Wisconsin Police باز Hate Crime Investigation پس از راننده نوجوان با اسپری فندک, مایع, مجموعه ای در آتش

(MADISON, Wis.) — یک برگ ویسکانسین که می گوید یک گروه از مردان سفید مجموعه او در آتش در حالی که او رانندگی می

توسط PATRIS-FUN در 7 تیر 1399

(MADISON, Wis.) — یک برگ ویسکانسین که می گوید یک گروه از مردان سفید مجموعه او در آتش در حالی که او رانندگی می خواهد حمله خود را به می دانم که آنها صدمه دیده است اما او امیدوار است که آنها را به بهبود خود را.

Althea برنشتاین گفت: ABC Good Morning America برای جمعه بخش که او ندارد خواب و ندارد اشتها. اما او به نام حمله در پایتخت دولت شهر مدیسون یک "فرصت یادگیری" برای حمله است.

"من بسیار امیدوار است که این نوع از دیدن تمام پاسخ است و آنها می دانند که آنها به من صدمه دیده است و این چیزی است که رفتن به تحت تاثیر قرار من در حالی که برای" او گفت:. "و من واقعا امیدوارم که آنها را انتخاب کنید تا خود را بهبود بخشد."

این عکسي را نشان می دهد سوختگی در Althea برنشتاین صورت و گردن.
Althea برنشتاین—AP

با توجه به پلیس گزارش Bernstein, 18 سال, پیر مطالعه برای تبدیل شدن به یک پیراپزشک مورد حمله قرار گرفت در حالی که رانندگی در مرکز شهر مدیسون در اوایل صبح روز چهارشنبه. یک جمعیت از 200 به 300 معترضان کشیده بود پایین دو مجسمه در خارج از دولت ساختمان کاپیتول و حمله دولت آمریکا به مردم ایران ، تیم نجار در کنگره چمن. کسی نیز پرتاب یک بمب آتش به شهرستان-شهرستان, ساختمان, شروع آتش.

ادامه مطلب: چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر در آمریکا یک شروع است. اما هیچ تعمیر سریع برای سفید برتری

برنشتاین گفت: اخبار سایت Madison365.com که او نمی شرکت در تظاهرات و رانندگی بود به برادرش خانه است. او گفت که او تا به حال او را از پنجره به پایین در حالی که متوقف در پشت چراغ قرمز و شنیدم کسی فریاد یک نژادی لکه دار در او.

او گفت: چهار مردان سفید پوست به نظر می رسد — دو در و دو در پیراهن هاوایی — و اسپری خود را با مایع سبک تر. یکی گفته پرتاب شعله فندک در او راه او را گردن و صورت در آتش است. او گفت که او "لعنتی" از طریق نور قرمز بصورت تماسهای مکرر آتش و در ادامه به برادرش. او بعد از بازدید اتاق اورژانس که در آن او گفت: کارکنان مراقبت های بهداشتی تا به حال برای اسکراب پوست خود را خاموش. او گفت که او خواهد شد در نهایت نیاز به جراحی پلاستیک است.

"من واقعا هرگز می دانستم که کسی می تواند نفرت شما فقط با نگاه شما" برنشتاین گفت: این سایت. "آنها نمی دانند من. من آنها را نمی دانم. من فقط رانندگی ماشین من و minding کسب و کار خود من."

او در تماس با پلیس بعد از آن صبح روز چهارشنبه و به آنها یک بیانیه پنج شنبه.

این حمله در حال بررسي است به عنوان یک جرم و جنایت نفرت با کمک از FBI, Madison, سخنگوی پلیس Joel DeSpain گفت. یک کارآگاه شده است در تماس با برنشتاین و بررسی های نظارت تصویری از این منطقه برای دیدن اگر هر گونه دوربین های اسیر حمله, او گفت:.

Madison مانند دیگر شهرستانها در سراسر کشور شاهد تظاهرات پس از جورج فلوید, سیاه, دستبند زدن, درگذشت مارس 25 بعد از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است. تصویری را نشان می دهد فلوید گفت او نمی تواند تنفس قبل از رفتن لنگی.

تماس با ما در editors@time.com.

آخرین مطالب