زیمبابوه عمومی پزشکان اعتصاب بیش از عدم COVID-19 حفاظت

(هراره زیمبابوه) — زیمبابوه عمومی پزشکان بیمارستان رفت و در اعتصاب روز شنبه بیش از یک عدم دنده محافظ به عنوان

توسط PATRIS-FUN در 6 فروردین 1399

(هراره زیمبابوه) — زیمبابوه عمومی پزشکان بیمارستان رفت و در اعتصاب روز شنبه بیش از یک عدم دنده محافظ به عنوان coronavirus شروع به گسترش در کشور است که نظام سلامت تقریبا فرو ریخت. این آخرین ضربه به یک سیستم که در آن برخی از خانواده های بیماران خواسته می شود که به ارائه چنین اصول به عنوان دستکش و حتی آب تمیز.

زیمبابوه پزشکان بیمارستان ارتباط رئیس جمهور Tawanda Zvakada گفت: صدها نفر از پزشکان در "معرض خطر" و بازگشت به کار هنگامی که دولت فراهم می کند و مناسب حفاظت: "در حال حاضر ما در معرض و هیچ کس به نظر می رسد به مراقبت."

پزشکان از بازگشت به کار در ژانویه پس از چهار ماه اعتصاب خواستار حقوق بهتر و شرایط کار. زیمبابوه به گزارش سه مورد از COVID-19 و ثبت آن در ابتدا مرگ این هفته است.

همسایه آفریقای جنوبی coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 709 آن وزیر بهداشت گفت: به عنوان کشور با آفریقا اکثر موارد آماده برای رفتن به مستند اولین چیزی که جمعه است.

وزیر بهداشت Zweli Mkhize با اشاره به "شدید محلی گسترش" در رایگان دولت در استان پس از یک کلیسا جمع آوری که در آن پنج نفر اول گزارش شده است. تمام پنج به تازگی از سفر خارج از کشور. در حال حاضر تقریبا 30 مورد ثبت شده است.

موارد در سراسر آفریقا در حال حاضر بالاتر از 2400. با Mali لیبی و گینه بیسائو اعلام اولین 46 از قاره 54 کشور دارای ویروس.

به عنوان موارد افزایش به 68 در غنا برخی از افراد بحث تحمیل یک مستند. "چه می خواهیم به خوردن پرسید:" علی Seidu یک راننده در پایتخت آکرا. کارمند ابراهیم Ofei افزاید: "اگر آنها آن را انجام نمی اولیه در آن زمان آنها تصمیم می گیرید از آن خواهد شد خیلی دیر است."

برخی از رهبران آفریقایی را سرزنش شهروندان برای پیوستن به اقدامات پیشگیری.

"هموطنان و من رفته 'دور شهر و من برای خودم که بسیاری در میان ما نیست و مصرف این COVID-19 جدی" رئیس جمهور زامبیا ادگار Lungu گفت: در لوساکا. "من را دیده اند انبوه سایه میله و یا آزادانه در آغوش گرفتن و دست دادن در تشییع جنازه بر خلاف توصیه های بهداشتی." این کشور 12 نفر.

کنگو شد آخرین به بستن مرزهای خود را در حالی که گزارش سوم آن مرگ است. آلاینده ملت یکی از آفریقا ضعیف ترین سیستم های سلامت شده است و مبارزه با یکی دیگر از اورژانس بهداشت جهانی یک ویروس ابولا شیوع. در حالی که است که می تواند در عرض چند روز پس از اینکه اعلام کرد بیش از کنگو نیز چهره های زیادی سرخک.

همانطور که بیشتر کشورهای آفریقایی اعمال محدودیت در تجمعات و سفر بسیاری از کارگران رسمی رنج می برند. اتیوپی دولت در یک پیشنهاد به گروه 20 عمده کشورهای صنعتی است گفت: آفریقا نیاز به 150 میلیارد دلار تامین مالی اضطراری بسته به دلیل "COVID-19 یک تهدید وجودی برای اقتصاد کشورهای آفریقایی."

آفریقای جنوبی نرخ بیکاری 29 درصد و مستند را با ضربه کارگران سخت است. اما مقامات ترس چه اتفاقی خواهد افتاد اگر ویروس نوردد و شلوغ جوامع کم درآمد و حمل و نقل عمومی.

پرتکاپو زندان هستند دیگر نگران نباشید در سراسر آفریقا. اتیوپی شبکه دولتی EBC اشاره دادستان کل عنوان کرد و گفت بیش از 4000 زندانی با جرایم جزئی و یا کودکان منتشر خواهد شد.

کشورهای آفریقایی که ثبت موارد سیرالئون, سودان جنوبی, بوروندی, مالاوی, بوتسوانا, کومور, لسوتو و سائو تومه و پرنسیپ با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. برخی از شکننده ترین سیستم های سلامت در این قاره.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

___

فرانسیس Kokutse در آکرا غنا; بابا احمد در Bamako, Mali; Elias Meseret در آدیس آبابا, اتیوپی و Noel Sichalwe در لوساکا زامبیا کمک کرده است.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن