بانک جهانی: "هیچ کشور آفریقایی می توانید در صورت این بحران به تنهایی'

آفریقا است که فرح برای یک رکود عمیق به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران است. بانک جهانی رئیس آفریقا اقتصادد

توسط PATRIS-FUN در 28 فروردین 1399

آفریقا است که فرح برای یک رکود عمیق به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران است. بانک جهانی رئیس آفریقا اقتصاددان آلبرت Zeufack توضیح می دهد که چرا این قاره نیاز به حمایت بین المللی در ماه های آینده.

با خیلی از دنیا می رود به شیرجه رفتن به رکود اقتصادی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 shutdown, آفریقا به ویژه آسیب پذیر به بازار شوک.

اقتصاددانان در حال حاضر هشدار از عواقب وخیم است.

بانک جهانی اقتصاددان ارشد برای آفریقا, آلبرت G. Zeufack توضیح می دهد که آنچه در آفریقا ممکن است انتظار می رود در ماه های آینده چگونه جامعه بین المللی می تواند کمک کند و به همین دلیل تاج بحران می تواند حتی در حال حاضر فرصت برای اصلاحات در برخی از کشورهای آفریقایی.

DW: چقدر بد است که پیش بینی رکود اقتصادی در سراسر آفریقا وجود دارد ؟

آلبرت G. Zeufack: آنچه که ما در حال طرح ریزی است که بدترین دیده ایم در 25 سال. وجود کانال های متعدد است که از طریق آن این است که واقعا موثر بر آفریقا است. آن را برای رفتن به بد از آنجا که ما در واقع طرح که از 2.4 درصد رشد در سال 2019 رشد در واقع می تواند به کاهش یک پنجره -2% به -5% در سال 2020 است.

ادامه مطلب: آفریقا چرخ دنده برای COVID-19 همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی

ما همچنین یک شوک بر رفاه خانوار است که مصرف خانوار و درآمد. ما در حال طرح ریزی است که رفاه خانوار می تواند کاهش 7% و 14% بسته به چه مدت این بحران به طول می انجامد. این خواهد بود که مورد اگر کشورهای آفریقایی نیست اتخاذ یک رویکرد تعاونی برای مبارزه با ویروس.

A woman wearing gloves and a mask hands out gloves to someone waiting in line for coronavirus testing

بسیاری از کشورهای آفریقایی تحمیل مستندات در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19

آفریقا نیز می تواند در معرض خطر یک بحران مواد غذایی. که چقدر بد است.

آیا شانس اجتناب از رکود است ؟

حتی قبل از COVID-19 ضربه آفریقا ما سه اقتصاد بزرگ بودند انجام نشده است که هست. نیجریه و آفریقای جنوبی و آنگولا با یکدیگر را تا 60 ٪ از تولید ناخالص داخلی ما در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. قبل از COVID-19 ضربه وجود دارد که رکود اقتصادی در آفریقای جنوبی وجود دارد که رکود اقتصادی در آنگولا در فصل های قبلی. نیجریه در حال رشد بود اما این روند بسیار کند بود و هنوز هم با ترس و شرم دوره نقاهت بعد از آخرین آن کالا شوک قیمت در سال 2016.

در بحران های گذشته زمانی که این سه اقتصاد رفت و بسیاری از کشورهای آفریقایی هستند که تا کالا وابسته به ویژه کسانی که در حال متنوع را جلو خود را رشد می دهند. کشورهایی مانند اتیوپی و رواندا غنا و سنگال. ... اما این کشورها نیز خواهد رسید [با این رکود اقتصادی]. به همین دلیل است که رکود اقتصادی خواهد بود بسیار دشوار است برای جلوگیری از.

ما در حال طرح ریزی است که رشد باقی خواهد ماند مثبت از طریق بقیه آفریقا اما فقط حاشیه کند. به اندازه کافی برای آوردن دمای بالاتر از صفر است.

چگونه بانک جهانی برنامه ای برای کمک به آفریقا آدرس و بازیابی از این بحران ؟

این بحران جهانی است. بسیاری از دولت ها در حال تقلا برای پیدا کردن پاسخ. بنابراین اولین چیزی که به مطمئن شوید که ما با ارائه مشاوره مناسب.

نکته دوم این است که واقعا کمک کشورها در مبارزه با این بیماری همه گیر. این بحران منجر به بحران مالی در بسیاری از کشورهای آفریقایی به ویژه کسانی که بر قیمت کالاها است.

بین دسامبر و مارس نفت از دست داده و بیش از 50 درصد از قیمت آن است. بنابراین کشورهایی مانند آنگولا و کنگو و نیجریه که بستگی نفت در حال حاضر در یک وضعیت است. اما به طور کلی آن را روشن است که هیچ کشور آفریقایی خواهد شد که فضای کافی برای مانور قادر به رویارویی با این بحران به تنهایی.

Dozens of oil pipelines at a refinery in Nigeria

90 درصد از کشورهای جنوب صحرای آفریقا کشورهای کالا وابسته به گفته سازمان ملل متحد

ادامه مطلب: Coronavirus آلوده آفریقای اقتصاد

چه نقشی می تواند در جامعه بین المللی بازی در همه این و چگونه خواهد شد بانک جهانی هماهنگ این ؟

جامعه بین المللی واقعا نیاز به گام تا و کمک به آفریقا صورت این بحران است. بحث قطعا مداوم در G20 سطح. بانک جهانی و صندوق بین المللی پول به نام برای بدهی بانكی برای ایجاد فضا برای کشورهای آفریقایی برای مبارزه با COVID-19. ما در حال کار با دولت ها در سراسر آفریقا و همه جانبه گروه اهدا کنندگان.

آفریقا نیز نیاز به هماهنگی درون بنابراین اتحادیه آفریقا در حال کار به وضوح با هر دو صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به مذاکره با طلبکاران. مهم است به درک که بسیاری از آفریقا بدهی متعلق به بخش خصوصی است. ما نیاز به تعامل با جامعه بین المللی به آمده تا با راه حل های آن.

بانک جهانی بسیج 160 میلیارد دلار (€146 میلیارد دلار) برای کمک به کشورها در سراسر جهان برای مبارزه با این بحران است. ما در حال حاضر مورد تایید وام اضطراری به تعدادی از کشورهای آفریقایی. ما همچنین در حال کار بر روی پروژه های بهداشت عمومی به واقعا کمک به کشورها در مقابله با این بحران است.

ادامه مطلب: آفریقا: بیشتر فقر با وجود رشد اقتصادی

بانک جهانی می گوید آفریقا به تنهایی نیاز به حدود 80 میلیارد دلار یا بیشتر برای بازیابی از این بحران است. این است که مقدار پول حتی در دسترس با توجه به بسیاری از کشورها در سراسر جهان در حال برخورد با چالش های اقتصادی با توجه به COVID-19?

برخی برآوردها به همیشه بیشتر به 100 میلیارد دلار است اما این منابع را نمی توان به راحتی در دسترس با توجه به اینکه حتی اهدا کنندگان روبرو هستند همان بحران است. اما با وجود حسن نیت در جامعه بین المللی به واقع قرار دادن برخی از منابع در آفریقا است. این منابع ممکن است به اندازه کافی برای بستن این فاصله را.

من فکر می کنم کشورهای آفریقایی واقعا باید برای به دست گرفتن فرصت های ارائه شده توسط این بحران و تولید برخی از منابع خود را. این است که در مورد ramping تا داخلی بسیج. آن را در مورد افزایش بهره وری از هزینه های ما. این مهم به اولویت بندی آنچه که ضروری است برای مردم فوری رفاه اجتماعی مانند حفاظت از برنامه های.

همچنین می تواند یک فرصت برای کشورهای آفریقایی برای جلوگیری از قاچاق جریان از بودجه. مهم ترین چیز این است که ناگهانی برای جلوگیری از سقوط اقتصادی.

این مصاحبه انجام شده توسط Eddy میکا جونیور آن ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب