ویلی نلسون و Snoop Dogg, آیکون, علف هرز, جشن 4/20/20 در Colbert, کیمل

شاید آن یک لیست موسیقی فهرست و یا اصرار برای همبستگی با کارکنان مراقبت های بهداشتی مبارزه با COVID-19 همه گیر

توسط PATRIS-FUN در 2 اردیبهشت 1399

شاید آن یک لیست موسیقی فهرست و یا اصرار برای همبستگی با کارکنان مراقبت های بهداشتی مبارزه با COVID-19 همه گیر و یا شاید مخاطبان اسیر تا به حال اجرا از Netflix را نشان می دهد به شراب خواری اما 20.7 میلیون آمریکایی کوک به تماشای شنبه شب دو ساعت "یک جهان: با هم در خانه" کنسرت در 26 شبکه های تلویزیون نیلسن گزارش روز دوشنبه. این تعداد فقط شامل مردم, مشاهده, در, NBC, CBS, ABC, Univision و دیگر شبکه های تلویزیونی.

این کنسرت نیز در جریان Facebook, YouTube, Apple TV و سیستم عامل های دیگر و پخش در سراسر جهان است. نیلسن ندارد تعداد کسانی که هر چند در آن گفت: بر اساس توییتر, Instgram و Facebook نامزدی "در برنامه های اجتماعی ترین برنامه تلویزیونی در سراسر تلویزیون خود پخش تاریخ و اجتماعی ترین تلویزیون ویژه از طریق ماه های مارس و آوریل به تاریخ."

کنسرت برگزار شده توسط لیدی گاگا با سازمان بهداشت جهانی و شهروند جهانی مطرح $127 میلیون دلار برای COVID-19 امداد و کارکنان مراقبت های بهداشتی. Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, و, Stephen Colbert, شرکت میزبانی خود را از خانه و نوازندگان شامل Paul McCartney سنگ نورد تیلور سویفت, یک John Legend-Sam Smith مجازی دونفری, جنیفر هادسون, Eddie Vedder Kacey Musgraves چندین کیت Urbans و لیدی گاگا, هر دو, از خود راضی و با Celine Dion and Andrea Bocelli. ترین در نقطه آهنگ احتمالا کمی تغییر پوشش مردان بدون کلاه کلاسیک "ایمنی رقص" انجام شده توسط Fallon, ریشه و پزشکان و پرستاران.

نزدیک به 21 میلیون بیننده در مورد در رقابت با یک سال 2005 طوفان کاترینا امداد کنسرت و کمی کمتر از یک سال 2010 به نفع کنسرت پس از یک ویرانگر هائیتی زلزله نیلسن گفت. بیش از 59 میلیون آمریکایی کوک به یک "ادای احترام به قهرمانان" در استادیوم یانکی 10 روز پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11 سال 2001 حملات تروریستی سال قبل از وجود دارد, Facebook, YouTube, Twitter و یا عبارت "رسانه های اجتماعی است." پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im