه ای از موارد در پکن که رفت و بیش از 50 روز بدون یک مورد جدید از COVID-19 و گفت: منشاء است که شیوع بیماری در دست بررسی است.

ریشه های پکن خوشه خاصی نیست. که مقامات روز دوشنبه گفت که ادعا می کنند آنها ممکن است ناشی از واردات و یا بسته بندی ماهی قزل آلا مربوط به یک بازار محلی در حال یک "فرضیه."

سازمان دیده بان | که آدرس مورد جدید در چین:

بیماری خوشه مانند COVID-19 یکی در پکن ارائه یک فرصت منحصر به فرد به درک و انتقال بهتر می گوید: سازمان بهداشت جهانی. 3:16

در اروپا و برخی از کشورهای کاسته کنترل مرز در روز دوشنبه به عنوان coronavirus موارد کاهش یافته و پس از سه ماه از مستند, با خریداران پوشش در لندن به غیر از کالاهای اساسی و شکارچیان معامله جریان به بلژیک برای خرید ارزان سیگار.

تعداد کل تایید COVID-19 نفر در سطح جهان است و بسته شدن در از هشت میلیون, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از دو میلیون از این موارد در ایالات متحده است. شده اند وجود دارد تقریبا 435,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در سراسر جهان با حدود 116,000 از آنها در ایالات متحده آمریکا

تمایل گردشگران سواحل خالی

در اروپا, یونان به فرودگاه مجاز بیشتر پروازهای بین المللی به عنوان کشور به دنبال نجات خود در فصل تابستان گردشگران آلمانی هجوم آوردند به همسایه دانمارک ناشی از هشت کیلومتر صف و ایتالیایی ها ظهور به فرانسه برای خرید در قرعه کشی کارت های صفر.

اما در ادامه بسته شدن بسیاری از کشور اسپانیا, یک درهم آمیخته از قوانین قرنطینه و کنترل از راه دور-کار با بسیاری از کسانی که پس از تبدیل در سراسر مرزهای معنی آن را نمی خواهد بازگشت به نامحدود سفر به 420 میلیون اروپایی.

گردشگران آلمانی وارد در ریو کنکوردیا هتل در پالما د مایورکا در روز دوشنبه به عنوان بخشی از یک برنامه آزمایشی برای دوباره فعال گردشگری یک هفته قبل از اسپانیا بازگشایی مرزهای خود. اسپانیا یکی از جهان پیشرو توریستی را دوباره ایجاد سفر رایگان با دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا در ژوئن 21. (Jaime رینا/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اسپانیا است که در ابتدا اجازه می دهد در 10 ، 000 گردشگران داخلی از آلمان به عنوان دولت اسپانیا کار می کند نحوه رسیدگی به جرم گردشگری قبل از باز کردن کامل در هفته های آینده.

صدها آلمانی خورشید-جویندگان اول گردشگران برای بازدید از اسپانیا پس از مرزها بسته شد در ماه مارس وارد مایورکا در روز دوشنبه در یک پرواز از دوسلدورف.

"گردشگران داخلی می شود خوشحال است که سواحل در پالما را هرگز خالی" گفت: Aage Duenhaupt یک سخنگوی شرکت TUI سفر. "اما وجود دارد نمی توان احزاب را در همان راه این سال است."

خودرو صف در مرز روز دوشنبه در Krusaa دانمارک پس از این کشور افتتاح شد مرزهای خود را به آلمان بعد از مستندات مربوط به رمان coronavirus. (نوئل Fisker/Ritzau Scanpix/فردا نیوز)

در یونان مسافران در ورود از فرودگاه تلقی معرض خطر خواهد بود تست شده و قرنطینه تا 14 روز بسته به نتیجه. محدودیت باقی می ماند برای مسافران از بریتانیا و ترکیه است. ورود از فرودگاه های دیگر خواهد شد به طور تصادفی مورد آزمایش قرار.

سازمان دیده بان | آنچه در آن مانند به نظر می رسد سوار شدن به هواپیما در طول COVID-19:

متوسط چک یک پرسشنامه سلامت و ماسک تمام خواهد شد لازم به هیئت مدیره پرواز در کانادا در تابستان امسال است. استعداد شرکت های هواپیمایی در حال حاضر در حال انجام حرارت غربالگری. 0:23

اسپانیا اجازه خواهد داد که هیچ گردشگران خارجی تا 21 ژوئن با استثنا برای برخی از جزایر.

در جای دیگر حق سفر بستگی دارد که در آن شما زندگی می کنند و که در آن شما در حال رفتن. جمهوری چک دارای ترافیک-سیستم نور محرومیت گردشگران از "نارنجی" یا "قرمز" کشورها مانند پرتغال و سوئد.

دانمارک را قبول گردشگران از ایسلند و آلمان و نروژ اما نه سوئد اگر آنها کتاب حداقل شش شب اقامت.

بریتانیا دو هفته ای قرنطینه برای بازدید کنندگان به این معنی انگلیسی ها را همان سلول در فرانسه.

قبل از بحران حدود 3.5 میلیون نفر عبور داخلی اتحادیه اروپا مرز هر روز با توجه به 2019 پارلمان اروپا گزارش برخی از 1.7 میلیون نفر از آنها مسافران.


آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

نخست وزیر جاستین ترودو روز دوشنبه اعلام کرد که دولت فدرال را گسترش کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB با جزئیات به دنبال در روز های آینده.

این CERB با توجه به اجرا به زودی برای افرادی که در بهره مندی از آن برای اولین بار راه اندازی شد در ماه آوریل در ابتدا از COVID-19 بیماری همه گیر.

مردم تنها می تواند ادعا می کنند سود برای 16 هفته و چهار واجد شرایط دوره و پایان برنامه چهارم واجد شرایط دوره اوایل ماه جولای.

"ما در حال کار بر روی یک راه حل برای گسترش سود برای افرادی که نمی توانید از بازگشت به کار در عین حال" ترودو گفت. "ما باید بیشتر جزئیات این هفته اما امروز من می خواهم شما بدانید که ما در ادامه به وجود داشته باشد برای شما و خانواده خود را."

سازمان دیده بان | اپیدمیولوژی می گوید COVID-19 تلفات ممکن است به بالاتر از رسمی بالغ:

دکتر کریستوفر Labos گفت: در مجموع تعداد موارد و مرگ و میر ممکن است به بالاتر از گزارش های رسمی نشان می دهد. 6:49

به عنوان 3:45 p. m. ET در روز دوشنبه وجود دارد 99,091 تایید و presumptive coronavirus موارد در کانادا با 61,000 موارد در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,220.


هند را به وزارت بهداشت گزارش پرش بیش از 11,000 عفونت های جدید در سراسر کشور برای سومین روز متوالی در روز دوشنبه. این کشور خانه وزیر ارائه شده 500 واگن قطار برای استفاده به عنوان موقت coronavirus بيمارستان به دهلی نو در تلاش برای مهار افزایش موارد است.

پایتخت هند در حدود 9,000 تخت اختصاص داده شده به COVID-19 بیماران در بیمارستان های دولتی و خصوصی, اما یک دولت از دولت پانل از کارشناسان گفته است که باید حداقل 15,000 تخت تا پایان ماه ژوئن است.

صف های طولانی کشیده در امتداد خیابان ها در سراسر انگلستان به عنوان مغازه فروش اقلام در نظر گرفته شده غیر ضروری در طول همه گیر مانند کفش و اسباب بازی استقبال مشتریان در روز دوشنبه برای اولین بار از انگلستان قرار شد مستند در اواخر ماه مارس است.

گرسنگی از تجربه های خرده فروشی برای بخشی بهتر از سه ماه خریداران به طور کلی به نظر می رسد برای رعایت فاصله فیزیکی مورد نیاز برای اقامت دو متر از هم جدا به عنوان آنها در انتظار نوبت خود را برای ورود به فروشگاه.

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت حمل کیسه های خرید در Piccadilly سیرک در لندن در روز دوشنبه. (جان Sibley/فردا نیوز)

روز دوشنبه بازگشایی مغازه ها از فروشگاه های بزرگ برای کتابفروشان و خرده فروشان الکترونیک تنها امر به انگلستان است. اسکاتلند و ولز در حال گرفتن یک مطلب آزمایشی رویکرد به کاهش coronavirus محدودیت. ایرلند شمالی بازگشایی فروشگاه در هفته گذشته. انگلستان نیز شاهد باغ وحش سافاری پارک ها و درایو در سینما بازگشایی در روز دوشنبه.

روسیه سوابق حدود 7000 مرگ و میر

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مقصر امریکا فقدان اقتدار متمرکز برای عدم توانایی خود را برای جلوگیری از گسترش ویروسدر حالی که گفت روسیه "کار کاملا پیوسته و خارج شدن از این وضعیت ... با حداقل تلفات است."

در ایالات متحده "این اتفاق می افتد نیست" پوتین گفت: با توجه به مرکزی و دولت های منطقه همکاری نزدیک تر در روسیه است.

روسیه با این وجود ثبت بیش از نیم میلیون عفونت و حدود 7000 ویروس مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دفعات مشاهده شده است.

مصر وزارت بهداشت تایید کرده است 1,691 موارد جدیدی از کروناویروس از جمله 97 مرگ و میر در این کشور بیشترین تلفات برای یک روز.وجود دارد باید رسما 46,289 COVID-19 موارد و 1,672 مرگ و میر ثبت شده از این ویروس برای اولین بار پدید آمده در مصر در ماه فوریه ، مصر دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان عرب و سوم بالاترین در خاورمیانه بعد از ترکیه و ایران. دولت مقاومت کامل مستند در تلاش برای نگه داشتن اقتصاد عملکرد. حتی به عنوان caseloads زاد و ولد در جهان عرب پرجمعیت ترین کشور, مقامات کوتاه مقررات منع رفت و آمد شبانه و برنامه ریزی برای بازگشایی فرودگاه ها برای گردشگری به کمتر سخت ضربه مقصد ماه آینده.

کره جنوبی نیز در میان این کشورها به دنبال جلوگیری از تجدید حیات از شیوع گزارش 37 مورد جدید از COVID-19 روز دوشنبه. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 25 مورد از سئول منطقه که در آن مقامات بهداشتی در حال تقلا برای ردیابی عفونت های مرتبط با سرگرمی و اوقات فراغت فعالیت های کلیسا تجمع کارگران انبار و درب-به-درب فروشندگان.

در فرانسه رستوران در منطقه پاریس اجازه خواهد داشت برای پیوستن به کسانی که در سایر نقاط کشور در باز داخل سالن صندلی شروع دوشنبه. از 22 ژوئن تمام مهد کودک, مدارس, مدارس ابتدایی و راهنمایی مدارس باز خواهد بود و اجباری برای همه دانش آموزان است.

مقامات در پاکستان گفت: آنها را reimpose سخت مستندات در مناطق انتخاب شده از چندین شهر از شب دوشنبه یک روز پس از اینکه دولت فدرال گفت COVID-19 موارد می تواند ضرب هشت گانه تا پایان ماه جولای و آمار 1.2 میلیون.

فرماندار استان سند عمران اسماعیل, گفتگو با یک مغازه دار در کراچی پاکستان به عنوان او ارائه محافظ ماسک صورت در یک غرفه در امتداد یک جاده در روز دوشنبه. (اختر سومرو/فردا نیوز)

"در مجموع از 20 شهرستانها در سراسر پاکستان شناسایی شده اند و به احتمال زیاد افزایش در نسبت/سرعت از عفونت است که نیاز به اقدامات محدود کننده برای مهار" گفت: بیانیه ای در روز دوشنبه توسط بدن است که هماهنگی ملی در پاسخ به این ویروس.

پاکستان گزارش کرده است 144,477 موارد از بیماری تنفسی و 2,729 مرگ و میر تا کنون.

در جایی که این ویروس همچنان به گسترش رییس جمهور کنیا را می گوید چهار نفر که در محل اقامت ریاست جمهوری باید آزمایش مثبت برای COVID-19 هر چند رئیس جمهور و خانواده اش به نظر نمی رسد که تحت تاثیر قرار است.

غنا وزیر بهداشت Kwaku Agyemang-مانو است قرارداد COVID-19 و تحت درمان در یک بیمارستان است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن