زن می افتد به حرارتی از ویژگی های در بسته یلوستون پارک

(ماموت چشمه های آب گرم Wyo.) — یک زن به طور غیر قانونی در بازدید از پارک ملی یلوستون در حالی که آن را بسته در

توسط PATRIS-FUN در 24 اردیبهشت 1399

(ماموت چشمه های آب گرم Wyo.) — یک زن به طور غیر قانونی در بازدید از پارک ملی یلوستون در حالی که آن را بسته در طول coronavirus همه گیر و دچار سوختگی شنبه زمانی که او سقوط کرد به یک حرارتی ویژگی, مقامات گفت.

او بنا به گزارش پشتیبان گیری در حالی که گرفتن عکس و سقوط به چشمه های آب گرم و یا سوراخ که در آن گازهای داغ ظهور نزدیک وفادار قدیمی چشمه اب گرم, پارک سخنگوی لیندا Veress گفت: در یک ایمیل.

با وجود صدمات زن سوار برای حدود 50 مایل (80 کیلومتر) تا پارک رنجرز متوقف شد او را در نزدیکی ماموت چشمه های آب گرم. او پرواز را به بیمارستانی در آیداهو فالز آیداهو.

مقامات پارک نیست انتشار نام زن و یا میزان صدمات.

پارک ملی یلوستون بسته شده پس مارس 24. یلو و در نزدیکی Grand Teton National Park اعلام خواهد شد برنامه به صورت مرحله به مرحله بازگشایی پنج شنبه.

بازدید کنندگان هشدار داد به ماندن در boardwalks در نزدیکی یلو اغلب جوش یا اسیدی ویژگی های حرارتی که شامل آب فشان داغ چشمه های آب دریچه های بخار و گل گلدان. گردشگران گاهی اوقات رفتن تعیین شده گردشگاهها و مجروح و یا کشته شدند.

در پاییز گذشته یک مرد بود که راه رفتن یک مرور نزدیکی پیر وفادار در شب کاهش یافت و به چشمه های آب گرم درد و رنج جدی می سوزد.

در ماه ژوئن سال 2016 23 ساله کالین اسکات از پورتلند اورگان کاهش یافت و به یک فوق گرم اسیدی گل گلدان و درگذشت. خود باقی می ماند و نمی تواند بازیافت شود.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب