غرور نمایشگاه: در unredacted مقاله بولتون می نویسد که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Xi, 'مطمئن شوید که من برنده'

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون می نویسد: در کتاب خاطرات اتاق که در آن اتفاق افتادهکه او را دوست دارم به چاپ

توسط PATRIS-FUN در 31 خرداد 1399

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون می نویسد: در کتاب خاطرات اتاق که در آن اتفاق افتادهکه او را دوست دارم به چاپ رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن "کلمات دقیق اما دولت prepublication بررسی فرآیند تصمیم گرفته است در غیر این صورت." دیده می شود برخی از unredacted معابر از مقاله غرور نمایشگاه's گابریل شرمن می داند که چرا کاخ سفید در تلاش است بسیار سخت به نگه داشتن کتاب از دیدن نور روز.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات شرمن می نویسد: در حال "عمیقا شرم آور و نشان دادن نسبت ناروا را برهنه سیاسی از سیاست خارجی آمریکا." واشنگتن پست در گزارش روز چهارشنبه که در اتاق که در آن اتفاق افتادهمجموعه برای انتشار در ژوئن 23, بولتون می گوید که در نشست ماه ژوئن گذشته تهمت خواسته رئیس جمهور چین به خرید بیشتر آمریکایی محصولات کشاورزی برای کمک به او انتخاب مجدد در نوامبر است.

با توجه به unredacted عبور نشان داده شده است به غرور نمایشگاهتهمت گفته گفته یازدهم "مطمئن شوید که من برنده شوید. من احتمالا برنده شدن به هر حال, بنابراین درد نکنه من مزارع. ... خرید بسیاری از دانه های سویا و گندم و مطمئن شوید که ما پیروزی است." بولتون همچنین ادعا می کند که قبل از نشست مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کرد Xi بر روی گوشی و گفت: "من از دست شما." او ظاهرا افزود: "این کاملا به شما اما محبوب ترین چیزی که من تا کنون بوده است که با ساخت یک معامله با چین است. ... ساخت یک معامله با چین خواهد بود یک چیز بسیار محبوب برای من است."

شرمن می نویسد که در جریان عبور بولتون می گوید که در طول یک جلسه در مورد ایران, استراتژی مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی شروع به صحبت در مورد جناح راست که توطئه سیاه در آفریقای جنوبی در حال کشتن سفید آفریقای جنوبی کشاورزان و تصرف زمین های خود را. بولتون مدعی است که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او می خواست به اعطای سفید آفریقای جنوبی "پناهندگی و شهروندی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: اتاق که در آن اتفاق افتاده است حاوی اطلاعات محرمانه و روز چهارشنبه وزارت دادگستری به دنبال اضطراری برای جلوگیری از انتشار آن ادعا آن را "آسیب امنیت ملی ایالات متحده است." کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب