هند عظیم آماده سازی برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید 'بی سابقه'

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد رسید در هند به عمده جذابیت, حمله, وجود ندارد اساسی

توسط PATRIS-FUN در 5 اسفند 1398

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد رسید در هند به عمده جذابیت, حمله, وجود ندارد اساسی توافق در دستور کار است. دیوار ساخته شده برای پنهان کردن محله های فقیرنشین و ارتش اعزام شده است برای تامین امنیت.

هند خوش آمدید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده می رسد برای یک سفر دو روزه که از ویژگی های یک مگا رالی با حضور جمعیت "میلیون ها نفر." این دیدار به شرح زیر هفته از فرآورده ها که به عناوین ساخته شده در این کشور و اغلب انتقاد برای بودن بیش از حد.

تهمت می رسد و در غرب شهر احمدآباد در گجرات — خانه دولت نارندرا نخست وزیر هند — پس از 17 ساعت پرواز با یک سوخت گیری توقفگاه بین راه در Ramstein پایگاه نظامی در آلمان است.

"من مشتاقانه منتظر بودن با مردم هند ما خواهد بود با میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم است. من همراه بسیار خوبی با نخست وزیر; او از دوستان من است. نخست وزیر گفت: من این خواهد بود که بزرگترین رویداد آنها تا به حال" رئیس جمهور ایالات متحده به خبرنگاران گفت: قبل از ترک برای هند است.

مودی است که انتظار می رود به استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن در فرودگاه و پس از آن که رهبران دو کشور سفر خواهد کرد در سراسر شهر به یک مگا تجمع در یک تازه ساخته شده ورزشگاه کریکت در صورتحساب یا لیست به عنوان بزرگترین در جهان است. 22 کیلومتر (14 مایل) کشش خواهد بود اندود شده با تابلوهای مودی تهمت و همسرش, Melania. هزاران نفر از مردم عمدتا شماری از هواداران و کارگران از مودی ملی هندو Bhartiya Janata Party (BJP) نیز بود ایستاده در کنار به تازگی آسفالت جاده تشویق خود را مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان می گذرد.

ادامه مطلب: تهمت بازديد هند رو به رشد در میان دفاع, روابط تجارت تنش

$13 میلیون برای مغلوب ساختن پیشی جستن از سه ساعت بازدید

چین چین و ژاپن شینزو آبه نیز گرفته شده مشابه سفر به شهرستان بزرگترین در دولت اما نامش ذکر نشده گفته اند خبرگزاری رویترز که این مقیاس از آماده سازی برای مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید شد "بی سابقه است."

مغلوب ساختن پیشی جستن سه ساعته سفر به احمدآباد ممکن است هزینه مدنی مقامات $13 میلیون (€12 میلیون) با توجه به برخی از تخمین می زند. این شامل یک دیوار ساخته شده است برای مخفی کردن یکی از زاغه های مجاور به جاده انتظار به توان با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن.

"مردم ما در اینجا زندگی می کردند برای سه نسل است که ایجاد هر گونه امکانات برای ما در اینجا" Keshi Saraniya یکی از زاغه ساکنان گفت: DW. "مهم مردم در حال عبور از این جاده اما ما پنهان شده است. از آنجایی که آنها در حال صرف پول زیادی در دیوار, چرا استفاده از آن برای بهبود جامعه ما و فراهم کردن امکانات بهتر برای ما؟"

An Indian woman looks at a wall painted with portraits of US President Donald Trump and Indian Prime Minister Narendra Modi ahead of Trump's visit, in Ahmadabad, India. (picture-alliance/AP Photo/A. Solanki)

مودی است که به احتمال زیاد به دریافت مغلوب ساختن پیشی جستن در احمدآباد فرودگاه.

منتقدان نیز گفت: آنها انتظار سفر — مغلوب ساختن پیشی جستن را برای اولین بار به هند به عنوان رئیس جمهور غنی در پمپ و نمادهای اما فاقد ماده است.

ادامه مطلب: هند: تاج محل به مقبره تمیز برای اولین بار در 300 سال برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

نظامی امنیتی پوشش

هند سازمان های امنیتی کار کرده اند با این سرویس ارائه شده است به نام "چند لایه امنیتی را پوشش میدهد."

ITC Maurya این هتل پنج ستاره که در آن تهمت و همراهان او خواهد بود ماندن شده است تبدیل به یک قلعه است. واقع در شهرستان را بسیار امن دیپلماتیک محاصره هتل نمی خواهد در دسترس برای عموم و تمام 400+ اتاق رزرو شده اند.

ضد خرابکاری تیم های از ارتش و نیروهای شبه نظامی خواهد گشت زنی در جاده های نزدیک به هتل و آژانس های امنیتی نیز مستقر ضد هواپیماهای بدون سرنشین جدا, تک تیر اندازها و تیز بورس در ساختمان ها در داخل و اطراف منطقه.

گراند مجموعه ریاست جمهوری که در آن تهمت را به ماندن نمی خواهد در دسترس برای بسیاری از کارکنان هتل. این منطقه را تحت پوشش درونی کمربند سرنشین دار توسط سرویس مخفی و یک جناح خاص پلیس دهلی. لایه دوم امنیت مستقر خواهد شد در اطراف هتل لابی, پارکینگ و استخر منطقه در حالی که لایه سوم خواهد بود مستقر در منطقه ای در خارج از هتل ترکیب.

adi/bk (Reuters, AP)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب