با جزئی انسان باقی می ماند' در بر داشت در تگزاس خانواده از دست رفته سرباز ونسا Guillen می گویند آنها باور دارند که او مرده است

تیاو وکیل خانواده از سرباز ونسا Guillen که رفت از دست رفته ماه پیش پس از گذشته دیده می شود در فورت هود پایگاه

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

تیاو وکیل خانواده از سرباز ونسا Guillen که رفت از دست رفته ماه پیش پس از گذشته دیده می شود در فورت هود پایگاه ارتش در تگزاس مرکزی گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که آنها "بر این باورند که او باقی مانده بودند."

"من احساس می کنم خالی" Mayra Guillen, ونسا Guillen خواهر می گوید. "من احساس می کنم مانند آنها همه چیز را از من است."

کنفرانس مطبوعاتی پس از 30 ژوئن در بیانیه ای از فورت هود مقامات تایید کرد که "عوامل کشف کرده اند که چه شده است به عنوان جزئی انسان باقی می ماند و پس از تجزیه و تحلیل از یک انسان شناس پزشکی قانونی." محققان گفتند که مشکوک بازی ناپاک است. (باقی مانده بودند و بنا به گزارش ها در بر داشت در نزدیکی لئون رودخانه بل در ایالت تگزاس و هنوز به طور رسمی شناسایی شده است.)

Guillen خانواده ادعا می کنند که 20 ساله بود, تجاوز جنسی قبل از ناپدید شدن او و گفت: آنها اعتقاد به مجرم که حمله به تازگی خودش را کشته بود. فورت هود مقامات اعلام کرد به طور جداگانه در روز چهارشنبه که یک نظامی مظنون مرده است بعد از قتل خود را در کیللین تگزاس; مقامات گفت که اجرای قانون عوامل و نه از جمله ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی عوامل خاص سعی در "تماس با مشکوک, مظنون, بنا به گزارش ها نمایش داده می شود سلاح و در زمان زندگی خود را." مرحوم نام انسان شده است منتشر شد.

یک غیر نظامی مظنون بازداشت شده است توسط تگزاس رنجرز در ارتباط با Guillen ناپدید شدن است. ارتش ایالات متحده شناسایی مظنون در بازداشت به عنوان "همسر جدا سابق فورت هود سرباز" و گفت که "انتظار اتهامات" توسط مقامات.

"ما پیشرفت های قابل توجهی در این وضعیت غم انگیز و در حال انجام همه چیز ممکن است برای رسیدن به حقیقت و آن را پاسخ به خانواده Pfc. ونسا Guillen گفت:" کریس خاکستری سخنگوی ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی.

ادامه مطلب: ونسا Guillen ناپدید شد از فورت هود پایگاه ارتش در ماه آوریل است. در اینجا آنچه که در مورد مورد

ناتالی Khawam خانواده, وکیل گفت: آنها بر این باورند که او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت Guillen با راه رفتن در روی و تماشای او در حالی که او بود و گرفتن دوش در یک اتاق قفل است.

ارتش ایالات متحده تحقیقات جنایی فرماندهی (CID) راه اندازی کرده است تحقیقات جنایی را به Guillen ناپدید شدن و در حال کمک اف بی آی و اجرای قانون ایالتی و محلی. این تحقیقات هنوز باز است و در حال انجام در انتخابات گفت: صبح روز چهارشنبه.

ارتش Pfc. ونسا Guillen, 20 بوده است از دست رفته از او واحد از تاریخ 22 آوریل سال 2020 با توجه به ارتش ایالات متحده تحقیقات جنایی فرماندهی.
ارتش آمریکا/نیویورک تایمز/Redux

"چگونه می تواند این اتفاق می افتد در یک پایگاه نظامی?" Lupe Guillen, ونسا Guillen خواهر گفت: از طریق اشک."آنها نمی نگه داشتن خواهر من امن است."

در طول کنفرانس مطبوعاتی Guillen خانواده و وکیل خود خواستار بررسی کنگره به شرایط اطراف مرگ او به عنوان به خوبی به عنوان قانونی که اجازه می دهد تا پرسنل نظامی به گزارش تجارب آزار و اذیت جنسی و تجاوز به یک کشور مستقل شخص ثالث نهاد.

"ما نیاز به یک خنثی آژانس با هیچ سهمی در این بازی" Khawam زمان می گوید. در حال حاضر خدمات اعضا گزارش تجربه مورد آزار و اذیت جنسی و تجاوز به یک داخلی نهاد و یا خود را مافوق Khawam می گوید; ارتش برای مثال متکی به آزار و اذیت جنسی/حمله پاسخ و پیشگیری (تیز). محدود گزارش روند — فراهم می کند که پزشکی قانونی حمایت و پشتیبانی خدمات بدون مربوط به اجرای قانون دخالت — نیز در دسترس است اما برای بسیاری از سربازان نیست و به عنوان دیده می شود کافی است.

Khawam توضیح داد که Guillen گزارش نشده آزار و اذیت جنسی به یک داخلی آژانس چرا که او نشان داد که "او ترس به دلیل آزار و اذیت جنسی بود که از او مافوق" و او نگران بالقوه تلافی. "او می خواست به یک حرفه ای در ارتش و او نمی خواست [این] به خراب کردن زندگی حرفه ای اش" Khawam گفت. (Guillen, آیا, اما, افشای حادثه به خواهر و مادر و دوستان و سربازان دیگر در پایگاه نظامی, او گفت:.)

بسیاری از شرکت های خصوصی در حال حاضر مکانیسم اجازه می دهد تا کارکنان به گزارش حساس حوادث به طرف خارج احزاب Khawan اشاره کرد در کنفرانس مطبوعاتی. در غیاب چنین خروجی او سوال چگونه مردان و زنان در ارتش واقعا می تواند احساس امنیت.

چه ونسا تجربه "بود نه یک حادثه جدا," Khawam می گوید. "آنها سربازان شجاع حفاظت از ما و به خصوص در حال حاضر ما نیاز به قانون است."

هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard که یک عراق جانباز نیز صحبت در چهار شنبه رویداد گفت که کنگره تحت فشار قرار دادند وزارت دفاع به اتخاذ لازم برای اصلاحات در سال و در حالی که "برخی از تغییرات ساخته شده اند" آنها "رفته اند و نه نزدیک به اندازه کافی دور است."

"آنچه که اتفاق می افتد امروز در اینجا شواهدی وجود دارد که" Gabbard گفت.

نوشتن به سانیا منصور در sanya.mansoor@time.com و یاس در اگویلرا jasmine.aguilera@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب