نویسندگان و دانشگاهیان و امضای نامه سرگشاده انتقاد 'ایدئولوژیک انطباق' انصراف از فرهنگ

ده ها تن از هنرمندان و نویسندگان و دانشگاهیان باید امضا نامه ای سرگشاده decrying تضعیف بحث های عمومی و هشدار د

توسط PATRIS-FUN در 18 تیر 1399

ده ها تن از هنرمندان و نویسندگان و دانشگاهیان باید امضا نامه ای سرگشاده decrying تضعیف بحث های عمومی و هشدار داد که تبادل آزاد اطلاعات و ایده های در معرض خطر در میان افزایش در آنچه به آنها تماس بگیرید "illiberalism."

J. K. Rowling, Salman Rushdie و مارگارت اتوود در میان ده ها تن از نویسندگان و هنرمندان و دانشگاهیان را به استدلال می کنند در برابر ایدئولوژیک انطباق در نامه سرگشاده ای در مجله هارپر را.

نام تگرگ از یک میزبان از بخش های مختلف از مشهور زبانی و شناختی دانشمند چامسکی به فعال گلوریا استاینم, جاز بزرگ Wynton Marsalis به شطرنج استاد بزرگ گری کاسپاروف به Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا.

دانشگاهیان در این لیست از بیش از 150 امضا تگرگ از دانشگاه های آمریکا مانند پرینستون دانشگاه ییل, دانشگاه هاروارد, قهوه ای, راتگرز و بیشتر.

در علاوه بر این به اتوود دیگر کانادا امضا کنندگان عبارتند از سیاسی دانشمند David Frum قدیمی نیویورکر نویسنده مالکوم گلدول سابق فدرال رهبر حزب لیبرال Michael Ignatieff و منتقد ادبی و نویسنده Jeet موبائل lg.

این نامه می آید در میان یک بحث بیش از به اصطلاح انصراف از فرهنگ — که در آن افراد برجسته در صورت حمله برای به اشتراک گذاری نظرات بحث برانگیز.

"نیروهای illiberalism در حال به دست آوردن قدرت در سراسر جهان و به یک متحد قدرتمند در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که نشان دهنده یک تهدید واقعی برای دموکراسی" در این نامه گفت.

"اما مقاومت نباید اجازه داده شود به سخت شدن به نام تجاری خود را از دگم یا اجبار—که جناح راست عوامفریبی سیاسی در حال حاضر در حال بهره برداری. دموکراتیک ورود ما می خواهیم را می توان تنها اگر ما صحبت کردن در برابر تحمل آب و هوا که در همه طرف."

رولینگ به عنوان مثال جذب کرده است در آمریکا دیدگاه خود را در مسائل تغییر جنسیت که خشم بسیاری از فعالان. در یک سری از توییت رولینگ گفت که او پشتیبانی فراجنسیتی حقوق اما باور نداشت "پاک کردن" مفهوم بیولوژیکی ،

این دیدگاه باعث شد دنیل رادکلیف و دیگر اعضای بازیگران هری پاتر فیلم برای عموم با او اختلاف نظر دارند. رولینگ بی حرکت شده اما مورد حمله قرار گرفت برای هفته آنلاین.

نامه انتقاد دولت از بحث های عمومی و "سریع و شدید قصاص" رسیدگی به هر گونه درک اشتباهات. آن را تقبیح یک "عدم تحمل مخالف انداز رواج عمومی بشود و طرد و تمایل به حل پیچیده سیاست در یک خیره کننده اخلاقی یقین است."

"راه برای شکست دادن ایده های بد است که با قرار گرفتن در معرض استدلال و اقناع و نه با تلاش برای سکوت و یا می خواهید آنها را دور" در این نامه گفت.

"ما حاضر هر انتخاب نادرست بین عدالت و آزادی است که نمی توانند بدون یکدیگر وجود داشته باشد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب