'بدون بی عدالتی وجود ندارد کردند.' NFL اریک رید مذاکرات جورج فلوید, سرود ملی زانو و احیای ورزشکار تظاهرات

Eric رید می گوید او نمی تواند تحمل به تماشای کامل جورج فلوید تصویری نشان می دهد که دست به دستبند, سیاه, مرد د

توسط PATRIS-FUN در 10 خرداد 1399

Eric رید می گوید او نمی تواند تحمل به تماشای کامل جورج فلوید تصویری نشان می دهد که دست به دستبند, سیاه, مرد در حال مرگ در مینیاپولیس در روز دوشنبه در حالی که یک افسر پلیس زانو زده در گردن او. NFL ایمنی می گوید که او را طول می کشد یک زن و شوهر از هفته نگاه همه بیش از حد آشنا ویروسی کلیپ کشتار غیر مسلح سیاه مردان اغلب در دست پلیس است. (او تنها به تازگی تصویری نمایش مرگ Ahmaud Arbery های غیر مسلح گرجستان مرد به ضرب گلوله کشته پایین توسط یک افسر سابق پلیس و پسرش).

در سال 2016 رید در حال حاضر یک عامل آزاد است که صرف گذشته طی دو فصل بازی برای Carolina Panthers پیوست او پس از آن -- San Francisco 49ers هم تیمی khezri در زانو طول سرود ملی در اعتراض به خشونت های پلیس و بی عدالتی اجتماعی. رید همچنان ادامه دارد به زانو زدن در طول سرود در طول بازی در حالی که Kaepernick دوست نزدیک رید را ندارد و بازی در لیگ از آن 2016 فصل است.

"این ناراحت کننده آن درست نیست و در عین حال آن را نگه می دارد اتفاق می افتد" رید می گوید: در مورد خشونت پلیس علیه سیاه جامعه به زمان در مصاحبه ای در روز جمعه.

رید دیده است تصاویر کنار افسر پلیس درک چوین که دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در Floyd مرگ زانو در Floyd گردن با کسانی که از Kaepernick زانو در اعتراض. تصاویر به طور موثر به چالش انتخابی خشم: چگونه می توان بود تا جرم توسط Kaepernick و نه ویران فلوید را به مرگ ؟

"تجربه من با کالین و بچه ها که زانو زد با من گفت: ما از همان ابتدا به این دلیل ما این بود که به درخشش نور در بی عدالتی بود که اتفاق می افتد می گوید:" رید. "کسانی که قرار است برای حفاظت و خدمت به جامعه شد و تداوم بی عدالتی که آنها قرار است به حفاظت از ما را از. هر زمان کسی است که قتل به هر دلیلی این غیر قابل قبول است. اما بیشتر از آن زمانی که کسی گرفته سوگند به محافظت از مردم است. و سپس با استفاده از خود را نشان به عنوان یک راه برای کشتن کسی زیر قدرت خود را نه فقط حق است."

آیا این حوادث را ترک رید احساس حتی قوی تر در اعتقاد خود را? که نیاز خود را در اعتراض به طول سرود شد لازم است ؟ "من احساس می کنم همان است که من همیشه احساس کرده و می گوید:" رید. "وجود دارد یک نقطه در زمان هنگامی که من آگاه نیست بی گناه خونریزی در این کشور است. و پس از آن من شد بیشتر از آن آگاه است. که معنی نیست که آن را هر اتفاقی یا هر کمتر است. این همیشه اتفاق افتاده است. بنابراین من احساس می کنم همان راه دقیق هر وقت من دیدن خون بی گناه ریخته بودن از هر نوع. از آن نگران کننده است و این ناراحت کننده است."

"امریکا منتشر اینکه زمین رایگان و ما موعظه آزادی و عدالت و این که, و اما چه کسی آن را می گوید:" رید. "اگر امریکا نمی تواند مراقبت از خود شهروندان پس چرا به ما می گویند این چیزها ؟ همه ما می خواهید انجام دهید این است نگه داشتن امریکا به این استاندارد که بر روی کاغذ نوشته شده. که همه انسانها برابر خلق شدهاند."

بیش از چهار سال گذشته رید مواجه شده است و سازگار انتقاد زانو طول سرود. در سال 2017, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام اعتراض بازیکنان NFL "پسران برزیل" تنظیم کردن یک طوفان از انتقاد و NFL صرف مقدار از سال 2017 فصل در تلاش برای فرونشاندن این جنجال. بیش از دو فصل گذشته کمتر بازیکنان نشان داده اند. با توجه به ناآرامی است که منجر به از فلوید مورد ممکن است ما شاهد احیای زانو زده و دیگر قابل اعمال تظاهرات توسط بازیکنان فوتبال و ورزشکاران دیگر اگر و هنگامی که ورزش بازگشت از COVID-19 توقف?

رید اصرار دارد او نمی تواند نگه داشتن نمره. "برای من مهم نیست که چه حرکت است و یا چه اتفاقی می افتد می گوید:" رید. "من می خواهم عدالت, و من می خواهم بی عدالتی به توقف. به معنای هر آنچه در آن طول می کشد. من نمی تواند شمارش تعداد افرادی که معترض هستند یا جشن بود که 10 بچه ها این هفته, 20 بچه ها هفته آینده. من خوشحال خواهید بود زمانی که ما شاهد یک کاهش در موارد خشونت پلیس. زمانی که ما شاهد یک کاهش در خون بی گناه ریخته بودن. که به موضوع است. ناعادلانه قتل است. من جشن زمانی که آن متوقف می شود."

در حال حاضر رید می تواند چالش برانگیز منتقدان که مورد سوال خود را میهن پرستی و خود نیاز به تماس توجه به خشونت. وقتی که من از او بخواهید اگر او تا به حال هیچ پیام برای افرادی که آمده ام پس از او بیش از چهار سال گذشته او به من می گوید او نمی کند.

"ما نیاز به افسران پلیس آنها بالاتر از قانون می گوید:" رید. "این بدان معنی نیست که من می خواهم برای دیدن یک افسر پلیس می میرند. نه آنچه در آن به معنی. آنها نیاز برگزار می شود به همان استاندارد به عنوان هر کس دیگری. و شاید زمانی که آنها متوجه است که آنها نمی تواند خیلی سریع به زانو زدن در بازگشت از کسی سر."

همانطور که برای برنامه های خود را به نگه داشتن زانو, رید می گوید: شرایطی راهنمای تصمیم گیری خود را. "از من خواسته بودند که سوال یک میلیون و یک بار" رید می گوید. "این یک سیال ، اگر کاری انجام شد که افسران پلیس می داند که آنها بالاتر از قانون است که آنها را به عدالت به ارمغان آورد برای ریختن خون بی گناه, وجود خواهد داشت بدون نیاز به گرفتن یک زانو. مصرف زانو شد و به سادگی ما مسالمت آمیز با استفاده از پلت فرم ما به درخشش نور در بی عدالتی است. بدون بی عدالتی وجود دارد بدون اعتراض. هیچ کس نمی خواهد خوشحال می شود وقتی کسی به قتل رسید. اما مردم خواهد بود با اعتماد به نفس است که وقتی این عمل شنیع اتفاق می افتد وجود دارد خواهد بود عذاب."

در رسانه های اجتماعی رید ارائه شده اشاره کرد و در پاسخ به معاون رئیس جمهور مایک پنس که توییتی در جمعه "به اعتقاد ما در قانون و نظم در این کشور است. ما در محکوم کردن خشونت علیه اموال یا اشخاص. ما همیشه ایستادگی برای حق از آمریکایی ها به صورت مسالمت آمیز اعتراض و اجازه دهید صدای آنها شنیده شود." رید و دیگران یادآوری معاون رئیس جمهور است که او راه می رفت از یک San Francisco 49ers-Indianapolis Colts بازی در سال 2017 پس از بیش از 20 Niners بازیکنان از جمله نی kneeled مسالمت آمیز در طول سرود.

پنس عمل به وضوح صحنه. "شما آواز لحن های مختلف زمانی که شما ما را تكذيب تظاهرات مسالمت آمیز در 49'ers در مقابل کلت بازی هدر رفتن پول مالیات دهندگان را به مرحله خود را شیرین کاری تبلیغاتی," رید ایم.

فصل گذشته رید ثبت 130 پردازد و چهار کیسه هر دو Panthers تیم سوابق ایمنی. او به رهبری همه NFL safeties با 97 انفرادی می پردازد. هنوز پس از امضای او برای سه سال قرارداد در اوایل سال 2019 در Panthers قطع رید در ماه مارس است. او همچنان یک عامل آزاد است. پس از 2017 او فصل پرونده تبانی شکایت علیه NFL ادعا که تیم های حاضر به استخدام او را به دلیل اعتراض. پلنگ امضا رید به یک سال معامله در ماه سپتامبر از سال 2018 در حالی که NFL حل و فصل رید در مورد تبانی و مشابه ادعا ساخته شده توسط Kaepernick در فوریه 2019.

رید اذعان NFL تیم ممکن است حتی کمتر مایل به ثبت نام او به دلیل خرید اینترنتی از فلوید مرگ, دانستن است که او را دریافت سوال در مورد این حادثه است که او می تواند همچنان به زانو که او یک بازیکن مستعد ابتلا به "چوب به ورزش است."

"پس ما اعتراض کالین نشده است و در این زمینه از آنجا می گوید:" رید. "من مجموعه ای از دو پرونده برای Panthers سال گذشته و قطع کردم. آن را همیشه در تیم های ذهن. آیا آنها آن را می گویند? بدون آنها هرگز آن را می گویند. وجود خواهد داشت و پیامدهای قانونی اگر آنها می آیند و می گویند که. به طوری که آنها هرگز می گویند که. اما اقدامات خود آن را نشان می دهد."

رید بسته مکالمه در یک امیدوار باشید. "من فکر می کنم مردمی باید گارد قلب خود را," او گفت:. "مطمئن شوید که واکنش خود را به evilness که گرفته نمی آشکار خود را به عنوان نفرت در قلب خود را. ما نیاز داریم بیشتر دوست دارم."

من از او بخواهید اگر او کارگردانی است که پیام به معترضانی که در تظاهرات منجر به آتش سوزی و غارت. "نگاه من به هیچ فرد چه به" رید می گوید. "آنها تصمیم گیری خود را. من فقط امیدوارم که مردم نفرت نیست یکی دیگر. هیچ چیز خواهد آمد از این آن تشدید خواهد شد. برخورد مردم با احساسات خود را در راه های مختلف. اما در پایان روز, من امیدوارم که مردم انجام می دهند همه چیز را از عشق و نه نفرت."

نوشتن برای شان گرگوری در sean.gregory@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن