کامالا هریس: یک بار و در آینده ملکه حزب دموکرات

11 اوت سال 2020 پس از ماه بیشتر از حدس و گمان های بی معنی (از جمله توسط ارادتمند شما) جو بایدن اعلام کرد ک

توسط PATRIS-FUN در 24 مرداد 1399

پس از ماه بیشتر از حدس و گمان های بی معنی (از جمله توسط ارادتمند شما) جو بایدن اعلام کرد که روز سه شنبه کامالا هریس خواهد بود حزب دموکرات نامزد معاون رئیس جمهور در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

هیچ presumptive نامزد از هر کدام از دو حزب سیاسی اصلی است منتظر این اعلام او همسر در حال اجرا در مدرن اولیه عصر. این تصمیمات معمولا در ماه جولای و یا قبل از آن. سوال این است که چرا آن را در زمان بسیار طولانی در اینجا. آن سخت است تصور کنید که مستندات هر یک نقش به جز آنجا که آنها اجازه داده اند بایدن به اجرای آنچه که در تقریبا در هر حس عجیب ترین مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از دوران مدرن. در عوض من فکر می کنم آن است که بیشتر احتمال دارد که بایدن آمد به پشیمانی خود را در خار از لحظه ای اعلام می کند که او را به انتخاب یک زن برای مرد شماره دو نقطه و صرف چند ماه گذشته مأیوس از گزینه های در دسترس به او باشد.

آنها ممکن است او انتخاب شده اند هر چند اگر آن را به حال شده است برای این خود اعمال محدودیت? به نظر من بینهایت بعید است در این زمان سیاسی است که او را انتخاب کرده اند یک مرد سفید پوست. بر روی کاغذ Cory Booker باقی مانده ablest و جالب ترین جوان سناتور دموکرات اما چیزی وجود دارد به طرز مرموزی وجود ندارد به او که برای من هنوز هم دیده می شود کافی توضیح. جولیان کاسترو بسیار به طور خلاصه یک رسانه عزیزم بود unsparing خود را در انتقاد از بایدن در طول سال گذشته بحث و نه تایید معاون سابق رئیس جمهور تا دو ماه پیش در تاریخ 2 ژوئن. پیت Buttigieg شده اند غیر قابل تصور انتخاب برای رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی که در ادامه قابل اعتماد ترین بخش از رای دهندگان دموکرات حتی اگر او و بایدن به حال رد و بدل برخی از حمله باطل تبلیغات اولیه چرخه.

در واقع تمایل تقریبا تمام نامزدهای زنده برای نامزدی به بعد از بایدن و جمعی خود را ناتوانی برای صدمه زدن به او را در چشم دموکراتیک اولیه رای دهندگان یکی از قابل توجه ترین ویژگی های این مسابقه است. اگر بایدن در حال محدود خود را به افرادی که تا به حال نمی گفت هر چیزی تند و زننده در مورد او در دوران قبل از دوازده ماه را انتخاب می شده اند محدود به John Delaney (به یاد داشته باشید او را؟) و خوب Tim Kaine.

این است که چرا من فکر نمی کنم ما باید بیش از حد از ستیز مبادلات طول اولیه بین بایدن و هریس در busing و روابط. سیاستمداران به ندرت به معنی هر یک از چیزهایی که آنها می گویند و با توجه به انتخاب بین در حال اجرا در کنار کسی که او همه اما اخراج به خارج از لمس septuagenarian نژادپرستانه در پاییز گذشته و ماندن در جایی که او آن را غیر قابل تصور برای کسی که با او آشکار جاه طلبی برای کاهش این شانس.

بسیار برای چرا آن قابل قبول است. حال سؤال این است که چرا هریس' انتخاب در نظر گرفته شد مطلوب است. واضح ترین دلیل این است که او در حس بسیار واقعی ترجیح نامزد دموکرات استقرار کسی که بسیاری از ما فکر تا به حال بهترین شات در پیروزی این حزب نامزدی در سال 2020 است. هریس کامل تجسم میانه رو و دموکراتیک استقرار یک سیاستمدار با مبهم نمایش در جرم و جنایت و مواد مخدر, اما سنگ جامد pro-سقط جنین اعتبار غیر قابل انکار بیدار شد اما کاملا بی علاقه تدریجی سیاست های اقتصادی. هریس است که طبیعت یک پلیس مانند هیلاری کلینتون ، او همچنین کسی که رهبران دموکرات خواهد بود و راحت دیدن در دفتر بیضی شکل خودش بود که یک سوال مهم درگیر در انتخاب همسر در حال اجرا برای یک نامزد خواهد بود که قدیمی ترین رییس جمهور در تاریخ آمریکا در روز اول خود را در دفتر.

هریس' انتخاب خواهد شد و احتمالا باید از یک اثر در نتیجه مسابقه در ماه نوامبر. اگر وجود دارد هر گونه باقی مانده از رای دهندگان مردد آنها تعلیق قضاوت به دلایل دیگر. او را ناراضی ترقی خواهان بازگشت به, برابر, اما نه که به هر نامزد بایدن را در نظر گرفته و انتخاب. در عوض آنچه در هریس نشان دهنده چیزی است که حزب دموکرات را می بیند به عنوان آینده آن: lite-آزادی از میانه اقتصاد باز کردن مرزها و اجتماعی لیبرالیسم.

برای تلفن های موبایل آشنا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب